اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا روز شنبه با ثبت یک جفت از کلاس اقدام دعاوی از طرف فدرال زندانیان در لامپوک و پایانه جزیره ادعا مقامات و سنن و شیوع کروناویروس در امکانات است که آلوده مجموع 1,775 دفاع کرد گرفته شد زندانیان و کشتن 10.

“در حالی که بقیه از کالیفرنیا در زمان فوق العاده ای اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus اداره زندانها موفق به اقدامات پیشگیرانه به عنوان اساسی به عنوان جداسازی زندانیان بیمار اجازه می دهد اجتماعی فاصله و یا ارائه به اندازه کافی صابون” پیتر Bibring کارکنان ارشد وکیل در ACLU کالیفرنیای جنوبی در بیانیه ای گفت:. “خود را به بی تفاوتی عمدی به خطر ابتلا به بیماری نقض قانون اساسی قرار می دهد و هر دو کسانی که در زندان و اطراف آن جامعه در خطر است.”

پرونده های حقوقی که نام زندان’ نگهبانان و همچنین مایکل کروجل مدیر اداره فدرال زندانها ادعا می کنند که مقامات در هر دو امکانات اجازه این ویروس به گسترش عدم ارائه تمیز کردن محیط های اولیه بهداشتی لوازم و تجهیزات حفاظت شخصی به زندانیان و کارکنان.

ازدحام بیش از حد باعث می شود آن را غیر ممکن است برای زندانیان اجتماعی را حفظ فاصله و یا اقدامات احتیاطی دیگر اما مقامات حاضر به نظر اکثریت زندانیان برای انتشار به خانه حبس با وجود دستورات است که آنها این کار را با توجه به پرونده های حقوقی. امتناع مقدار به بی رحمانه و غیر معمول مجازات ممنوع 8th اصلاح مناسب ادعا می کنند.

تبلیغات

اداره زندانها را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر یکشنبه.

ترمینال جزیره زندان سن پدرو کم-امکانات امنیتی است که دارای تخصص در مسکن زندانیان که به اصطلاح پزشکی یا بهداشت روان. یکشنبه, 692 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و هشت فوت کرده است با توجه به اداره فدرال زندانها آمار و ارقام. پانزده کارکنان نیز تا به حال آزمایش مثبت است.

زندان خانه 1,042 زندانیان با وجود یک دارای ظرفیت 779 با توجه به ترمینال جزیره دعوی در دادگاه.

در تلاش برای ارائه فضای بیشتر مسئولان زندان منتقل شده اند زندانیان به میدان چادر و انبارها که با عجله تبدیل به زندگی موقت فضاهای دعوی متحده است. هنوز آنها نتوانسته اند به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله یا انزوا آلوده زندانیان در درون ساختار صرفا ایجاد “داغ جدید مناطق برای این ویروس به گسترش حتی سریع تر نرخ” شکایت متحده است.

تبلیغات

دو ترمینال جزیره زندانیان نام در طرح دعوی در دادگاه — موریس اسمیت 50 و ادگار Vasquez, 32 — می گویند که در میان شیوع آنها نقل مکان کرد و به یک چنین فضایی یک انبار قدیمی که تا به حال هیچ گرمایش و یا آب گرم برای دوش. انبار نیز “آلوده توسط واقعی دامگاه” از جمله موش راکون گربه وحشی, possums skunks و خفاش ها که پرواز را از طریق سوراخ در سقف دعوی متحده است.

وجود زندانیان در خواب تاشو تختخواب تاشو سه فوت از زمین تا 60 زندانیان به اشتراک گذاری چهار تشناب چهار سینک ظرفشویی و چهار دوش با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

“در چهره یک COVID-19 شیوع ترمینال جزیره بدترین همه جهان” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “آن به سر می برند به اندازه کافی موثر اجتماعی فاصله و انزوا … غیر ممکن است [و] باز و جمعی به اندازه کافی برای زندانیان به ارتباط برقرار کردن اغلب در محله های نزدیک به گسترش این بیماری در حالی که همچنین با میزبانی منحصر به فرد آسیب پذیر جمعیت اهل بیت.”

هر دو شکایت توجه داشته باشید که مراقبت عمل می کنند که به قانون تبدیل شد مارس 27, به اداره زندانها مقامات صلاحدید گسترده ای برای کاهش جمعیت زندان با آزاد کردن زندانیان به خانه بردهاند. بود که به دنبال یک آوریل 3 یادداشت صادر شده توسط Atty. ژنرال ویلیام بر اصرار این اداره را از جمله اقدامات پزشکی در خطر زندانیان به ویژه در امکانات با شیوع پرونده های حقوقی دولت است.

تبلیغات

حداقل دو نفر از پایانه جزیره زندانی کرده بودند از COVID-19 — اسکات برش 70 و جیمز لینو, 65, هر دو از آنها شرایط بهداشتی اساسی — باید در کوتاه منتشر خواهد شد به خانه حبس طبق بخشنامه طرح دعوی در دادگاه متحده است.

اگر چه مردان شهرکهای نیست به عنوان شاکیان این پرونده می گوید: از آن به دنبال دیگر پزشکی آسیب پذیر زندانیان که در زندان اجتناب از سرنوشت خود را.

آنها عبارتند از: Lance Wilson, 35, که دچار فشار خون بالا و آسم. ویلسون آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل ماه مه و تجربه شده است علائم که شامل میگرن و لرز اما قادر نبوده است به دکتر مراجعه کنید, با توجه به طرح دعوی در دادگاه. او در ارائه یک نرم افزار در نظر گرفته شود برای خانه حبس ماه گذشته اما بدون دریافت پاسخ شکایت متحده است.

در فدرال تادیبی موسسه لامپوک پایین-زندان امنیتی در سانتا باربارا کانتی 924 زندانیان و 17 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت از یکشنبه. علاوه بر 159 زندانی و 22 کارکنان تبدیل شده اند آلوده در ایالات متحده ندامتگاه لامپوک یک همسایه رسانه-امنیت زندان در همان زمینه و دو زندانی وجود دارد که درگذشت.

تبلیغات

ترکیب دو فدرال زندانها در لامپوک داشته اند 1,083 آلوده زندانیان با توجه به اداره زندانها و آن را بدترین شیوع در هر فدرال correctional facility تا کنون.

تعدادی از زندانیان با یک نتیجه تست مثبت است به احتمال زیاد یک undercount این طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند چرا که تنها 963 زندانیان در FCI لامپوک شده اند توده آزمایش با حدود 96 درصد تست مثبت است. مقامات تست شده همه از 1,700 زندانیان در ندامتگاه با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Yonnedil تورس, 24, یک زندانی در ندامتگاه که دچار آسم مزمن نادیده گرفته شد برای پنج روز پس از توسعه علائم آن شامل تب و بدن درد این دعوی متحده است. او فقط تست شده برای coronavirus و داشت به مثبت او پس از سقوط در سلول خود را با توجه به حاد تنفسی شوک با توجه به شکایت.

تورس قرار داده شد در پزشکی ناشی از کما قرار داده و در یک ونتیلاتور; بیماری چپ او را با شدید ریه آسیب با توجه به طرح دعوی در دادگاه. هر چند خانواده اش در ارائه یک نرم افزار برای دلسوز انتشار آنها دریافت یک پاسخ به طرح دعوی در دادگاه متحده است.

تبلیغات

علاوه بر عدم کاهش ازدحام و اقدامات احتیاطی را به سرعت گسترش ویروس مقامات ارائه نشده است زندانیان که تبدیل شده اند آلوده به مراقبت های پزشکی کافی به طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

زندان زندانی وینسنت نی 53 ساله که دارای فشار خون بالا بدون دریافت درمان از زمانی که توسعه علائم و آزمایش مثبت در اواخر ماه مارس با توجه به طرح دعوی در دادگاه. به جای او قرار می گیرد در سلول انفرادی به مدت چند روز و پس از انتقال به یک غیر بهداشتی واحد مسکن با زندانیان دیگر که تا به حال آزمایش مثبت, جایی که او هنوز هم بدون دریافت مراقبت های پزشکی به طرح دعوی در دادگاه متحده است. در 14 آوریل او به عموم مردم بدون اینکه دوباره مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود او منفی بود با توجه به شکایت.

پس از آزمایش منفی برای این ویروس اهل بیت فلیکس ساموئل گارسیا, 36, بود, ناگهان منتقل شده از زندان کم امنیتی در لامپوک به ندامتگاه با توجه به طرح دعوی در دادگاه. وجود او قرار دارد در موقت بلوک همراه راه اندازی در یک انبار که در آن او است و نه مجاز به تغییر به لباس تمیز یا دوش و باید مرطوب بدن خود را با نزول آب برای تمیز ماندن با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

گارسیا که تنظیم شده است برای انتقال به یک خانه نیمه راه در ماه ژوئیه گفته بود که کارکنان نمی شد پذیرش فرم های مورد نیاز برای شروع فرآیند انتشار به خانه حبس با توجه به “exigency از COVID-19 pandemic” طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

تبلیغات

“کنگره به زندان های گسترده اقتدار به انتشار کم خطر مجرم به خانه حبس به طوری که آن می تواند به کاهش ازدحام و صرفه جویی در زندگی” گفت: Naeun لبه اصلی پرنده Marella که در زمینه کت و شلوار همراه با آیتالله سیستانی و زندان قانون ، “اما مقامات موفق به استفاده از آن باشند. ما را به نگه داشتن آنها را پاسخگو در دادگاه.”

هدف از دعاوی است که زندانیان در نظر گرفته شده برای انتشار به خانه حبس توسط سفارش از طریق بسیار تسریع روند.

علاوه بر این, آنها درخواست کنید که زندان بود بلافاصله مجبور به ارائه باقی مانده زندانیان با فضای کافی برای اجتماعی, فاصله, فرد, لوازم دست صابون و حوله کاغذی و دسترسی به ضد عفونی کننده دست, روزانه, دوش, لباس های شسته شده تمیز و لوازم دیگر.

“قانون اساسی نیاز دارد که مقامات زندان با ارائه یک محیط امن برای مردم خود بازداشت” دونالد شبح, مدیر اجرایی, زندان, دفتر حقوقی در بیانیه ای گفت:. “نه تنها این دو زندان بسیار خطرناک است اما آنها محدود افرادی که به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de