خواننده: این COVID Tattletale اعتصاب دوباره!

هر چهارشنبه کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست منتشر شده, آخرین لیست از COVID-19 شیوع بیماری و در مارس 10, لیست که شامل یک پادشاه Soopers فروشگاه در دنور. این CDPHE لیست نمی دهد آدرس خاص اما خبرنگار مایکل رابرتز در بر داشت که این فروشگاه در سوال افسانه ای محل سکونت در 1155 شرق خیابان نهم در کاپیتول هیل.

تسهیلات در نظر گرفته شده است این سایت از شیوع پس از دو یا بیشتر COVID-19 موارد در میان کارکنان مشتریان و یا دیگران را تایید کرد در عرض چهارده روز یا دو یا بیشتر از دو مورد از بیماری تنفسی با شروع علائم در عرض چهارده روز زوج با حداقل یک اضافی COVID-19 تشخیص است. هشت مثبت رمان coronavirus موارد مرتبط به کاپیتول هیل پادشاه Soopers.

دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست “بلافاصله پاسخ داد: پس از مطلع شدن از چند مثبت COVID-19 موارد در شاه Soopers در مارس 9,” توضیح می دهد که هدر برک سخنگوی با این شهر مشترک مرکز اطلاعات. “ایمیل ها و تماس های تلفنی رد و بدل شد با مدیر فروشگاه که روز به بحث در مورد کارمند برنامه چه پادشاه Soopers در حال حاضر به خوبی اجرا قبل (تا آنجا که پیشگیری از بیماری پروتکل ها و روش) و مراحل بعدی.”

گام بعدی برای بسیاری از خوانندگان بود که در وزن با نظرات خود: می گوید کریس:

این COVID tattletale اعتصاب دوباره.

شمارنده ژان:

ما نیاز به انجام بهتر. دو هفته پیش مردم حتی نمی خواهد رفتن به خارج! آیا مردم واقعا فکر می کنم این ویروس فقط ناپدید شد به دلیل گسترش رفت پایین ؟ آنها در حال رفتن به معکوس ما ماه از کار سخت!

می افزاید: Stacey:

هنگامی که ما به مواد غذایی ما هر یک از حمل دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در شل و ما پاک کردن همه دسته قبل از ما آنها را باز کنید و دوباره زمانی که ما آنها را فقط به همین دلیل.

پاسخ Ti:

بیایید امیدواریم که وجود دارد نه بسیاری از آلوده مشتریان. هنگامی که ما خرید ما بودیم یکی از اولین بار در فروشگاه محلی ما در شاه Soopers. تعداد بسیار کمی از زمان شب stockers عینک محافظ و ماسک و کاملا چند از اوایل صبح چکرز عینک ماسک در زیر بینی خود را.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما پس از آن وجود دارد این از تریسی:

جدی!!?? آیا ما نیاز به گزارش هر کسی که بیمار می شود? این یک بیماری تنفسی اتفاق می افتد در همه زمان ها و آن را ok برای مردم به مریض. لطفا توقف ساخت این بیش از آن است. احمقانه خود را گزارش شده است بسیاری از مشکل است.

می افزاید: کریستوفر:

من حدس می زنم دیر یا زود آن را غرق در آن وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از این دیگر از مخفی زیر تخت خود را با یک کیسه خلاء بیش از سر خود را و saran wrap در اطراف بدن خود را برای دو سال آینده و حتی پس از آن, شما فقط تا پایان گرفتن آمار با یکی از سویه های جهش یافته به هر حال.

و جفری می شود حرف آخر (در حال حاضر):

شما معنی پادشاه Soopers در 9……و تاج?!!! ????

فروشگاه باز می ماند. “DDPHE انجام یک بازدید سایت در تاریخ 11 مه برای ارزیابی انطباق از سفارشات در زمان بازرسی می گوید:” برک و بازرسی مشخص شد که در این قوانین و کسب و کار می تواند ادامه. “ارتباط بین تسهیلات و DDPHE در حال حاضر در حال انجام,” او اشاره می کند.

و ارتباطی با نظر همچنان ادامه دارد بیش از حد. چه چیزی شما فکر می کنم از شهرستان و دولت قوانین برای فروشگاه های مواد غذایی و دیگر کسب و کار ؟ مشتری انطباق? ما پوشش? ارسال نظر و یا ایمیل خود را به افکار [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>