اسرائیل در نهایت به سوگند در دولت پس از 3 انتخابات

اورشلیم (AP) — بعد از سه دور و تفرقه انتخابات یک سال و نیم از فلج سیاسی و یکی دیگر از سه روز تاخیر به دلیل اختلافات سیاسی خود را در حزب لیکود بیش آرزو کابینه پست بنیامین نتانیاهو نخست وزیر شد و در نهایت مجموعه به سوگند خود را در دولت جدید در روز یکشنبه.

بیش از آخر هفته هر دو نتانیاهو و رقیب خود را-تبدیل-شریک Benny Gantz اعلام کرد قرار ملاقات خود را برای دولت جدید — ترین پف کرده در تاریخ اسرائیل با یک انتظار 36 وزیران و 16 نمایندگان.

نتانیاهو و Gantz سابق ارتش اعلام کرد در ماه گذشته آنها خواهد بود قرار دادن اختلافات خود را کنار گذاشته برای پیوستن به نیروهای خود را برای هدایت کشور از طریق coronavirus بحران شدید اقتصادی خرید اینترنتی.

خود بحث برانگیز قدرت های مقابله خواستار نتانیاهو به عنوان نخست وزیر دولت در 18 ماه قبل از اینکه جایگزین Gantz برای 18 ماه آینده. خود را بلوک نیز مشابه تعدادی از وزرا و مجازی وتو بیش از دیگر تصمیم های مهم.

منتقدان در حال حاضر متهم به دولتی بودن خود در ارتباط با ایجاد بسیاری از پست های کابینه در زمانی که نرخ بیکاری افزایش یافت و به 25% به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما از آنجا که نتانیاهو بلوک شامل چندین احزاب کوچکتر او هنوز هم تنها تعداد محدودی از کابینه وزارتخانه به دست به لیکود رتبه و فایل و او مواجه مینی شورش از قهر اعضای ارشد جلوتر از برنامه ریزی برگزاری مراسم تحلیف در روز پنج شنبه. قادر به پاسخگویی به یک مهلت نتانیاهو خواسته برای یک تاخیر برای حل داخلی خود را حزب بحران است.

این معامله در حال حاضر منجر به انحلال Gantz آبی و سفید حزب پس از او reneged در مرکزی مبارزات انتخاباتی وعده به خدمت تحت نتانیاهو است که تحت تعقیب به اتهام فساد مالی و چهره آینده دادگاه های کیفری. خود را بسیار دقیق ائتلاف مقابله می تواند تنها در مورد این کشور و دادگاه عالی حکم آن را به حال هیچ زمینه قانونی برای جلوگیری از آن.

با وجود انتقاد Gantz استدلال کرد که teaming با نتانیاهو ارائه شده در این کشور تنها راه خروج از این بن بست طولانی مدت و جلوگیری اسرائیل از کشیده شدن بار دیگر به یکی دیگر از هزینه انتخابات است که می شده اند چهارم آن در بیش از یک سال است.

Gantz شروع خواهد شد به عنوان وزیر دفاع با حزب همکار و همکار بازنشسته ارتش گابی اشکنازی خدمت به عنوان وزیر امور خارجه ، نتانیاهو بالا معاون نتانیاهو در خروجی وزیر خارجه اسرائیل کاتز تبدیل خواهد شد وزیر دارایی. Yariv لوین شاید نتانیاهو نزدیک ترین متحد را تبدیل به جدید مجلس. این ائتلاف همچنین شامل یک جفت فوق العاده ارتدکس یهودی احزاب و برخی از دیگر فرد جداشدگان برای اضافه کردن به 73 خارج از مجلس 120 عضو دارد.

نقطه اصلی مشاجره برای منتقدان بوده است به تازگی ایجاد موقعیت “جایگزین نخست وزیر” یک پست است که می تواند اجازه می دهد نتانیاهو در دفتر باقی می ماند حتی پس از تعویض و سراسر فساد محاکمه و پتانسیل روند تجدید نظر. وجود دارد نیز سوء ظن در مورد اینکه آیا نتانیاهو خود را حفظ خواهد کرد بخشی از معامله و در نهایت صرفنظر کردن از نخست وزیری به Gantz.

هنوز موقعیت جدید قرار است برای لذت بردن از تمام مظاهر نخست وزیر از جمله اقامت رسمی و کلیدی برای نتانیاهو معافیت از قانون است که نیاز به مقامات دولتی که نخست وزیر به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت.

نتانیاهو شده است تحت تعقیب به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی مربوط به اتهام تجارت نعمت با ثروتمند رسانه مقتدر. به توافق نرسیدند و سرزنش اتهامات در رسانه ها-هماهنگ توطئه برای سرنگونی او. پس از کیفرخواست خود را در پاییز گذشته او بارها و بارها به شدت انتقاد کرد و در این کشور نظام حقوقی و همچنین با متحدان سیاسی در نظر گرفتن هدف در دادگاه عالی و آن را متهم به نفس بیش از حد و دخالت های سیاسی است. قانونی خود گلایه و تناسب اندام به خدمت بودند مرکزی مسائل اخیر مبارزات انتخاباتی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>