Coronavirus غم و اندوه است که شبیه هیچ دیگر است. ‘همه چیز فقط احساس جعلی’

آن بوده است که هفت هفته پس از کارن شاهد’ برادر در قانون درگذشت از COVID-19 اما مرگ او هنوز هم به نظر نمی رسد واقعی برای او.

او و همسرش نمی تواند بازدید اسکات شاهد در بیمارستان است. آنها نمی توانند نظر بدن خود را در سردخانه قبل از او سوزانده شد. آنها در حال برگزاری یک مراسم یادبود تا اجتماعات بزرگ مجاز است.

“همه چیز فقط احساس جعلی مانند من در این تیره و ابر آلود و مه و کسی است که به من گفتن, ‘برادر خود را در قانون درگذشت’, ” او گفت:. “آن را احساس نمی کند زیرا همه چیز شده است خیلی متفاوت است.”

بی رحمانه تلفات از COVID-19 همه گیر می رسد فراتر از قربانیان خود را به صدها نفر از هزاران نفر از اعضای خانواده و دوستانی که سرقت شده از جمعی از پشتیبانی و زمان مفتخر مراسم برای کمک به آنها را به مقابله با از دست دادن عزیزان.

تبلیغات

Photo of Karen Blanks’ brother-in-law, Scott Banks, who died from COVID-19.

کارن شاهد و او برادر در قانون اسکات شاهد که از COVID-19.

(کارن شاهد)

پس از یک واکسن است که متوقف گسترش این رمان coronavirus بسیاری سوگوار را به مبارزه با احساس گناه و غم و اندوه طولانی مدت بیش از همه آنها که نمی تواند انجام دهد و می گویند در آخرین روز و ساعت نسبی زندگی.

جارو ویروس مربوط به محدودیت در بالین بازديد مجالس ترحیم کلیسا گردهمایی حمایت-جلسات گروه مسافرت هوایی و حتی تسلی آغوش از مراقبان — مؤثر هستند نه فقط COVID-19 قربانیان و بازماندگان اما “راه هر کس در حال مرگ است در حال حاضر و چگونه همه عزادار” گفت: Dale Larson, یک استاد مشاوره روانشناسی در دانشگاه سانتا کلارا.

“شما نمی تواند طراحی موثر تر مجموعه ای از شرایط را مختل نوع از چیزهایی که ما می خواهم برای دیدن اتفاق می افتد برای حمایت از ما در برابر از دست دادن و غم و اندوه. آن را فقط به متناوب,” او گفت:. “من فکر می کنم این رمان coronavirus ایجاد یک رمان فرم پس از سانحه سوگ برای تعداد زیادی از بازماندگان است.”

کارن شاهد شناخته شده بود اسکات 34 ساله دستیار دندانپزشکی از آمریکا پس از او دانشجوی سال اول در دبیرستان و او شروع به دوستیابی برادر بزرگتر خود Quentin.

تبلیغات

“او من Scottie. من او را دوست داشتم” او گفت:. “قادر بودن به سمت خود می شود — برای من, آن را تقریبا به حادثه…. حتی پس از او گذشت و من می خواستم برای رفتن به سردخانه به دیدن او فکر کردن که خوب خواهد بود و من حتی نمی تواند انجام دهد.”

اجتماعی فاصله پناهگاه در محل قوانین و محدودیت در بیمارستان ملاقات که نشانه های جهانی و همه گیر را محروم مردم از اساسی ترین بستر مرگ اتصالات.

آنها نمی تواند نگه داشتن یک دوست را از دست خواب کنار تخت بیمارستان شانه موهای خود را و یا اصلاح آنها.

“همه از این فیزیکی و پستانداران انواع سیگنال و پیوند است که ما به اشتراک گذاشتن با هر گونه دیگر — همه از آن مراقبت دور محروم است گفت:” رابرت Neimeyer مدیر پورتلند موسسه برای از دست دادن و گذار.

تبلیغات

بخشش نمی تواند اعطا می شود و یا به دنبال. سال از بیگانگی را نمی توان با یک بستر مرگ شب زنده داری. “ما از چپ برگزاری یک کیسه از بسیاری از ناتمام مکالمات,” او گفت:.

la-california-coronavirus-traumatic-grief02.png

استیسی سیلوا با پدرش, Gary جوان است. او خالی از سکنه است آخرین گفتگو با او.

(استیسی Silva )

استیسی سیلوا خالی از سکنه است توسط یک تماس تلفنی با پدرش, Gary جوان, یک هفته قبل از مرگ او از عوارض ناشی از COVID-19 در اواسط ماه مارس در یک بیمارستان در گیلروی کالیفرنیا. اگر چه او تا به حال شده است قادر به او را از طریق یک پارتیشن شیشه ای در واحد مراقبت های ویژه بیمارستان متوقف شده بود بازدید.

“او به نام من حدود 4 ساعت در صبح و او [ماسک اکسیژن]. آن را در حال حاضر سخت به صحبت و گفتگو از آنجا که او شروع به سرفه کردن بعد از یک زن و شوهر از کلمات” سیلوا گفت. “من معتقدم که او خواستار شد به من بگویید که آنها گزاری تراشه او را. من را درک نمی کنند و او را نا امید کردم و او آویزان است.

تبلیغات

“که آخرین مکالمه من با پدرم و من آنقدر گناه است که من نمی توانستم درک و که من نمی توانستم به او بگویم که من او را دوست داشتم” او گفت: از طریق اشک. “من فکر می کنم در مورد که در هر روز است.”

دوستان و خانواده در حال دادن حمایت عاطفی “اما هیچ چیز کمک می کند” سیلوا گفت. “مگر در مواردی که شما از دست یک دوست در این شیوه ای خاص شما واقعا هیچ ایده چگونه این احساس می کند.”

محدودیت در اندازه مجامع عمومی و مسافرت هوایی را محدود و یا از بین بردن باستان آیین های عزاداری است که کمک به زندگی. مجالس ترحیم کوچک هستند و یا تنهایی. یادبود خدمات در حال به تعویق افتاد ناشناخته تاریخ در آینده است. خانواده ها در انتخاب هولوکاست برای بستگان به جای دفن تنها با چند نفر در حال حاضر.

مجازی مراسم و تجمعات می تواند کمک به پر کردن آن از درجه اعتبار ساقط Neimeyer گفت: اگر سوگوار به طور فعال و نه فقط ناظران منفعل. آنها می توانند به اشتراک گذاری خاطرات و داستان در زوم و یا ترتیب زمانی که مردم در سراسر کشور و برتری و نور شمع.

تبلیغات

“تقریبا هر چیزی که ما انجام,” او گفت: “که به ما برمی گرداند حس آژانس که در آن ما می تواند در برخی از اندازه گیری ورزش انتخاب و یا اقدام است.”

Coronavirus دارای طرح میتوانست جهان از مراقبت تسکینی تیم — پرستاران و پزشکان و مددکاران اجتماعی و کشیش که کار آن است که برای حمایت از بیماران و خانواده ها در زمان بیماری جدی و مرگ است.

536044_ME-PALLIATIVE-CARE-SOCIAL-WORKER _JJA_02 .JPG

Gary بلانت یک مراقبت تسکینی هماهنگ کننده در پراویدنس Cedars-Sinai در Tarzana مرکز پزشکی شده است “گرفته شده و به عقب در زمان” با پایان زندگی صحنه های ساخته شده توسط coronavirus.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

Gary بلانت است مراقبت تسکینی هماهنگ کننده در پراویدنس Cedars-Sinai در Tarzana مرکز پزشکی. به عنوان یک پرستار مراقبت تسکینی او شده است در حال حاضر صدها نفر از مرگ و میر زمانی که او می تواند نگه دارید از یک بیمار دست و آسایش بیبهره اعضای خانواده.

تبلیغات

اما او شده است “گرفته شده و به عقب در زمان” با پایان زندگی صحنه های ساخته شده توسط coronavirus.

بیمارستان تبدیل به یک قلب واحد به یک COVID-19 بخش است. بزرگ zippered ورق سنگین مات پلاستیکی مهر و موم راهرو و باز کردن درب ها از هر بیمار ، یک پنجره کوچک از پلاستیک روشن را فراهم می کند یک نمایش تخت.

هیچ بازدید کننده مجاز در اتاق. به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض حتی تسکینی کارکنان اجتناب از ورود به این معنی که بیمار تماس اولیه با یک پرستار بالین پردهی در یک شب چهره سپر ماسک و دستکش.

هنگامی که مرگ نزدیک است, بیمارستان به شما اجازه یکی از اعضای خانواده — با پوشیدن کامل دنده محافظ — ایستاده در راهرو و نگاه را از طریق پنجره برای یک دوره کوتاه از زمان.

تبلیغات

اواخر ماه گذشته بلانت تیم سعی در آماده کردن یک زن برای چه او را تجربه اگر او را برای یک نگاه اجمالی نهایی از مرگ او ،

او گیج شده بود و شده بود مهار و بنابراین او نمی تواند بیرون راندن او از ماسک اکسیژن و لوله. او نمی خواهد بود قادر به تشخیص او garbed در لباس و ماسک های مشابه از طریق یک پنجره های پلاستیکی چند پا از تخت. او نمی خواهد بود قادر به شنیدن صدای او در برابر صدا از اتاق تجهیزات پزشکی.

در نهایت او تصمیم خود را می آیند. خانواده خواسته بلانت به بازی Neil Diamond آهنگ ها در یک بلندگوی بلوتوث در اتاق و گفت: خداحافظی در FaceTime.

یک پرستار برگزار اپل بر روی صورت انسان برای حدود 15 دقیقه در حالی که او گریه همسر و پسر خود را ادا نهایی endearments.

تبلیغات

در زمان عادی کارکنان پزشکی را به یک خانواده حفظ حریم خصوصی در چنین لحظات صمیمی. شاهد آن را در حال حاضر می توانید ترک پرستاران با “این وحشتناک گناه وجود دارد زمانی که شما می دانید شما نباید وجود داشته باشد” بی پرده گفت. “این واقعا دشوار است.”

او نگرانی در مورد COVID طولانی تاثیر عاطفی در پرستاران. “این چوب با ما منحصر به فرد” بی پرده گفت. “من فکر می کنم بسیاری از کارکنان در حال رفتن به زخم این روند و بسیاری به کار را از طریق.”

536130_ME-PALLIATIVE-CARE-SOCIAL-WORKER _JJA_04 .JPG

Rikki لارسون یک مددکار اجتماعی بالینی در USC Verdugo تپه بیمارستان در گلندیل.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

Rikki لارسون یک مددکار اجتماعی بالینی در USC Verdugo تپه بیمارستان در گلندیل که اجازه می دهد تا کوتاه فرد بازدیدکننده داشته است به بیماران در آستانه مرگ است.

اما او دیگر نمی تواند کنسول هایی راه او همیشه کرده است. “من می خواهم به قادر به آغوش مردم و آسایش آنها را” او گفت:. “من به بیمارستان بار بیشتر از من می توانم بگویم با شخص دیگری اشک بر شانه من.”

تبلیغات

در حال حاضر او را به نگه داشتن او فاصله در اکثر سرعت تخمگذار دست خود را بر روی یک شانه است. “این بسیار سخت آن را همان” لارسون گفت.

استفانی Ryu یک روحانی در مراقبت تسکینی تیم در پراویدنس کمی Co. مریم مرکز پزشکی تورنس است و حتی بیشتر از راه دور. او شروع به کار از خانه و چند هفته پیش.

“هیچ یک از ما تصور در هر جهان ما می خواهم که قادر به انجام شغل ما از راه دور” او گفت:. با توجه به محدودیت شدید در خانواده, دیدار او می داند آن است که متفاوت از بیمارستان که در آن او در حال حاضر ارائه آرامش بیشتر در زوم و FaceTime.

در حال حاضر تنها او گفت: “این غم ریختن از کامپیوتر من به خانه من.”

تبلیغات

در بیمارستان ها هستند که در خط مقدم از COVID-19 نبرد, دیدار, محدودیت ها نمی, به عنوان سخت است. اما آنها هنوز هم می تواند غم انگیز برای خانواده ها.

راشل Rusch یک مددکار اجتماعی بالینی در مراقبت تسکینی در بیمارستان کودکان لس آنجلس به زودی فراموش نخواهد کرد او در گفتگو با یک نوجوان بیمار و مادرش. پایان نزدیک شد, برای دختری که تا به حال قلب و عروق بیماری است.

“قطعه ای است که در هتلی در قلب من” Rusch گفت: “به چشم او و مادرش در سراسر بالین” را به عنوان Rusch توضیح داد که به دلیل COVID-19 گیر تنها چند تن از اعضای خود را از بزرگ خانواده اجازه داده می شود در اتاق در طول دخترش نهایی ساعت.

چنین تجربه هایی داشته اند Rusch تفکر “همه اثرات موج دار شدن که رفتن به ادامه در این روز و هفته و ماه و سال به دلیل پایان کسی داستان خیلی تغییر از هر چیزی و هر کسی ممکن است آمادگی خود را برای” او گفت:.

تبلیغات

Wayne Strom وارد کنزینگتون تسهیلات زندگی کمک در ردندو بیچ در اوایل ماه دسامبر پس از یک سری از سقوط ساخته شده آن را بسیار دشوار را برای او به راه رفتن.

همسرش کتی بود که ماندن با او و مادرش در رانچو پالوس وردس صرف هر روز با او کمک با فیزیوتراپی و خوردن وعده های غذایی با هم.

که معمول آمد به توقف ناگهانی در مارس 12, زمانی که همه گیر باعث کنزینگتون به حالت تعلیق در خانواده بازدیدکننده داشته است. استروم روشن به تماس Wayne چند بار در روز و متوجه چیزی با من بود در اواخر ماه مارس زمانی که او گفت که او بیش از حد خسته به صحبت.

او به بیمارستان در مارس 30, آزمایش مثبت برای coronavirus و درگذشت سه روز بعد. استروم تا به حال دیده نشده شوهرش از 38 سال به مدت سه هفته.

تبلیغات

“من فکر می کنم آن را به من در حالی که به درک که او رفته چون من با او در پایان و ما نداشته یادبود” او گفت:.

او هنوز هم قرار می دهد تلفن همراه خود را با بستر او انتظار Wayne به تماس خود را می گویند شبانه نماز با هم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>