دفاع از قهرمان بایرن مونیخ بازگشت به اکشن یکشنبه با پیروزی 2-0 در اتحادیه برلین به عنوان راه اندازی مجدد آلمان فوتبال ادامه داد: در خالی استادیوم.

بازیکنان فریاد تکرار کردن ردیف بتن terracing در سراسر اتحادیه ورزشگاه به بایرن منتقل شد و نزدیک به یک هشتم مستقیم لیگ قهرمانان اروپا.

بایرن رئیس Karl-Heinz Rummenigge بود با احتیاط خوش بینانه پس از لیگ اجتناب عمده حوادث در آن بازگشایی آخر هفته.

“این مهم است که ما با آن ولی که ما نمی سهولت در حال حاضر” Rummenigge گفت: پخش آسمان و اضافه کرد که فوتبال باید بماند “نظم” را به نگه داشتن سیاستمداران آلمانی در کنار. “این اجازه می دهد تا همکاران در کشورهای دیگر به این امید که آنها نیز اجازه داده می شود برای شروع بازی دوباره برخی از زمان.”

همانطور که در تمام بازی در بوندسلیگا این هفته, بازیکنان, عینک, ماسک زمانی که نه در زمین و جایگزین نشسته جدا از یکدیگر در می ایستد. پلیس مستقر در خارج استادیوم برای جلوگیری از هر گونه تجمعات.

بایرن دروازه بان مانوئل نویر گفت که “یک سوال از انگیزه و نگرش” به موفقیت بدون هواداران در ورزشگاه و بازی به نظر می رسید بیش از حد معمول است. “دقیقه همیشه بسیار طولانی در یک بازی بدون طرفداران” نویر گفت.

بایرن هافبک توماس مولر تعجب اگر تیم او تا به حال “برتری” از آنجا که اتحادیه نمی تواند در مقابل آن به طور معمول حرارت خانه جمعیت. در سراسر هشت بوندسلیگا بازی های شنبه و یکشنبه تنها یک به پایان رسید و با پیروزی در خانه تیم بوروسیا دورتموند که ضرب و شتم شالکه 4-0 در روز شنبه.

Robert Lewandowski به بایرن سرب با یک گل در 40 دقیقه پس از mistimed چالش با اتحادیه نون سوبوتیک. آن Lewandowski 40th هدف از این فصل در تمام مسابقات باشگاه. اتحادیه برگزار شد خاموش بایرن برای بسیاری از نیمه دوم اما بنیامین Pavard گل دوم در 80.

بایرن ترمیم آن چهار نقطه منجر دوم-محل دورتموند با هشت بازی باقی مانده است. دورتموند میزبان بایرن در 26 ماه مه در یک بازی است که می تواند شکل عنوان مسابقه.

اتحادیه بدون سر مربی اورس فیشر که تا به حال سفر با خانواده اش پس از مرگ پدر در قانون. این باشگاه گفت: فیشر را مسئول آموزش و دوباره پس از او تست منفی برای coronavirus دو بار.

قبل از آن بیش از 1000 کلن طرفداران لنت پیراهن و روسری به “افسون خوش شانس” پشتیبانی از صفحه نمایش در غرفه های خود را برای تیم تساوی 2-2 با ماینز. در جای دیگر در شهر پوستر نمایش داده شد حمله به راه اندازی مجدد که برخی از کلن طرفداران گروه به شدت انتقاد کرد.

هر کس به دنبال مشاوره در مورد “اجتماعی فاصله” جشن.

کلن و ماینز بازیکنان مشخص شده و اهداف خود را با مهار آرنج و ضربه و اما دوم-بخش اوسنابروک بازیکنان و جایگزین در آغوش گرفت در شادی پس از به ثمر توقف زمان هدف برای کسب یک تساوی در برابر رهبر بیلفلد.

این اولین خانه بوندسلیگا بازی در 12 سال برای کلن بدون آن زندگی سنتی بز طلسم. بازی مقررات نوار کثافت بنابراین Hennes IX نگه داشته بود در قلم خود را در باغ وحش, هر چند او به طور خلاصه نشان داده شده بر روی صفحه نمایش ویدیو قبل از کیکآف.

فن گروه تقسیم بر راه اندازی مجدد مانند جامعه آلمان به طور کلی. بسیاری از باشگاه ها اجازه داده اند طرفداران برای قرار دادن بنر در خالی می ایستد برای بازی. برخی از گروه گرفته اند این فرصت را به تماس برای تغییرات در نحوه آلمانی اجرا شده است.

St. Pauli دوم-بخش تیم تا حد زیادی جناح چپ پایه فن بازی یکشنبه با یک بنر بزرگ در امتداد یک طرف از میدان مطالعه “فوتبال زندگی از طریق طرفداران خود را دارد. اصلاحات در حال حاضر.” در روز شنبه یک بنر در آوگسبورگ خواندن “فوتبال خواهد زنده ماندن کسب و کار خود و بیمار است!”

نظرسنجی های انجام شده توسط رسانههای پیش از راه اندازی مجدد به طور مداوم نشان داد که بیشتر آلمانی ها مخالف از سرگیری بازی از حمایت این طرح است.

هرتا برلین در مواجه با واکنش بیش از آن بازیکنان دست به جشن و شادمانی در آن 3-0 برنده بیش از Hoffenheim در روز شنبه. نفوذ فرماندار ایالت باواریا, Markus Söder پیشنهاد بازیکنان باید اجتناب شود بدن تماس بگیرید به عنوان تیم های دیگر انجام داد.

هرتا مربی Bruno Labbadia در دفاع از بازیکنان خود گفت: آن را سخت به سرکوب احساسات و بازیکنان نمی تواند درمان “مثل یک گروه کر کلیسا.” لیگ مانع از جشن بازیکنان با هم اما نمی خواهد آنها را اگر آنها را انجام دهید.

دو مطلب بالا ردیف تیم بازی دوشنبه به عنوان Werder Bremen میزبان لیگ قهرمانان-تعقیب بایر لورکوزن.

یک بازی گم شده بود از روز شنبه برنامه. دینامو درسدن سفر به هانوفر در بخش دوم به تعویق افتاد و پس از دو دینامو بازیکنان آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است. کل تیم و کارکنان باید صرف 14 روز در انزوا.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de