حتی هوشیار Angelenos تغذیه می شوند تا با فاصله و خم قوانین

برای نزدیک به دو ماه سارا مک لین و خانواده او در زمان همه گیر احتیاطی.

پاتر و کشیده خود را 6 و 12 ساله از مدرسه چند روز قبل از الاییواسدی لغو فرد آموزش در مارس 16. آنها مواجه نگردند و دستکش و ماسک و مواد غذایی است. و آنها را ترک نمی کند خانه, صرفه جویی برای دو بار-ماهانه مواد غذایی در سفرهای.

اما در اواخر آوریل مکلین شروع به در نظر گرفتن چگونه برای خاطر سلامت عقل او, او ممکن است با خیال راحت خم قرنطینه محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او آغاز شده و با دعوت از یک دوست به او وسیع حیاط خلوت در ماونت واشینگتن. آنها sipped نوشیدنی — BYOB, البته در نرمی صندلی قرار است از هم جدا.

احساس heartened که تجربه مکلین تصمیم به میزبان جشن روز مادر در حیاط خلوت خود. او دعوت نه و پنج نشان داد. هر مهمان تا به حال یک نقطه تعیین شده در پاسیو. مکلین پاک کردن هر سطح دوستان خود را ممکن است لمس کرده اند پس از آنها به سمت چپ.

تبلیغات

“من در حال حاضر راه اندازی این فرض در ذهن من است که ما در حال بازگشت به حالت عادی هر زمان به زودی” گفت: McLean, 45. “بنابراین من درخواست خودم را چگونه می توان تغییر زندگی ما بنابراین ما هنوز هم می تواند با خیال راحت به انجام چیزهایی که برای ما مهم قبل از همه گیر?”

مقامات بهداشت باقی می ماند بدون ابهام: تمام تجمعات باید اجتناب شود و بهداشت عمومی سفارشات خواهد شد “با تمام یقین” بود تمدید از طریق پایان ماه ژوئیه.

اما به عنوان کالیفرنیا تجارب نهمین هفته از قرنطینه بسیاری از Angelenos که به شدت به دنبال اقامت در خانه سفارشات رسیده اند یک نقطه شکستن. خسته و افسرده از تنهایی و یک جریان بی پایان از زوم جلسات آنها شروع به شل کردن شخصی خود را در مرزهای آنها به عنوان تلاش برای تعادل ایمنی و بهداشت روان.

تبلیغات

“ما واقعا با احتیاط گفت:” ساده لوح Cutini که ملاقات با دوستان نزدیک شارلوت کوپر و ابی هرکول در سانتا مونیکا اقیانوس نمایش پارک در روز چهارشنبه برای به اشتراک گذاشتن یک کیک برای هرکول تولد. “از آنجا که ما می تواند هر اثری که در آن هر یک از دیگر شده بود و ما می دانستیم که ما تا به حال شکسته قرنطینه ما می دانستیم که ما امن اجتماعی.”

در میان این وجدان جمعیت این اولین ملاقات یو پی اس روز پس از جداسازی باید بدستآمده از یک مخلوط پیچیده از احساسات مانند شادی و احساس گناه. اما بیشتر پرداخت-در-فرد ارتباط ارائه کرده است عمیقی امداد.

Ocean View Park in Santa Monica

مردم لذت بردن از یک روز در اقیانوس پارک در سانتا مونیکا. بسیاری از کسانی که شده اند اجتماعی فاصله در طول COVID-19 همه گیر شروع به خم قوانین-دیدن دوستان و خانواده در پارک و یا حتی در خانه.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

و اگر آنها نمی, آنها چشم پوشی مقامات بهداشتی اذعان کرد این جلسات تنها رشد خواهد کرد بیشتر رایج است در این هفته آمده است.

“در حالی که ما نمی توصیه شما باید شام خود را با دوستان … ما درک می کنیم که ممکن است شرایطی که در آن وجود دارد از دیگر افرادی که در نزدیکی شما است که شما می دانید” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر در روز جمعه گفت. “در آن شرایط, لطفا فاصله خود را نگه دارید و نگه داشتن صورت خود را پوشانده اند ،

تبلیغات

Kayla Salisbury یک معلم هنر در قرن جامعه منشور مدرسه در کالیفرنیا بود که در میان کسانی که تست آب. پس از هفته ها به ندرت به خروج از جنوب L. A. خانه او و نامزدش جمع آوری یک گروه کوچک از دوستان برای یک کلاس یوگا در نزدیکی مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود در Kenneth هان پارک ایالتی برای جشن 27th تولد.

“ما همه در حسرت آن را,” او گفت: از خدمه که جریان را از طریق خود vinyasas با ماسک و تشک گسترش شش فوت از هم جدا. “و این چیزی است که ما صحبت در مورد زمانی که ما دعا پس از فقط سپاسگزار بودن و چگونه فوق العاده آن را احساس به خارج و گرفتن برخی از هوا.”

Anthony Cherro of Los Angeles relaxes in La Cienega Park in Los Angeles

آنتونی Cherro لس آنجلس شل در La Cienega پارک.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

اگر چه پارک بود و شلوغ تر از او تا به حال انتظار می رود تقریبا همه عینک ماسک و مردم نگه داشته و احترام فاصله از یک دیگر Salisbury گفت. او گفت: دانستن است که میزان مرگ و میر بوده است به مراتب بالاتر در میان سیاه Angelenos مانند آنها ساخته شده او و دوستان او بیشتر مراقب باشند.

تبلیغات

کسانی که بازدید از دوستان و بستگان نزدیک — حتی با ماسک — آیا حق محتاط گفت: علامت Nichter استاد انسان شناسی عمومی, سلامت و پزشکی خانواده در دانشگاه آریزونا. گردهمایی دوستان و خانواده شده اند یک منبع مشترک از سوپر, پخش كردن, حوادث و کسانی که با روابط نزدیک ممکن است پیدا کردن آن سخت به نگه داشتن سخت اجتماعی فاصله.

“اجتماعی فاصله ممکن است آرام می گویند در اطراف میز شام یا در یک فضای محدود که در آن پدربزرگ و مادربزرگ ها با نوه ها که به اندازه کافی برای درک قوانین” Nichter نوشت: در یک ایمیل. “اعضای خانواده ممکن است مایل به گرفتن خطر اگر آنها فکر می کنم عضو شده اند محتاط خارج است.”

Fernanda Amaral آنقدر وحشت زده از کروناویروس که او کشیده و او 11 ساله پسر کریستوفر خارج از مدرسه دو روز قبل از الاییواسدی رسما بسته کلاس های درس در ماه مارس است.

اما به عنوان هفته عینک جدید نگرانی شروع به وزن ، آغاز این ماه او اجازه داده است او را به بازگشت به کوچک اجتماعی فاصله بیس بال شیوه در لدرا پارک معتدل او اضطراب مادر با شور و شوق خود را برای این ورزش است.

تبلیغات

“این فقط شکسته قلب من است که او را از دست رفته خود را آخرین فرصت برای بازی, لیگ” Amaral گفت: صدای سنگین با اشک. “این نگرانی من برای قرار دادن او وجود دارد و من نمی خواهم به افشای او به هر چیزی, اما من نمی خواهم او را به دست هر دو.”

بوکس مربی Minju Shin گفت: بیشتر مشتریان شده است به دنبال او در هفته های اخیر پرداخت به مشاجره با او در پان پاسیفیک پارک در Fairfax منطقه.

“هنگامی که [گیر] شروع کردند و واقعا می ترسم” او گفت:. “اما در حال حاضر آنها کمتر می ترسم.”

شین مشتریان ابراز سرخوردگی خود را با ماندن در خانه و او را خوشحال به ارائه آنها را سالم و خروجی. او با دقت sanitizes خود و مشتریان خود را’ دنده قبل و بعد از هر تمرین. او همچنین spars دور از دیگران که ممکن است با استفاده از این پارک است.

تبلیغات

“من احساس می کنم من باید آن را در معرض خطر,” او گفت:, گرفتن کار جدید.

آن را حس می کند که در غیر این صورت با وجدان مردم شروع به شکستن قرنطینه در متواضعانه راه گفت: Ted Robles, یک روانشناس اجتماعی در دانشگاه UCLA. انسان ها موجودات اجتماعی هستند و آن را فوق العاده دشوار است برای حفظ ماه از انزوا.

“نگاه ما به دیگران به ما یک حس از آنچه به انجام,” او گفت:. “مردم بیشتر به شما را ببینید و در مورد بیشتر به شما فکر می کنم آن را خوب است.”

این هم طبیعت انسان در نظر گرفتن هزینه ها و مزایای هر عمل چه آگاهانه یا ناخودآگاه روبلز گفت. آن را سخت را برای مردم برای دیدن و درک مزایای اجتماعی فاصله زیرا زندگی خود را بهبود نمی بخشد چرا که آن را — آنها به سادگی باقی می ماند ویروس رایگان.

تبلیغات

اما هزینه های جداسازی مانند قادر به کسب درآمد و نصب تنهایی به ادامه ساخت. و مردم در حال رسیدن به محدودیت های خود را.

این درست است به خصوص برای کسانی که در زندگی خود.

شانون de Zeeuw, یک مستقل تولید شده است quarantining به تنهایی در اکو پارک آپارتمان. او تا به حال در یک فروشگاه مواد غذایی در بیش از یک ماه و بیرون رفت و تنها به راه رفتن سگ خود را. 34 سال است که خشم توسط کسانی که در اطراف محله خود را بدون ماسک.

De Zeeuw سپاسگزار برای سلامتی خود و قادر به پرداخت صورتحساب خود. اما او را نیز تحمل شدید حملات, تنهایی, خستگی و افسردگی. آن را به نقطه که در آن او واقعا فقط نیاز به دیدن یک دوست.

تبلیغات

پس از دو هفته پیش, de Zeeuw سوار به محل بهترین دوست در ونیز. آنها نشسته در حیاط خلوت برای یک ساعت صحبت کردیم و در مورد عجیب و غریب تبدیل می شود زندگی گرفته بود که از آخرین ملاقات کرد.

“من احساس می کنم که در فرد آن را آسان تر برای دوستان بحث در مورد چیزهای دیگر علاوه بر قرنطینه مثل این کار که خشک شما قبل از این یا دختر که شکست قلب خود را,” او گفت:.

De Zeeuw از میزبانی دوستان — در یک زمان و تنها کسانی که به شدت quarantining — در حیاط خلوت خود. او همچنین ملاقات با مردم در نزدیکی Elysian پارک. انجام این کار امن تر احساس می کند به او را از رفتن به فروشگاه مواد غذایی که در آن صدها نفر از مردم او را نمی دانم لمس کرده اند و meandered.

تبلیغات

هنوز هم گاهی اوقات احساس گناه برای آرامش برخی از محدودیت. “من دوست دارم شاید من نباید در انجام این کار,” او گفت:.

“اما من هم یادگیری چگونه به این راه زندگی می کنند,” او گفت:. “من سلامت روان است که به عنوان مهم به عنوان من سلامت جسمی.”

برای مک لین کوه واشنگتن پاتر پنج شخص جشن روز مادر بود “خشک اجرا شود.” او چیهواهوا-Dachshund pup Ozzie, gleefully محدود به مهمانان خود را نمی دانستند که او احتمالا می تواند وسیله ای برای انتقال یک ویروس مرگبار است. و یکی از دوستان او در سمت چپ او منطقه تعیین شده و یک کمی بیش از حد نزدیک است.

مکلین شوخی اندرز دوستان خود را برای همه گیر حزب پاس faux.

تبلیغات

“شما نشستن در نقطه خود را,” او گفت: “و به شما اقامت در نقطه خود را.”

بار نویسنده کارکنان Rong-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>