Md. COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در 3 هفته گذشته به عنوان دولت آغاز می شود در حال ظهور از مستند

تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در مریلند به سه هفته گذشته روز یکشنبه با توجه به مریلند در بخش بهداشت و درمان داده.

رژیم صهیونیستی. لری هوگان استفاده کرده است که میزان بستری شدن به عنوان یکی از معیارهای کلیدی در تعیین آمادگی دولت برای بازگشایی شده است. خیلی از مریلند رفت و به مرحله یک فرماندار را بهبود طرح در جمعه, مه 15, هر چند برخی از استان ها تصمیم گرفتند به باقی می ماند در قفل کردن در حالی که دیگران باز با مقررات سختگیرانه تر از آن مطرح شده توسط فرماندار.

تعداد افراد بستری شده در یکشنبه بود که در سه هفته اخیر با 40 کمتر از بیماران بستری از روز قبل و 36 کمتر از بیماران در بخش مراقبت های ویژه.

دولت دیده می شود بیش از 38,000 موارد این ویروس پس از تست شروع شد و تقریبا 2000 مرگ و میر نسبت داده شده به بیماری ناشی از رمان coronavirus.

تعداد موارد تایید شده: 38,804 (+836)

COVID-19-مربوط و احتمال مرگ و میر: 1,992 (+35)
در حال حاضر در بیمارستان بستری: 1,460 (-40)
بهبود: 2,816 (+10)
تعداد کل آزمون ها: 194,926 (+4,751)


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>