L. A. شهرستان سوابق 694 جدید کروناویروس موارد و 29 و میر

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 694 جدید کروناویروس موارد و 29 بیشتر مربوط به مرگ و میر.

“برای بسیاری از مردم تجربه عمیق غم و اندوه از دست دادن کسی که آنها را دوست دارم به COVID-19 ما عمیقا متاسف” باربارا فرر بهداشت عمومی مدیر در بیانیه ای گفت.

ساحل طولانی است که خود را عمومی وزارت بهداشت, گزارش های اضافی 27 مورد از این ویروس در آوردن این شهرستان را در مجموع به 38,001 موارد و 1,821 مرگ و میر.

تعداد آزمایشگاه-تایید coronavirus بیماران در L. A. شهرستان بيمارستان برگزار ثابت در 1,648 با 26 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 19 درصد در هواکش.

تبلیغات

متریک یکی از چند که مقامات در حال تماشای از نزدیک به منظور تعیین زمانی که برای استراحت اضافی اقامت در خانه محدودیت.

یکشنبه, مجموع 309,000 مردم تا به حال تست شده برای coronavirus و دریافت نتایج خود را با حدود 11 درصد تست مثبت است. که تا 11,000 از روز قبل اما هنوز هم نشان می دهد این شهرستان در حال سقوط کوتاه از هدف خود را از انجام 15,000 آزمون در روز است.

هر چند تعداد کلی موارد همچنان به افزایش در L. A. County, نرخ که در آن موارد جدید گزارش شده به نظر می رسد به plateaued حتی به عنوان تست افزایش یافته است. متوسط تعداد مرگ و میر گزارش شده در هر روز کاهش یافته است کمی. و L. A. تا کنون اجتناب از یک افزایش شدید در بستری است که می تواند خطر قریب به اتفاق سیستم بهداشت و درمان به عنوان دیده می شود در جاهای دیگر مانند نیویورک.

امیدوارم که مقامات آن روند ادامه به برگزاری همانطور که بیشتر مردم سرمایه گذاری به بازدید به تازگی بازگشایی سواحل پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی و همچنین خرده فروشان که از سر منظقه وانت خدمات.

تبلیغات

“بیشتر مردم خواهد شد خارج از خانه خود را در حال حاضر که ما در مراحل اولیه از ما بازیابی سفر و این به معنی وجود خواهد داشت شانس بیشتری از آینده در تماس با افراد بدون علامت که شما با COVID-19,” فرر گفت.

او به هر کسی که با یک بیماری زمینهای برای ادامه ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و برای تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر احساس بیمار.

“این نیز ایده خوبی است برای صحبت کردن با کارفرمایان و دوستان خود و اجازه دهید آنها را می دانم که شما بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار از COVID-19” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر