لاهه هلند (AP) — این بود که در هیچ مسابقه.

تعطیل توسط coronavirus بحران در اروپا سالانه موسیقی های دیدنی و جذاب است که چاله کشور در برابر یک دیگر به جای آن به دنبال متحد کردن آنها در روز شنبه.

مسابقه آواز یوروویژن که نهایی شد برنامه ریزی برای شنبه شب لغو شد در میان محدودیت ها با هدف reining در جهانی همه گیر.

بنابراین به جای قضاوت در مورد آهنگ از 41 هنرمندان از آلبانی به انگلستان و کشورهای اختصاص امتیاز برای انتخاب برنده دهندگان ایجاد کرده است نشان می دهد دو ساعته به نام “یوروویژن: اروپا درخشش نور” که پخش شد در بیش از 40 کشور جهان است.

تأکید بر اثرات coronavirus, نشان می دهد باز با یک مونتاژ ویدئوها از ترک خیابان های شهرهای اروپایی قبل از برش به تقریبا خالی استودیو در هلند.

این یک تضاد اتشی صحنه از پرچم تکان دادن, فریاد طرفداران که به صورت پس زمینه برای عادی یوروویژن finales.

بخشی از لفظ مرکز کنوانسیون در شهر بندری روتردام بود که به میزبانی این مسابقه تبدیل شد در اوایل این سال به موقت مرکز مراقبت برای کاهش فشار بر روی به طور منظم بیمارستان درمان COVID-19 بيمار.

در پایان آن اعلام شد که لفظ و روتردام میزبان 2021 مسابقه آواز یوروویژن.

شنبه را نشان می دهد برجسته حضور با گذشته علاقه مندی ها و همچنین هنرمندان بودند که به دست گرفته اند و در این سال رقابت به طور مشترک انجام 1997 برنده آهنگ “دوست دارم درخشش نور.”

از آغاز فروتن در سال 1956 در این مسابقه تبدیل به یک بردار از اردوگاه و kitsch با تقریبا 200 میلیون بیننده تنظیم برای آخر.

جانی لوگان از ایرلند به دست آورد که دو بار به عنوان یک خواننده و یک بار به عنوان یک نویسنده باز شنبه را نشان می دهد با یک عملکرد خود را در سال 1980 برنده آهنگ “چه یک سال دیگر” همراه با یوروویژن طرفداران در صفحه نمایش مانند یک زوم نشست و سه هلندی مجریان نشان می دهد. برگزارکنندگان نام آن را “بزرگ یوروویژن گروه کر.”

Måns Zelmerlöw از سوئد سنگ خود را 2015 برنده آهنگ “قهرمانان” اختصاص داده شده به مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با ویروس.

قطعه از 41 آهنگ ها بودند که به دست گرفته اند و در این مسابقه سال بودند در طول نمایش بازی با پیام های ضبط شده از نوازندگان.

این Mamas, سوئد, ورود خواست بینندگان برای ایمن ماندن و دست خود را بشویید.

یکی از سوئد درخشان ترین ستاره های موسیقی, Bjorn Ulvaeus از آبا ادای احترام به این مسابقه که یکباره او و گروه به شهرت جهانی پس از آهنگ “واترلو” برنده شد و در سال 1974.

“آن هنوز باقی مانده است یکی از مهمترین و واقعا شادی, حوادث تلویزیون در سال و آن چنان disarmingly اروپایی گفت:” در یک فیلم ضبط شده پیام. “این اجازه می دهد تا شما را به فرار و شاد باشد — حتی در مورد کوروناویروس برای در حالی که کمی.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de