CSU گل محاکمه باغ Plucks یک دسته گل برنده چندساله

باغبانی فروشگاه ماجرا این آخر هفته از افرادی که بوده ام در خانه ماندن تصمیم گرفته اند از آن زمان به بهبود متری در اطراف آن خانه.

در حالی که برخی از باغبان ها راهنمایی گرفتن از کندتر گل, جنبش, دانشگاه ایالتی کلرادو به مدت طولانی مورد مطالعه قرار گرفته است که گیاهان بهترین کار در کوه های راکی در آن گل محاکمه باغ و محققان وجود دارد به تازگی نشان داد خود را بالا چندساله میدارد برای این منطقه است. گیاهان ارائه شده برای محاکمه تمام شد معرفی شده در چند سال گذشته; نوشته شده در CSU باغ سه تابستان و زمستان دو قبل از این برندگان را اعلام کرد.

در اینجا هنرمندان بالا برای 2019 CSU چندساله دادگاه با تولید کنندگان است که آنها را مشاهده کنید و قضات’ نظرات:

هزاره زینتی پیاز
Eason باغبانی منابع و ستنهوس مهد کودک
(Allium ترکیبی ‘ALLMIG1’)

این قطعی “show stopper” گیاهی است که به عنوان یک “دیوانه” مقدار شکوفه. گل شد و یک سایه از رنگ صورتی و مورد علاقه بسیاری از زنبورها و پروانه ها. گل همراه با یک جمع و جور گیاه با حذف شاخ و برگ و بسیار یکنواخت عادت رشد. گل به طول انجامید و گل نیست تسلیم حتی با سربار آبیاری. آن گزارش شده است به خوبی رشد می کنند و حتی در 8,000′ در کوه. حذف شکوفه صرف می تواند در برخی از تکرار گل و یا می تواند به سمت چپ برای زمستان علاقه. قضات در آراء توافق برای تعیین آن را به عنوان یک برنده. (نگاه کنید به عکس بالا.)

Kahorie® Scarlet مرز Pinks
Dummen نارنجی
(Dianthus x hybrida Kahorie® ‘قرمز’)

زرق و برق دار در بهار با یک رنگ پر جنب و جوش و جذاب گیاهان. رنگ گل بود نه واقعی اسکارلت اما سایه های زیبا از گل رز و یا گیلاس. گیاهان به حال برتر زمستان سرسختی بود که مطابق بیش از سه سال و نه می میرند و در این مرکز به عنوان انجام بسیاری از دیگر Dianthus. گیاهان جذاب بودند حتی زمانی که در حال شکوفه با یک خوبی مرتب و جمع و جور عادت رشد.

SUMMERIFIC® گیلاس Choco Latte, گل رز, گل خطمی
والترز Gardens Inc.
(ترش x hybrida ‘گیلاس Choco اسپرسو’PPAF)

بزرگ دو تن شکوفه های فریبنده با توجه به ترکیبی از صورتی و سفید. آن را می سازد یک انتخاب عالی برای ارائه رنگ در اواخر فصل. گیاهان نسبتا پایین تعمیر و نگهداری به عنوان قدیمی شکوفه بودند خود را تمیز کردن. شاخ و برگ تا به حال سایه قرمز تیره است که نگهداری می شد در طول فصل. گیاهان نیز به خوبی رشد عادت که نه تسلیم و اواسط اندازه ارتفاع یک تعادل خوب با گل اندازه.

Lami™ تیره بنفش خال خال Deadnettle از
دانزیگر
(Lamium maculatum ‘بنفش’)

تیره گل بنفش همراه با شاخ و برگ سبز تیره و بسیار یکنواخت عادت رشد را بسیار چشمگیر groundcover. این گیاه چند منظوره نمی سوختگی در آفتاب و به خوبی در سایه. همچنین گزارش شده است به نگاه بزرگ حتی در 8000 فوت ارتفاع. گیاهان دارای قدرت برتر و ارائه یک دوره طولانی از شکوفه.

پهنای باند قبل از ازدواج چمن
داروین Perennials
(Miscanthus sinensis ‘NCMS2B’PP29460)

این یک انتخاب خوب برای امروز کوچکتر باغ ها و مناظر به عنوان گیاه نگهداری خوب و یکنواخت عادت رشد است که تنها 3-4′ در ارتفاع. گیاهان شکوفه نیست اما شاخ و برگ بسیار جذاب با رنگ زرد راه راه در حال اجرا در سراسر تیغه. متنوع شاخ و برگ نمی گردند و چشمگیر بود تمام سه فصل است. گل مورد نیاز نیست برای علاقه به رنگ زرد و سبز مقابل در برگ زرق و برق دار.

GRANITA® نارنجی کارخانه یخ
گیاه انتخاب®
(Delosperma ‘PJS02S’)

روشن و رنگین کمانی نارنجی گل پتو گیاه ایجاد یک نمایش چشمگیر از قدرت گل. گل های بزرگ شکوفه بیش از یک دوره طولانی است. گیاهان را بسیار جذاب پوشش زمین به عنوان زیبا شاخ و برگ سبز فرم خوب متراکم حصیر که محکم در آغوش زمین است. قدرت بسیار عالی است و باعث می شود خوب پخش. سرد مقاوم و مناسب برای این منطقه است.

در حال حاضر CSU گل محاکمه باغ به روی عموم بسته است به دلیل COVID-19 نگرانی های آن به طور کلی تساوی هزاران نفر از بازدید کنندگان در هر سال است. اما در حالی که شما نمی توانید ببینید باغ امروز CSU کارگران قطعا مشغول در دور بعدی آزمون یادگیری که گیاهان بهترین رشد را در این آب و هوا. پیدا کردن به روز رسانی در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر