آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— فرماندار لوئیزیانا منتشر پیشنهاد برای بستن بودجه شکاف.

— 8 بیشتر ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت تست مثبت دوباره.

— واشنگتن مرگ کل می رسد 1,000.

___

BATON ROUGE, La. — لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز’ پیشنهاد نزدیک به 1 میلیارد دلار بودجه شکاف ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در جلوگیری از عمیق کاهش به مراقبت های بهداشتی و برنامه های آموزش و پرورش با تکیه بر صدها میلیون نفر در فدرال کمک و بخشی از دولت صندوق “روز بارانی”.

اساس طرح ارائه شده توسط ادواردز, لوئیزیانا, را با استفاده از حدود 1.2 میلیارد دلار در کمک های فدرال تصویب شده توسط کنگره برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و حدود 90 میلیون دلار از صندوق روز بارانی برای پر کردن بسیاری از شکاف در دولت 30 میلیارد دلار-به علاوه بودجه.

توصیه های که نیاز به تنها کاهش متوسطی در سال مالی که شروع ژوئیه 1. رایگان کمک درسی دانشگاهی برنامه K-12 مدرسه و بخش خدمات اجتماعی در امان خواهد بود و کاهش به طور کامل هر چند دانشگاه و برنامه های بهداشت را بازدید.

ادواردز دولت فرستاده شده خود را دوباره پیشنهاد بودجه به قوه مقننه رهبران شب جمعه.

___

واشنگتن — هشت تن از ملوانان روی عرشه ناو تئودور روزولت در حال آزمایش مثبت برای بار دوم برای جدید coronavirus افزایش به 13 تعداد که به نظر می رسد تبدیل شده اند آلوده دوباره در حالی که خدمت سرنشین کنار ناو هواپیمابر.

همه ملوانان قبلا آزمایش مثبت و رفته بود از طریق حداقل دو هفته از انزوا. قبل از آنها مجاز به بازگشت به کشتی همه حال برای تست منفی دو بار در یک ردیف با آزمون از هم جدا شده حداقل یک یا دو روز.

در روز شنبه یک نیروی رسمی تایید هشت اضافی ملوانان آزمایش مثبت دوباره. یک روز قبل از آن به نیروی دریایی تا به حال در بیانیه ای گفت که تا به حال پنج تست مثبت برای بار دوم. نیروی دریایی رسمی بود و نه مجاز به صحبت علنی و نخواست نامش فاش شود.

___

SANTA FE, N. M. — سست شدن برخی از محدودیت های اعمال شده در غیرضروری کسب و کار جدید مکزیک فرماندار به سرعت شیوع کروناویروس را گسترش اثر در زمان شنبه همراه با حکم است که مردم ماسک در تحت بسیاری از شرایط است.

مقامات دولتی گزارش شش اضافی مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری و 185 اضافی COVID-19 موارد است.

سست شدن محدودیت های اعمال شده برای بسیاری از دولت اما نه در شمال منطقه که در آن بسیاری از شیوع محور است. خرده فروشان و بسیاری از خدمات همراه با خانه عبادت می توانید بازگشایی در ظرفیت محدود.

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام دستور داد که در صورت ماسک توان در مکان های عمومی, به جز در موارد استثنا که شامل خوردن و نوشیدن و ورزش.

___

سیاتل — تعداد مرگ و میر در ایالت واشنگتن به دلیل جدید کروناویروس رسیده 1,000.

دولت واشنگتن و وزارت بهداشت در روز شنبه اضافه شده هشت مرگ و میر بیشتر و ذکر شده تعداد موارد تایید شده در 18,288.

اولین مورد تایید شده از COVID-19 در ایالات متحده بود در دولت on Jan. 20 هنگامی که یک مرد تست مثبت است. او سفر کرده بود در ووهان چین که در آن شیوع به نظر می رسد به سرچشمه گرفته و در حال بازگشت به منطقه سیاتل پنج روز قبل.

منطقه سیاتل نیز شاهد این کشور برای اولین بار کشنده coronavirus خوشه ای در یک خانه سالمندان است. زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در ارتباط بود به بیش از 40 مرگ و میر.

___

GREENVILLE, N. C. — یک قاضی فدرال در روز شنبه مسدود اجرای محدودیت های که در کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دستور مؤثر داخلی خدمات مذهبی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

منظور از قاضی James C. دور سوم آمد و دو روز پس از کلیساهای باپتیست یک وزیر و یک مسیحی احیای گروه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال بلافاصله بلوک اجرای قوانین درون فرماندار دموکرات اجرایی در مورد سفارشات خدمات مذهبی. Dever توافق با شاکیان که استدلال می کنند که این محدودیت را نقض حق خود را به عبادت آزادانه و درمان کلیساهای متفاوت از خرده فروشان و دیگر فعالیت های سکولار.

کوپر آخرین سفارش هنوز هم تا حد زیادی جلوگیری ایمان سازمان از برگزاری سرپوشیده خدمات با حضور بیش از 10 نفر. او گفت: جدیدترین منظور بیان مجاز خدمات ممکن است “را در خارج از منزل غیر ممکن است مگر اینکه” حمل تنها یک باریک استثنا مانند زمانی که فعالیت های مذهبی دیکته آنها رخ می دهد در داخل خانه با مردم بیشتر.

کوپر سخنگوی فورد پورتر گفت: فرمانداری مخالف با این تصمیم اما نمی خواهد درخواست تجدید نظر.

___

سان فرانسیسکو — بیشتر در پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی با استقبال بازدید کنندگان دوباره در کالیفرنیا و یکی از شهرستان اعلام کرد و خود را یک “محراب” از دولت stay-در-خانه سفارش به عنوان مناطق متنوع حک شده مسیر خود را به سمت بازگشایی.

مقامات در آتواتر شهر 30,000 در مرکز کالیفرنیا به اتفاق آرا توافق کردند که برای به اجرا درآوردن نزدیک به 2 ماهه منظور در نظر گرفته شده به سرعت گسترش جدید کروناویروس. این بدان معناست که مقامات محلی نمی خواهد از تداخل با هر کسب و کار و یا کلیسا که تصمیم به بازگشایی جلوتر از دولت محدودیت.

اعلام شد یک حرکت نمادین از مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newson را سفارش و شهردار این شهرستان هشدار داد که کسب و کار بودند و در نظر گرفتن خطرات خود را با بازگشایی.

کالیفرنیا در حال حرکت است از طریق فاز دوم آرامش و محدودیت های آن. کسب و کار تلقی می شود کاهش خطر شده اند به تدریج مجاز به بازگشایی با خرده فروشان ارائه منظقه وانت.

___

ST. پترزبورگ فلوریدا. — نتایج حاصل از بیش از 35,000 COVID-19 آزمایش به دستور فلوریدا مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی و انجام شده توسط یک شخص ثالث آزمایشگاه غیر قابل اعتماد هستند این شرکت خبر داد.

با توجه به AdventHealth ایمان مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی وضعیت ایجاد کرده است “غیر قابل قبول به تاخیر می اندازد.” AdventHealth نمی نام و نام خانوادگی شخص ثالث, آزمایشگاه, اما در گفت و گو با فسخ قرارداد خود را با آزمایشگاه است.

آزمايش مخلوطی از نتایج مثبت و منفی و برخی از آنان شده است در آزمایشگاه در حالی که برای. حدود 25000 نفر از غیر قابل اعتماد آزمايشات در منطقه مرکزی فلوریدا.

AdventHealth رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تری شاو گفت: شرکت اطلاع خواهد بیمارانی که نهفته است.

AdventHealth دارای 49 بیمارستان در نه متحده است. سخنگوی شرکت ملانی Lawhorn گفت: دو نفر از کسانی که در کشورهای در حال سرمایه گذاری مشترک سیستم بودند و نه تحت تاثیر غیر قابل اعتماد, تست.

___

مصر و سودان در وزارت بهداشت گزارش کرده است این کشور در بالاترین یک روز شمارش از coronavirus عفونت با 325 جدید COVID-19 بيمار و شش مرگ و میر.

شنبه ارقام گرفته اند این کشور شمارش به 2,289 تایید موارد از جمله 97 مرگ و میر وزارت گفت. در مجموع 222 بودند مرخص پس از دوره نقاهت.

بسیاری از کشور COVID-19 بيمار در پایتخت خارطوم که در آن مقامات اعمال دور ساعت منع رفت و آمد در ماه آوریل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

سودان سیستم مراقبت های بهداشتی تضعیف شده است توسط چندین دهه جنگ و تحریم. این کشور هنوز از وضعیتی وخیم از سال گذشته که قیام سرنگون دیرین حاکم Omar al-Bashir.

___

استانبول — ترکیه وزارت بهداشت می گوید 41 نفر از درگذشت COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 4,096.

میزان مرگ و میر پایین ترین ثبت نام پس از پایان ماه مارس.

وزیر Fahrettin Koca نیز توییتی شنبه که از 1610 عفونت های جدید تایید شد که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده 148,067.

پانزده استان کشور از جمله استانبول در چهار روز مستند. این کشور برقرار جزئی مستندات برای مبارزه با رمان coronavirus. افراد زیر 20 و بالای 65 گیر شده است در صفحه اصلی به صورت هفته هر چند آنها در حال حاضر مجاز به ترک برای چند ساعت در روز اختصاص داده شده.

دیگر کاهش اقدامات را به اثر از جمله افتتاح مراکز آرایشگاه و سالن مو.

تعداد استانهای تحت مستند در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ملی کاهش یافته است و از 31 تا 15.

___

رم — ایتالیایی برتر جوزپه کونته اذعان کرد از روز شنبه بازگشایی ایتالیایی اقتصاد به ارمغان می آورد و خطر شیوع بیماری های جدید از coronavirus اما گفت: “ما باید آن را قبول کند.”

کونته به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در سراسر کشور مستند آغاز شد که در اوایل ماه مارس تا به حال آورد “انتظار نتایج” قرار دادن این کشور در یک موقعیت برای گسترش فعالیت های اقتصادی در مرحله دوم از بازگشایی.

فروشگاه کافه و رستوران و آرایشگاه و موزه ها در میان کسب و کار و فعالیت های فرهنگی است که می تواند از سر شروع دوشنبه. سالن های ورزشی و استخرهای شنا می تواند به بازگشایی یک هفته پس از. سفر بین مناطق و به ایتالیا از خارج از کشور مجاز خواهد بود با شروع ماه ژوئن 3.

کونته گفت: این کشور باید قبول خطرات و باز قبل از در دسترس بودن واکسن. اما گسترده نظارت بر سیستم در محل است و دولت خواهد مداخله به مناطق اگر وجود دارد شیوع بیماری های جدید.

___

آلبانی, n. y. — ده ها تن از معترضان با تجمع در مقابل از New York state Capitol روز شنبه با برگزاری آمریکا پرچم و نشانه خواستار آن است که کسب و کار بازگشایی شده است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو شروع به اجازه می دهد بزرگ عصری شمالی و مرکزی نیویورک به آغاز بازگشایی در روز جمعه اجازه کسب و کار خاص مانند ساخت و ساز برای باز کردن درهای خود را تحت دستورالعمل های ایمنی. اما ساکنان در downstate مناطق سخت-برخورد با موارد COVID-19 باقی می ماند تحت محدودیت های خود را به عنوان جوامع سعی کنید برای کاهش میزان عفونت و متراکم کردن به اندازه کافی تست و ردیابی به بازگشایی در هفته های آینده.

نیویورک بان کی مون در تمام غیر ضروری تجمعات باقی مانده است در اثر.

___

NEW ORLEANS — New Orleans شروع به گرفتن اولین گام خود را شنبه به سمت شل شدن دو ماه از محدودیت در کسب و کار رستوران ها و خانه ها ،

شهر محدود کردن ساختمان به 25 درصد از ظرفیت و نیاز رستوران ها, ناخن سالن ها و دیگر کسب و کار را تنها به مشتریان با رزرو. مراکز و فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی اما قمار پوکر ویدئو, سرگرمی زندگی می کنند و میله ها هنوز بسته است.

مقامات هنوز در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و نیاز مردم به پوشیدن ماسک در مکان عمومی, مگر اینکه ورزش.

Coronavirus زده نیواورلئان به سرعت در مارس وجود دارد نگرانی های همه گیر خواهد پایمال دولت نظام سلامت است. بستری شدن در بیمارستان شده است رفتن را برای حدود یک ماه اما مقامات هشدار داده سنبله در موارد و یا مرگ و میر می تواند منجر به قرار دادن محدودیت در محل.

___

CINCINNATI — تنها چند روز پس از اعلام آن را به پایان خطر “قهرمان” پرداخت به خط مقدم کارگران کروگر می گوید آن را به آنها فوق العاده “با تشکر از شما” پاداش است.

که با توجه به Cincinnati Enquirer. این حرکت در می آید و پس از اعتراض از فروشگاه مواد غذایی در اتحادیه اروپا, که به گفته کارگران هنوز هم خطر زندگی خود را در آینده به کار می کنند.

پاداش 400 دلار برای کارگران تمام وقت و 200 دلار به صورت پاره وقت کارگر پرداخت می شود در دو اقساط Kroger اعلام کرد. خطر پرداخت شد $2-در هر ساعت و مکمل های غذایی.

سینسیناتی بر اساس بقال برآورد جایزه جدید ارائه خواهد شد 130 میلیون دلار به کارگران آن است.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران تخمین می زند که در سراسر کشور حداقل 65 خواروبار کارگران کشته شده در Kroger و دیگر خرده فروشان پس از ابتلا به کوروناویروس.

___

ریو دو ژانیرو — یک هواپیمای کوچک حامل یک بیمار با دکتر, COVID-19 سقوط کرد در دولت برزیل از, Ceara, در شب جمعه, کشته شدن چهار نفر در این هواپیما با توجه به اخبار آنلاین سایت G1 با استناد به دولت آتش نشان.

بیمار, دکتر, شد و در حال انتقال به بخش مراقبتهای ويژه در دولت خانه پیاوی. دو پزشکی کارکنان درمان او را به عنوان به خوبی به عنوان خلبان نیز در هواپیما.

این Ceara آتش نشانی و سائو برناردو شهرداری که در آن هواپیما سقوط کرد بلافاصله پاسخ به درخواست برای اطلاعات.

___

میلان — ایتالیا ثبت کمترین تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته از اوایل در آن coronavirus مستند فقط در 153.

که به ارمغان می آورد در کل در این بیماری همه گیر به 31,763 های داخلی در آژانس حفاظت از گزارش روز شنبه. آخرین باری که این تعداد مرگ بود که کم شد آوریل 9 روز پس از مستند در سراسر کشور اعلام شد.

تعداد تایید عفونت های جدید افزایش 875 مجموع 224,760 در حالی که این تعداد در حال حاضر آلوده کاهش یافته و به بیش از 70000.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de