بک لایت زمینه در عکاسی چیست؟ قیمت تابلو بک لایت

8 نکته آسان برای عکس گرفتن از عکس های با نور پس زمینه کامل

نورپردازی در عکاسی راهی است برای عکاسان برای ایجاد روشنایی چشمگیر ، چه در محیط استودیویی (برای مواردی مانند عکس پرتره) و چه در هنگام عکسبرداری در فضای باز. یادگیری تکنیک های عکاسی با نور پس زمینه می تواند به بهبود چشمگیر عکاسی کمک کند.

بک لایت زمینه در عکاسی چیست؟ قیمت تابلو بک لایت

نور پس زمینه در عکاسی شامل قرار دادن منبع اصلی نور برای عکس در پشت سوژه اصلی است.

نور پس زمینه یک تکنیک محبوب در بین عکاسان ماهر است ، اما همچنین می تواند چالش های بی نظیری را برای قرار گرفتن در معرض و ترکیب ایجاد کند. عکاسان آماتور باید در اولین تلاشهای خود ، وقت خود را برای یادگیری عکاسی از نور پس زمینه بگذرانند و انتظار محاکمه و خطایی نسبتا زیاد داشته باشند. هنگامی که این مهارت را یاد گرفتید ، خودتان را دوباره و دوباره از آن استفاده می کنید تا تصاویر خیره کننده و پر نور را تولید کنید.

تأثیر نور پس زمینه در عکاسی چیست؟

نور پس زمینه در صورت استفاده ماهرانه می تواند ابزاری بسیار مؤثر باشد. اگر نورپردازی به خوبی به کار رفته باشد ، می تواند حس عمق و زیبایی شناسی عاطفی بیشتری به عکس ها وارد کند.

نور پس زمینه یک عکس ساده ترین روش نورپردازی در عکاسی نیست و همچنین مناسب برای هر عکس نیست. اولین قدم برای تسلط بر عکاسی نور پس زمینه ، درک اثراتی است که نور پس زمینه در یک تصویر دارد. تأثیرات اصلی نور پس زمینه شامل موارد زیر است: قیمت تابلو بک لایت

عمق. عکاسی نور پس زمینه بر عمق پشت موضوع تأکید می کند و به مکان ها مکان بیشتری می بخشد.
اثر غم انگیز. نور پس زمینه می تواند تضاد چشمگیری بین سوژه و پس زمینه ایجاد کند. این می تواند یک تکنیک به خصوص موثر هنگام عکسبرداری از پرتره در فضای باز باشد.
استفاده خوب از نور طبیعی. اگر با مقدار کمی نور طبیعی در خارج از خانه شلیک می کنید ، نورپردازی پس زمینه می تواند راهی مناسب برای استفاده از وضعیت نورپردازی شما برای تولید یک تصویر جالب و تحریک آمیز باشد.

8 نکته برای دستیابی به عکسهای با نور پس زمینه بزرگ

برای بهبود روشهای نورپردازی خود ، این نکات را دنبال کنید.

تنظیمات صحیح دوربین را انتخاب کنید. اولین قدم برای گرفتن عکس با نور پس زمینه ، تغییر حالت دستی در دوربین است. دوربین ها برای عکاسی ساده و روشن جلوی کالیبره شده اند و معمولاً برای فوکوس کردن و تنظیم تنظیمات نور پس زمینه با مشکل روبرو هستند. گرفتن یک عکس با نور پس زمینه خوب ، اغلب شما را از اینكه شما باید از تصویر بیش از اندازه استفاده كنید ، مستلزم آن است كه قسمت جلویی سوژه شما تاریك تر از ناحیه ای است كه فوراً در اطراف آنها قرار دارد. مکان خوب برای شروع با دیافراگم گسترده (هر جایی از f / 2.8 تا f / 5.6) و ایزو حدود 100 با سرعت شاتر در جایی بین 1/100 و 1/640 است. پس از گرفتن عکسهای آزمایشی ، تنظیمات خود را تنظیم کنید تا به ظاهری که می خواهید برسید. در راهنمای جامع ما در اینجا درباره سرعت شاتر اطلاعات بیشتری کسب کنید. قیمت تابلو بک لایت
زمان مناسب روز را انتخاب کنید . نور پس زمینه بهتر است یا در صبح زود یا بعد از ظهر بعد از ظهر ، به عنوان خورشید طلوع می کند و در حال غروب است. این روزهای روز به عنوان ساعت طلایی شناخته می شوند زیرا خورشید در آسمان کم قرار دارد و به عنوان یک منبع نور طبیعی طبیعی عمل می کند. اگر به ظهر نزدیک تر شلیک کنید ، خورشید مستقیماً بر فراز سوژه شما قرار می گیرد ، نور را به طور مساوی پراکنده می کند و تمرکز نور در پشت موضوع شما را بسیار سخت تر می کند.
چراغ را در پشت سوژه خود قرار دهید. موقعیت دوربین را انتخاب کنید که منبع نور به طور مستقیم در پشت موضوع شما باشد. هنگامی که به دوربین خود نگاه می کنید ، نور باید از قسمتهای قسمت نور پس زمینه خود عبور کند ، اما منبع اصلی نور باید بیشتر پنهان باشد.
تجهیزات خود را تنظیم کنید. پس از گرفتن عکس های آزمایشی ، می توانید تجهیزات و موقعیت یابی خود را تنظیم کنید. اگر از نور خورشید در هنگام استفاده از نور خورشید استفاده کنید ، پرتوهای شدید خورشید در پشت سوژه شما غالباً باعث ایجاد تابش آفتاب می شوند. استفاده از کاپوت لنز یا کیت چتر عکاسی می تواند به مبارزه با شعله ور شدن بیش از حد لنز کمک کند.
با زوایا و موقعیت های مختلف آزمایش کنید. حرکت به اطراف و آزمایش با موقعیت های مختلف برای شلیک از. شما هرگز نمی دانید که در کدام زوایا بهترین نتیجه را خواهید گرفت. می خواهید در انتخاب عکس های نهایی خود پس از عکس گرفتن ، چند مجموعه عکس مختلف را به خود اختصاص دهید. قیمت تابلو بک لایت
فلاش را پر کنید و نور را پر کنید. برای پرتره های دارای نور پس زمینه ، استفاده از فلش پر می تواند به اضافه شدن نور اضافی به چهره سوژه شما کمک کند. به این ترتیب شما هنوز هم به هدف مورد نظر از نور پس زمینه دراماتیک خواهید رسید اما هنوز وضوح کافی را برای چهره برای تهیه یک پرتره قابل استفاده فراهم می کنید.
از متر سنج استفاده کنید. اندازه گیری نقطه ای دوربین را روی قسمت خاصی از قاب شما متمرکز می کند و به شما امکان می دهد بهترین نوردهی را برای آن منطقه تعیین کنید. عکاسان حرفه ای هنگام نورپردازی از نورسنجی نقطه ای استفاده می کنند زیرا خواندن در معرض نور معمولاً هنگام گرفتن عکس با نور پس زمینه سوژه را خنثی می کند.
تعادل رنگ سفید را تنظیم کنید. یادگیری نحوه تنظیم صحیح تعادل رنگ سفید بر روی دوربین ، برای تولید تصاویر با نور پس زمینه خوب مهم است. به دست آوردن تعادل مناسب سفید ، باعث می شود رنگ ها در تصویر شما تا حد امکان پر جنب و جوش و پر جنب و جوش باشند ، که هنگام عکس گرفتن با یک منبع نور قوی در پشت موضوع اصلی شما دشوار است.
این که آیا تازه کار را شروع کرده اید یا رویای حرفه ای شدن را در سر دارید ، عکاسی نیاز به تمرین و دوز صبر کافی دارد. هیچ کس این را بهتر از عکاس افسانه ای آنی لیبوویتز نمی داند ، که ده ها سال است که در حرفه خود کار می کند. در اولین کلاس آنلاین خود ، آنی نحوه کار خودش را برای گفتن داستانی از طریق تصاویرش فاش می کند. او همچنین بینشی در مورد چگونگی توسعه عکاسان برای ایجاد مفاهیم ، کار با سوژه ها ، شلیک با نور طبیعی و ارائه تصاویر در زندگی پس از تولید ارائه می دهد.

آیا می خواهید یک عکاس بهتر شوید؟ MasterClass All-Access Pass دروس ویدیویی اختصاصی از عکاسان ارشد ، از جمله آنی لیبوویتز و جیمی چین را ارائه می دهد.

منبع : https://kosarprint.com/category/1728/%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AA

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>