شیکاگو (AP) — ایالات متحده آمریکا فوتبال, فدراسیون تحت رئیس جمهور جدید مدل لباس Parlow مخروطی حل و فصل برای اولین بار از چندین طولانی مدت در پرونده های حقوقی.

این USSF و ایالات متحده در فوتبال پایه به توافقی که به پایان رسید یک طرح دعوی در دادگاه توسط سازمان خیریه در ماه دسامبر سال 2018 است.

تاسیس در سال 1991 برای دریافت مازاد از سال 1994 جام جهانی در آمریکا, بنیاد اهدا بیش از 100 میلیون دلار به رشد این ورزش است. این USSF در سال 2018 خواستار بنیاد توقف استفاده از علائم تجاری بنیاد تا به حال شاغل حداقل از سال 1996. این USSF قبلا مجاز بنیاد برای استفاده از علائم تجاری متعلق به USSF.

پایه و اساس شکایت در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منطقه کلمبیا به دنبال اعلام حکم که پایه و اساس حقوق علامت تجاری و یک دستور در برابر USSF از این ادعا پایه و اساس نقض آن حقوق و جلوگیری از USSF از استفاده از علائم تجاری. پایه و اساس خواسته دادگاه به لغو یا علائم تجاری و یا سوئیچ ثبت نام خود را به بنیاد.

طرف ظ مشترک شرط در روز جمعه برای مورد اخراج شود با تعصب معنی آن را نمی توان refiled.

“ما به یک توافق است که اعتقاد ما بر این است که در بهترین منافع را برای این ورزش در ایالات متحده” طرف گفت: در یک بیانیه مشترک که آشکار نیست جزئیات حل و فصل است. “همانطور که ما حرکت رو به جلو ایالات متحده فوتبال فدراسیون روسیه و ایالات متحده در فوتبال پایه و همکاری با یکدیگر برای ارائه دسترسی و فرصت ها برای تمام بازیکنان فوتبال سراسر کشور به خصوص کسانی که در جوامع کم درآمد و دیگران نیاز دارند.”

این USSF نیز شکایت شده توسط آمریکایی, فوتبال زنان, بازیکنان مدعی تبعیض در پرداخت و شرایط کار. یک قاضی فدرال در کالیفرنیا نمی خواهد اجازه دهید خود را پرداخت ادعا می کند که به دادگاه برود و وکلا برای زنان خواسته دادگاه در شرایط کار قرار بود به نگه دارید تا بعد از پرداخت تصمیم reviewed by 9th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر.

پس Parlow مخروطی جایگزین کارلوس Cordeiro به عنوان رئیس جمهور این USSF خود را تغییر وکلا در زنان مورد و تاشو خود را توسعه جوانان آکادمی اجازه می دهد لیگ برتر فوتبال برای پر کردن جای خالی.

در یک مورد دیگر پروموتر ورزشی مربوطه ثبت یک آنتی تراست کت و شلوار بر بدن حاکم امتناع به تحریم های بین المللی مسابقات لیگ برتر در ایالات متحده USSF می گوید قوانین فیفا اجازه نمی دهد آن را به تحریم خارجی مسابقات لیگ برتر فوتبال در ایالات متحده آمریکا

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de