تقویت شده توسط کروناویروس جدید تست سایت به تازگی افتتاح شده توسط دولت 23 روستایی شهرستان کالیفرنیا در این هفته شروع به لرزش کردن برخی از محدودیت های اجتماعی و رزومه ظاهر قبل از همه گیر زندگی. انتظار می رود بیشتر به دنبال.

اما تست در بسیاری از این اماکن شده است باریک هر دو با توجه به عدم دسترسی و تقاضا ترک سوال در مورد چقدر coronavirus در گردش است در جوامع است.

“این سخت است برای گفتن که چقدر پنهان بیماری است که در خارج وجود دارد” گفت: Aimee سیسون بهداشت عمومی افسر Placer County, فقط در شمال ساکرامنتو که در آن رستوران ها و برخی از فروشگاه های خرده فروشی هستند و اجازه می دهد کاربران با حمایت.

کالیفرنیا است که در یک اقدام بی سابقه ایالت آزمایش, کاهش, کردن اجتماعی-فاصله محدودیت در برخی از مکان های, در حالی که نگه داشتن آنها شرکت در دیگران است.

تبلیغات

اگر آن کار می کند, برخی کالیفرنیا خواهد بود قادر به راه اندازی مجدد کسب و کار و شغل و دوباره بجای اول برگشتن از این بیماری همه گیر اقتصادی قتل عام. اگر نتواند ویروس تورم در بخش هایی از کالیفرنیا تا کنون دست نخورده گسترش شکستگی به جوامع روستایی که بسیاری از آنها فقیر شد قبل از همه گیر.

در سراسر کشور به عنوان بی عدالتی باز شکل می گیرد, تنش خواهد شد و به احتمال زیاد رشد می کنند.

“مردم احتمالا از این طرز فکر است که وقتی که همه در آن با هم کل دولت است که در آن با هم آنها مایل به قرار داده تا با آن گفت:” جفری Klausner, استاد اپیدمیولوژی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. “آنچه ما در حال بدیهی است که با دیدن این خانه حبس خستگی و مردم فقط نوع تحریک و اضطراب است.”

تبلیغات

یک تجزیه و تحلیل داده های موجود توسط بار نشان می دهد که تست است و هنوز هم تا حد زیادی متمرکز در شهری مناطق ساحلی — و این که با وجود این ظرفیت در آزمون تعداد زیادی از مردم در حال swabbed در بسیاری از استان ها برنامه ریزی برای بازگشایی کوچک باقی می ماند.

برای به دست آوردن اجازه دولت به راه اندازی مجدد کسب و کار در استان ها تا به حال برای نشان دادن آنها می تواند رسیدگی به شیوع بیماری — از جمله توانایی برای تست به طور گسترده ای. برای بسیاری از مناطق روستایی شهرستان است که ظرفیت در دسترس نیست از طریق county health labs و امکانات خصوصی.

اما کالیفرنیا در هفته های اخیر کمک کرده است, استان ها ایجاد حدود 90 جدید تست سایت های ایالت — پنهان تلاش که دیدم سایت های پاپ آپ با کمی توجه عمومی به رغم درخواست از بار برای جزئیات بیشتر.

تبلیغات

که جدید تست ظرفیت به طور غیر منتظره داده روستایی شهرستانهای مهمات به استدلال آنها واجد شرایط برای بازگشایی حتی در جایی که شده است وجود دارد کمی محلی علاقه به گرفتن تست شده است.

رئیس جمهور تهمت صادر اظهارات جمعه که هر دو منعکس شده — و تشویق — مقاومت به تست بیشتر در سراسر کشور.

“هنگامی که شما تست شما در پیدا کردن چیزی اشتباه است با مردم گفت:” رئيس جمهور. “اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که موارد بسیار کمی است.”

بسیاری از استان ها درخواست اجازه دسترسی به بخشی از بازگشایی — چه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دارای لقب “فاز 2” — در حال توجه به آن دسته از جدید تست سایت برای رسیدن به معیار های مورد نیاز. اما از آنجا که دولت جدید باز تست سایت تنها در آخرین روز یا هفته شهرستان انجام داده اند تنها چند هزار آزمون در سراسر منطقه است.

تبلیغات

در Shasta County, که در آن جمعیت حدود 180,000, مقامات بهداشتی می گویند که باید از این ظرفیت برای آزمون بیش از 4500 نفر در هر هفته — جلسه دولت دستور قادر به تست 1.5 مردم در هر 1000 ساکنان برای سرعت در مسیر تصویب است.

اما یک تصویر کلی از این تست برای هفته اول ماه مه نشان می دهد که این شهرستان زد و در مجموع 683 آزمون و یا کمتر از 100 در هر روز است. آن را به حال منابع در دست اجرا تنها در حدود 1,500 آزمون با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده به دولت است.

یوبا و شهرستان سوتر که در یک مشترک برنامه واریانس در دستور دولت گفت: 2,223 دفاع کرد گرفته شد آزمایشات انجام شده بر روی ساکنان تست به طور متوسط 59 ساکنان یک روز در هفته گذشته زیر دولت موظف سطوح. شهرستان مقامات ذکر شده در پایین بروز ویروس و تقاضای کم برای آزمایش در توجیه درخواست خود را به بخشی از بازگشایی.

تبلیغات

در Tuolumne County, که شامل بخشی از پارک ملی یوسیمیتی دیده است و تنها دو coronavirus موارد این شهرستان گزارش شده است حدود 13 آزمون روزانه است. هر چند این آبشار بسیار پایین تر از موظف سطح حدود 82 آزمون در روز, شهرستان مقامات استدلال می کنند که این شهرستان را کم مورد تعداد و میزان بستری شدن معنی آن باید واجد شرایط برای واریانس.

شهرستان مقامات بهداشت گفت: بخشی از مشکل در ramping تا تست است که ساکنان مقاومت در برابر آن است.

در حالی که کالیفرنیا بزرگترین مناطق شهری — لوس آنجلس و منطقه خلیج — گرفته اند ضربه قابل توجهی از coronavirus شمالی بخشی از دولت به تعداد زیادی از استان ها که در حال بازگشایی شده است تقریبا دست نخورده — در مورد 20 نفر وجود دارد که درگذشت از ویروس.

تبلیغات

سه شهرستان — لاسن سیرا و Modoc — نه گزارش یک مورد با وجود اینکه خانه را به چند ایالت و فدرال زندانها و دیگر نهادی تنظیمات نقاط داغ برای ویروس.

هنوز دکتر سونیا Angell مدیر کالیفرنیا, وزارت بهداشت و دولت افسر بهداشت گفت: خدمات ضروری در روستایی در شهرستان “کمتر به راحتی در دسترس” ساخت تست و آماده سازی ضروری است.

Lassen, شهرستان, بهداشت عمومی افسر باربارا Longo اذعان کرد که با وجود نداشتن هر گونه مثبت آزمون های شهرستان در حال حاضر در حال تست کویر. حدود 160 تست های انجام شده تا کنون به آن کمترین سرانه تست نرخ در دولت با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

“بسیاری از این افراد فقط با ارائه [نشانه],” او گفت: “اگر آنها بیمار نیست آنها فقط نمی خواست من حدس می زنم به تست.”

تبلیغات

او امیدوار است که تغییر خواهد کرد در هفته آینده. او گفت: دولت در همکاری با دره سیلیکون تست شرکت همانا و دانشگاه سان فرانسیسکو پرواز است در بیش از 16,000 آزمون و انجام خواهد شد عظیم نظارت تست تلاش است که او امیدوار است که شامل تقریبا هر nonincarcerated فرد در شهرستان است.

مقامات بهداشتی دولت نمی تواند بلافاصله می گویند چرا Lassen, انتخاب شده است, برای بزرگ تلاش کنند.

بیش از یک سوم از Lassen ساکنان اقامت در دو زندانها و یکی فدرال تادیبی تسهیلات و بسیاری از کارگران در کسانی که در موسسات زندگی می کنند 85 مایل دور در رنو, او گفت:, افزایش احتمال قرار گرفتن در معرض با وجود “واقعی مرز” تنظیم از شهرستان.

اما Longo گفت که او مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از ساکنان خواهد بود مایل به ارائه به آزمون.

تبلیغات

“من نمی دانم که چگونه آنها در حال رفتن به آن را دریافت خواهید کرد اما ما در حال رفتن به واقعا هل دادن آن را به عنوان یک چیز مثبت,” او گفت:.

پیام او گفته خواهد شد: “ما می خواهیم به ایمن ماندن. به نگه داشتن خود را امن ما نیاز به دانستن آنچه که ما واقعا اینجا.”

Lassen نیست به تنهایی در آن شک و تردید. در نزدیکی Shasta County بیش از 2000 نفر به صورت غیر مجاز در بازار مال فروشان باعث ملامت توسط شهرستان و سلامت مدیر.

“افرادی هستند که باور خود را به حقوق اساسی هستند که با خاموش کردن و ما باید باز همه چیز و نمی مراقبت از آنچه فرماندار می گوید” گفت: Kerri Schuette اطلاعات عمومی و افسر برای Shasta County وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

تبلیغات

پلاسر شهرستان سیسون گفت که مفهوم نظارت تست می تواند یک “ترساندن” برای برخی ساخت آن را به زبان او “تلاش برای بدست آوردن دور از.”

او دریافت کرده است تهدید به دلیل county health سفارشات.

“به من گفته شد” ما می دانم آنچه شما انجام می دهند … The patriots در حال تماشای. ما در آینده بعد از شما,” او گفت: “همان caller نگران بود که بیمارستان های ما خالی شد. من فکر نمی کنم آنها با استفاده از کلمه جعل اما این ایده بود که این همه به نوعی ساخته شده است.”

تبلیغات

سیسون, لونگو و دیگران اشاره کرد که با وجود تعداد کم از آزمون شاخص های دیگر مانند کم بستری شدن در بیمارستان حمایت از این استدلال که این ویروس در نه گسترده در مناطق خود را — اضافه کردن هر دو به چالش های اجرای اجتماعی فاصله و پرونده برای راه اندازی مجدد کسب و کار است.

پس از همه گیر آغاز شده Schuette گفت: تنها هشت نفر در بیمارستان بستری شده است در شاستا. “به نظر نمی رسد که وجود دارد بسیاری از مردم که در حال حمل این زمینه گفت:” Schuette.

در حالی که در مناطق روستایی به نظر می رسد که تا کنون موفق به فرار بدترین شیوع مقامات شهرستان می دانم که آنها در حال تماشا از نزدیک توسط دولت و همسایگان خود را به جنوب.

خطرات ناشی از حداقل روستایی تست شد و به تازگی نشان داده شده در کینگز کانتی که در آن مقامات بهداشت قادر به تشخیص اولیه شیوع کروناویروس در دره مرکزی گوشت Co. در هانفورد. هفته گذشته پس از مواجهه با برخی “مشکلات لجستیکی:” دولت به ایجاد یک تست سایت با هدف چک کردن گیاه کارگران است. اما آن را خیلی دیر شده برای جلوگیری از گسترده سرایت. از روز شنبه بیش از 200 نفر پرسنل تا به حال آلوده شده است.

تبلیغات

در Placer County, سیسون گفت: سایت های جدید “شده است یک تحول بزرگ برای ما است. اساسا دو برابر ما تست ظرفیت.” او و دیگران انتظار برای دیدن یک چشم انداز مثبت در موارد اما باور آنها می تواند شامل شود.

سیسون در حال برنامه ریزی برای آزمون 20 ٪ از تمام کارکنان و ساکنان پرستاری ماهر امکانات به صورت هفتگی برای جلوگیری از افزایش. اگر یک مورد مثبت یافت می شود و هر فرد در این مرکز خواهد شد تست شده و موارد مثبت ترسیم او گفت:.

در شاستا بهداشت افسر کارن Ramstrom این هفته ترغیب کارفرمایان به استفاده از ظرفیت های جدید برای تست ارسال شده توسط کارکنان به طور منظم مانند هر دو هفته آیا آنها بیمار هستند یا نه.

Ramstrom گفت: در طول یک جلسه هدف او این است که به نگه داشتن هر گونه موارد جدید در “آرام و خروش آمدن یک جوش کامل.”

تبلیغات

اما اگر شستا و دیگر روستایی شهرستانهای موفق در چه سیسون می گوید تا حد زیادی “یک تجربه” برخی از کارشناسان از ترس آن را با ایجاد فشار برای دیگران به دنبال کت و شلوار بیش از حد به زودی و خوراک برداشت ویروس نیست به عنوان بد به عنوان علم را نشان می دهد.

“شمال کالیفرنیا این نوع مانند یک حیوان متفاوت است. آن را تقریبا احساس می کند مانند کشور های مختلف گفت:” پیتر چانه-هنگ, یک متخصص بیماری های عفونی در UCSF. “من نگران هستم که مردم را در آن نگاه کنید و می گویند,” هی, نگاه, هیچ چیز اتفاق افتاده است. ما می توانید آن را بیش از حد.'”

ساکرامنتو اداره خبرنگار پاتریک McGreevy کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de