Coronavirus همه گیر در ادامه به ادعای کسب و کار و همچنین تلفات جانی دارد. در برخی موارد رستوران ها و کافه ها تصمیم گرفته اند که آنها نمی توانیم به بازگشایی شده است. در برخی دیگر مانند است که از بازار و 20 Street Cafe, پاسخ به COVID-19 فقط نقل مکان کرد تا برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی.

این مورد با La Cour, the هفت ساله, فرانسوی, اغذیه فروشی و مشروب فروشی و باشگاه جاز در سال 1643 جنوبی برادوی که نمی خواهد بازگشایی شده است. همکاران جانت Poth و یوسف Monley که هر دو به نوبه خود 65 بعد از این سال تا به حال برنامه ای برای بازنشسته در برخی از نقطه, اما پس از همه گیر, آمار, آنها تصمیم گرفتند آن خواهد بود زودتر از بعد.

“ما هر دو در نهایت بسیار با اعتماد به نفس چگونه در محل انجام شد” Poth می گوید. “ما فکر, شما می دانید, آن را با یک رول برای انجام یک سال و یا آیا ما نه ؟ بنابراین ما برای رفتن به جلو و عقب در این که آیا آن خواهد بود 2021 یا پایان سال 2020 است. اما در برخی از نقطه آن اتفاق می افتاد.”

La Cour خواهد بود از دست رفته است. می گوید Cindi:

چنین زیبا و دلفریب, مکان! عالی برای آنها را به بازنشستگی! برای آنها خوب!!!

می پرسد Laney:

من تعجب می کنم که آنچه را در آن محل ؟

پاسخ برایس:

آنها امیدوارند برخی از استعدادهای جوان را در خواهد آمد و بیش از.

یادداشت لورن:

رستوران اجرا در چنین حاشیه نازک است که چیزی مانند دولت بستن همه چیز را می سازد آن را سخت برای زنده ماندن. یک زن و شوهر از آنها را توسط من به نام آن واریز شده بیش از حد.

می افزاید: شکایت:

ما نمی خواهیم به از دست دادن هر گونه اطلاعات بیشتر. اجازه بازگشایی رستوران!

نشان می دهد Daryl:

آنها باید ارائه در خارج از صندلی و باز کردن پنجره ها و درها برای شروع است. ما در هیچ موقعیت بهتر نسبت به دو ماه پیش است. هیچ درمانی بدون آزمون و صادقانه آنها نمی دانند که چگونه به آن را متوقف کند. وجود زیان خواهد شد اما از آن زمان به جلو حرکت کند. کسانی که می خواهند به ماندن در خانه باید انجام دهد.

پاسخ گرگوری:

ما در حال از دست دادن یک تکه بزرگ از خصوصی کوچک کسب و کار رستوران ها و مغازه ها. بازار املاک و مستغلات خواهد شد آب گرفتگی در دسترس در فروشگاه و انبارها که هیچ کس جز شرکت های بزرگ و ماری جوانا کسب و کار خواهد بود قادر به پرداخت هزینه است.

نظرات ریک:

فضاهای کوچک را برای خوب و بزرگتر نقاط خواهد شد که به قطع از بین بردن مقدار زیادی از فضای میز…. آنها نمی توانند زنده ماندن تجاری با اجاره بسیار بالا. کامیون مواد غذایی و نقاط است که می تواند بزرگ, هوای آزاد, seatings آن را…تا زمستان. پس از آن چه ؟

و وس آمده است:

من فکر می کنم جنگ ستارگان و Yoda عاقلانه. انجام و یا انجام نمی وجود دارد امتحان کنید…. ترک حلق آویز هویج در مقابل ما با یک تاریخ به عقب باز تا تنها به آن را به دور…متاسفم نه در حال حاضر شما بوده ام به بد و ما نمی خواهد اجازه دهید به شما باز است. شما باید صبر کنید تا شما نمی توانید هزینه به…آه صبر کنید…این چیزی است که ما می خواهید به اتفاق می افتد.

فرماندار Jared پلیس گفته است که او را تجزیه و تحلیل داده ها از اول هفته امن تر در صفحه اصلی برنامه و سپس اعلام به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 25 هنگامی که در رستوران ها و کافه ها می تواند بازگشایی و تحت چه دستورالعمل.

آنچه از شما می خواهم این دستورالعمل ها می شود ؟ ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de