انفجار در مرکز شهر L. A. باعث آتش سوزی در ساختمان های متعددی; mutiple آتش نشانان مجروح

یک انفجار در مرکز شهر لس آنجلس بعد از ظهر روز شنبه ناشی از آتش سوزی که به چندین ساختمان و چپ چند آتش نشان مجروح شدند.

انفجار رخ داده در 327 E. بوید خیابان با توجه به LAFD. آن فرستاده شعله های آتش و plumes از دود سیاه به هوا است که می تواند برای مایل دیده می شود.

از 7:45 p. m., تصویری از صحنه نشان داد چند آتش نشان در پشت بام یک ساختمان مجاور ریختن آب بر روی سوزش و ساختار آن به نظر می رسد بسیاری از شعله های آتش شده بود خاموش. دود هنوز از ریختن یک ساختمان ، در عرض چند کسب و کار شد سیاه و یکی LAFD کامیون آتش سوزانده شد و تحت پوشش در باقی مانده و ظاهرا از انفجار.

معلوم بود در تعدادی از casualities اما LAFD گفت در توییتر که تا 10 آتش نشان بودند “پایین” پس از انفجار. مقامات ارائه جزئیات بیشتر در مورد شرایط خود را.

تبلیغات

این LAFD گفت: آتش نشانان وارد شده بود به گزارش یک طبقه ساختمان تجاری با دود نشان میدهد. این ساختمان درست در جنوب توکیو کوچک در یک منطقه کسب و کار از نمای مغازه ها در eastside از مرکز شهر در نزدیکی گوشه ای از سوم و سن پدرو خیابان. منطقه شناخته شده است برای انواع مغازه ها دود.

Screen Shot 2020-05-16 at 6.56.03 PM.png

آتش سوزی در مرکز شهر L. A.

(بن ویلز)

مقامات گفت: 230 آتش نشانان در حال حاضر در صحنه و خیابان های اطراف محله مسدود شده اند ،

تبلیغات

“آتش نشان ها باید نقل مکان کرد و به یک موضع دفاعی برای آتش حمله و پزشکی شاخه ایجاد شده برای درمان و حمل و نقل مجروح آتش” به LAFD گفت.

شهردار اریک Garcetti گفت در توییتر که “افکار من با شجاع ما LAFD آتش” و این که او “از نزدیک پیگیری این وضعیت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>