چند مراکز ورزشی و ورزشگاه در جنوب کالیفرنیا در حال بازگشایی در برخی موارد به چالش کشیدن کالیفرنیا اقامت در خانه قوانین.

در شهرستان ریورساید خود ساخته تسهیلات آموزشی در تاج بازگشایی ممکن است 4.

کسب و کار است به عنوان طبقه بندی شده خصوصی و تسهیلات آموزشی به جای یک باشگاه بدنسازی پس از باز کردن مطابق با Riverside County سلامت سفارشات خود را صاحب کلی Michelsen روز جمعه گفت.

هر چند امکانات شبیه به یک سالن آن را ارائه می دهد انتصاب-تنها جلسات با مربیان شخصی است و باز نمی شود به طور کلی عضویت, او گفت:. “ما می توانیم کنترل محیط زیست و وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک پا در آمدن در اینجا” Michelsen گفت. مرکز آموزش بسته شده بود پس مارس 20 و قادر به دست آوردن اقتصادی بودجه امداد, او گفت:.

تبلیغات

Michelsen قادر به شیب به شخصی ذخایر در طول همه گیر اما بسیاری از مربیان شخصی در زمان ضربه و می خواست برای بازگشت به کار, او گفت:.

“من احساس آن بسیار مهم است به خصوص در این زمان که ما گسترش آگاهی به مردم است که در دراز مدت سلامت مهم است,” او گفت:. “من خصوصی مربیان شخصی که بسیار ماهر در آن است.”

پس از بازگشایی تسهیلات گرفته احتیاطی اضافی از جمله چک کردن درجه حرارت در درب داشتن مشتریان علامت چشم پوشی و شستن دست های خود را قبل و بعد از جلسات و محدود کردن ظرفیت به هشت مربیان و هشت مشتریان در هر ساعت Michelsen گفت.

او گفت که او نیز قرار داده شده نشانگر شش فوت از هم جدا برای تشویق فاصله بین مربیان و مشتریان. او گفت: کسب و کار شده است تند و او را برای دریافت چیزی جز حمایت از جامعه است.

تبلیغات

“خصوصی مربیان شخصی را دیده اند هجوم مردم که نمی توانند به طور منظم ورزشگاه که در حال برنامه ریزی قرار ملاقات با آنها را,” او گفت:.

یک سخنگوی این شهرستان گفت: او آگاه بود از معافیت برای آموزش خصوصی امکانات اما معوق به دولت است.

کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات طبقه بندی سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو به عنوان بالاتر ریسک کسب و کار است که مجاز به بازگشایی در فاز 3 از دولت طرح بازیابی. دولت در حال حاضر در فاز 2.

حداقل دو ورزشگاه در شهرستان سان Diego — یکی در اوشن ساید و دیگر در ویستا — بازگشایی در این هفته با وجود شهرستان و دولت ممنوعیت. هر دو صاحبان و گفت: آنها از ترس می تواند آنها را مجبور به تعطیل کردن در هر زمان.

تبلیغات

اوشن ساید پلیس دستگیر Metroflex Gym مالک لو Uridel برای باز کردن کسب و کار خود را در روز یکشنبه. او منتشر شد و همان روز بازگشایی دوباره جمعه پس از برگزاری آنچه که او به نام “آزادی تجمع” با حضور بیش از 100 نفر در پارکینگ خارج از کسب و کار خود را.

او روز پنجشنبه گفت که ماموران به او هشدار داده بود که دوباره او را می توان ذکر شده برای هر روز او باز می ماند اما تا کنون پلیس گرفته بود هیچ اقدام اضافی و او تا به حال هیچ وجه قصد بسته شدن.

Uridel شد تنها شخص دوم ذکر شده در اوشن ساید برای نقض COVID-19 سلامت, محدودیت, گفت: سخنگوی پلیس تام Bussey. قبلی بازداشت شده بود چند هفته پیش هنگامی که نجات غریق بازداشت یک surfer که نادیده گرفته هشدارهای مکرر به ترک اقیانوس قبل از شهرستان برداشته گشت و گذار بان در اواخر ماه آوریل است.

“هدف ما این است که یکی از آموزش و پرورش و انطباق” Bussey گفت: پنج شنبه. “اکثر مردم خوب در مورد انجام چه خواسته است. ما در حال تلاش برای محافظت از زندگی در اینجا.”

تبلیغات

جداگانه در شمال سن دیگو شهرستان تناسب اندام, کسب و کار, سالن ورزشی, ویستا بازگشایی شد مارس 7 و باز می ماند با وجود این دولت و شهرستان ممنوعیت غیر ضروری کسب و کار.

ورزشگاه شلوغ بود با افراد مشغول به کار در دستگاه ورزش پنج شنبه بعد از ظهر. هیچ یک عینک ماسک صورت و چند به نظر می رسد به حفظ شش پا فاصله.

“مالک هشدار داده شد و با توجه به نسخه هایی از استان و شهرستان بهداشت عمومی به منظور” گفت: سن دیگو شهرستان کلانتر ستوان ریکاردو لوپز در روز جمعه. “از آنجا که او تصمیم به باز باقی می ماند یک مورد نقض [منظور] ارسال شده بود به دفتر دادستان منطقه.”

“برای اکثریت نقض نمایندگان شده اند قادر به استفاده از آموزش و پرورش برای به دست آوردن داوطلبانه انطباق” لوپز گفت.

تبلیغات

مدیر و صاحب شرکت تاد Danner روز پنجشنبه گفت که پس از این هشدار کلانتر گشت درایو اتومبیل های گذشته ورزشگاه چندین بار در روز ظاهرا در پاسخ به تماس های تلفنی.

قبل از بازگشایی ویستا بدنسازی فرستاده انتشار اخبار به رسانه ها و مقامات شهر بیان کرد که این کسب و کار را به رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی, استخدام اضافی تمیز کردن کارکنان و نیاز به اعضا اعلام کرد که آنها هیچ COVID-19 علائم و نشانه چشم پوشی پذیرش مسئولیت شخصی است.

“ما می خواستیم به آن را شناخته شده ما باز شد تا برای جامعه ما در خدمت” Danner گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de