South Coast Plaza راه اندازی منظقه وانت

منظقه می گذرد شیک.

در آخرین نشانه از reopenings, South Coast Plaza — اورنج کانتی جهان شهرت و مجلل قسمت خرید — اتحاد پیوست لیست از رسانه ها ارائه تماس با-وانت رایگان برای مشتریان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه جدید که کوستا مسا مرکز تماس SCP 2 GO, راه اندازی پنج شنبه.

این کار مثل این: خریداران سفارش با شرکت رستوران یا بوتیک. هنگامی که سفارش خود را آماده است مشتریان اختصاص داده خواهد شد یکی از پنج رنگ-کد وانت ایستگاه های واقع در طول ساحل جنوبی پلازا.

تبلیغات

پس از ورود مشتریان به پارک در محل تعیین شده تماس استقرار آنها دستور داد از پاپ تنه خود را و منتظر تحویل.

بیش از 80 فروشگاه ها و رستوران ها در حال حاضر در امضا به شرکت در این برنامه با توجه به مرکز. یک لیست کامل در دسترس است southcoastplaza.com/scp2go.

“مارک های ما علاقه مند هستند در مورد شخصا اتصال با مشتریان خود را یک بار دیگر با یک برنامه است که امن است, تماس با ما-کمتر است و بسیار مناسب” South Coast Plaza سخنگوی دبرا Gunn داونینگ در روز جمعه گفت. “اگر چیزی وجود دارد که ما منظقه برنامه تأکید در طول این زمان از انزوا برای بسیاری از آن است که اهمیت ارتباط انسان حتی زمانی که همه شما می خواهید به انجام است که به سادگی خرید یک کیسه آرایشی و یا طلا و جواهر.”

تبلیغات

South Coast Plaza شده است تقریبا به طور کامل توقیف از تاریخ 16 مارس پس از یک کارمند فروشگاه تست مثبت برای COVID-19.

بسته شدن در اصل قرار بود برای دو هفته اما این زمانی بود که طرح میتوانست به عنوان تعدادی از تایید coronavirus عفونت شروع به قارچ در سطح ایالت.

تنها چند روز پس از South Coast Plaza را در مغازه رفت و تاریک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر اقامت خود را در خانه سفارش — که مجبور به بسته شدن کسب و کار تلقی نمی ضروری از جمله بسیاری از خرده فروشان.

آن را تنها به تازگی است که دولت شروع به شل شدن آن محدودیت و اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی هر چند بسیاری از فعالیت های تجاری هنوز هم محدود به منظقه معاملات.

تبلیغات

حتی به عنوان برخی از بخش های اقتصادی دوباره آنلاین, دولت و مقامات بهداشت عمومی باید گفت که کسب و کار باید مراحل را به حد فرد-به-فرد تماس بگیرید و نگه داشتن جمعیت از جمع آوری.

آنها گفت: “کمک خواهد کرد که جلوگیری از انتقال coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 75 ، 000 کالیفرنیا و کشته شدن بیش از 3000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de