L. A. شهرستان گزارش 1,073 جدید کروناویروس موارد مرگ و میر 40

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز شنبه گزارش داد 1,073 موارد جدیدی از کروناویروس و 40 مربوط به مرگ و میر.

ساحل طولانی است که خود را در وزارت بهداشت, گزارش های اضافی 57 مورد آوردن این شهرستان را در مجموع به
37,360 موارد در L. A. شهرستان
موارد و 1,793 فتح و میر.

“دل ما به هر کسی که از دست کسی آنها را دوست دارم به COVID-19,” باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر در بیانیه ای گفت. “ما سهم خود را در غم و اندوه و برای شما آرزوی شفا و صلح است.”

وجود دارد 1,648 coronavirus بیماران در بیمارستان شهرستان با 26 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 20 درصد در هواکش, مقامات گفت. متریک یکی از چند که مقامات نزدیک به تماشای به منظور تعیین زمانی که برای بلند کردن اضافی اقامت در خانه محدودیت و آن را همچنان به کاهش کمی.

تبلیغات

به طور کلی در حدود 16 ٪ از تمام موارد مثبت ثبت شده در این شهرستان را نیاز به بستری در برخی از نقطه.

“در صورتی که دارای شماره ثابت کنیم OK” فرر گفت: در طول یک Facebook Live chat با سرپرست شیلا Kuehl. “در صورتی که تعداد شروع می شود افزایش, ما نمی OK از آنجا که ما می تواند ما پایمال بیمارستان.”

بیش از 298,000 افراد آزمایش شده است و دریافت نتایج خود را با حدود 11 درصد تست مثبت است. هنوز, این شهرستان همچنان هدف خود را از انجام 15,000 آزمون در روز است. طی هفته گذشته آن را انجام داده به طور متوسط 11,404 آزمون هر روز با توجه به داشبورد منتشر شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت عمومی.

به عنوان کسب و کار بیشتر و مناطق بازگشایی و بیشتر مردم هستند و در مورد مسئولیت برای جلوگیری از گسترش این ویروس منتقل شده بر روی افراد فرر گفت.

تبلیغات

“من می دانم که آن را همیشه آسان نیست به می گویند همه ما باید به برخی از مسئولیت شخصی به خاطر آن سخت به انجام این کار” فرر گفت. “اما اگر ما می خواهیم بیشتر از ما تعهد ما به شخص دیگر برای محافظت از آن شخص دیگر از این واقعیت است که ما می تواند آلوده و نمی دانند که ما در حال آلوده اهمیت می شود.”

در حال حاضر تنها ابزار موجود برای رسیدن به آن در حال پوشیدن پوشش صورت و نگه داشتن فاصله از دیگران, او گفت:.

“ما نمی واکسیناسیون. ما لازم نیست که درمانی پزشکی است. ما نمی باید سریع تست بنابراین شما می توانید خود را هر روز صبح و در 10 دقیقه می دانید که آیا شما مثبت بودند یا نه. ما لازم نیست که کسانی که هنوز” او گفت:.

“من امیدوار هستم که ما باید برخی از که و که ما باید آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما در شرایطی که من با تکیه بر شما و شما نیاز به تکیه بر من. و این که چگونه ما در حال رفتن را از طریق این با هم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de