آخرین: اسپانیا کمترین روزانه تعداد مرگ در 2 ماه

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— اسپانیا ثبت اول روزانه مرگ و میر کمتر از 100 پس از اعلام وضعیت اضطراری

— نخست وزیر بریتانیا می گوید ممکن است وجود دارد هرگز یک واکسن برای COVID-19

— کلیساهای سراسر یونان باز کردن درهای خود را به مؤمنان پس از دو ماه

— رسمی جامعه می شوند: خیلی زود به قضاوت در شیوع بیماری های مرتبط با سئول, کاباره ها

___

مادرید — اسپانیا ثبت شده اول آن روزانه مرگ و میر کمتر از 100 تایید مرگ و میر پس از اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با کروناویروس دو ماه پیش.

اسپانیا وزیر بهداشت می گوید مقامات منطقه ای باید گزارش 87 جدید, مرگ و میر, کمترین روزانه تعداد از مارس 16. اسپانیا گزارش داد بیش از 900 تن در روز در ارتفاع شیوع.

این کشور از 47 میلیون نفر تا به حال 27,650 مرگ و میر و 277,719 عفونت از COVID-19.

اسپانیا کاهش آن سخت مستند که اقدامات موفق در کند کردن روند گسترش این ویروس نیز به ارمغان آورد اقتصاد آن را متوقف کند.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید ممکن است وجود دارد هرگز یک واکسن برای COVID-19 با وجود این تلاش جهانی برای توسعه.

دولت بریتانیا است و به 93 میلیون پوند ($110 میلیون دلار) در بودجه برای سرعت بخشیدن به باز شدن واکسن جدید تولید و نوآوری مرکز. جانسون گفت: بریتانیا نیز حمایت از تحقیقات به درمان مواد مخدر برای کمک به مردم سرعت بازیابی از ویروس.

جانسون نوشت در پست روز یکشنبه روزنامه “وجود دارد باقی می ماند یک راه بسیار طولانی برای رفتن و من باید فرانک که یک واکسن ممکن است به ثمر می آیند.”

جانسون می گوید: “ما نیاز به پیدا کردن راه های جدید برای کنترل ویروس” از جمله تست افرادی که علائم و ردیابی تماس های از آن دسته از افراد آلوده.

دولت بریتانیا آرام برخی از محدودیت در فعالیت های بیرون از خانه در انگلستان در هفته گذشته و برنامه ریزی برای ادامه کاهش قوانین بیش از چند ماه آینده.

جانسون می گوید: “من می دانم که این آسان نخواهد بود — اولین گام کودک هرگز هستند.”

___

آتن — کلیساها در سراسر یونان درهای خود را به مؤمنان پس از دو ماه.

آنها محدود تعدادی از عبادت و توزیع مواد ضد عفونی کننده در خارج, اما همدلی داده شد با استفاده از همان قاشق.

کسانی که رفتند به کلیساها برای جرم یکشنبه شنبه سه صندلی از هم جدا و مشاهده اجتماعی فاصله حداقل 1.5 متر (5 فوت) از هر یک از دیگر. تعداد زیادی از مردم حضور محدود بود به 1 به ازای هر 10 متر مربع (108 فوت مربع). بسیاری از آنها خارج از سمت چپ اما اجتناب از ازدحام و کلیساها استفاده از بلندگو برای پخش جرم است.

برخی از کلیساها انجام جرم دو یا سه بار به جای تعداد زیادی از مردم که نشان داد تا.

یونان است که به تدریج کاهش سختگیرانه قرنطینه اقدامات آن تحمیل شده بود در ماه مارس و باید کمک کرد تا حد مرگ و میر ناشی از COVID-19 162. شده اند وجود دارد کمتر از 3000 موارد تایید شده.

یونانیان خواهد بود قادر به سفر آزادانه در سرزمین اصلی و جزیره کرت شروع دوشنبه. کافه ها و رستوران ها را بازگشایی مارس 25.

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی بالا ضد بیماری رسمی می گوید آن را خیلی زود به یک دیدگاه خوش بینانه است که اخیر شیوع کروناویروس مرتبط با لکه های شبانه در سئول می تواند سرکوب شده است.

Jung Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ساخته شده نظرات ساعت پس از گزارش آژانس 13 موارد اضافی — دوم راست, روز است که این کشور روزانه پرش داشت زیر 20.

یونگ می گوید: شیوع اخیر نیست و تا کنون نشان داد “مواد منفجره” موج در عفونت. اما او می گوید: ـلی برای کسانی که به تازگی بازدید شبانه در سئول Itaewon سرگرمی نیست به پایان رسید و تعداد زیادی از افرادی که در تماس با کسانی که clubgoers شد و هنوز هم تحت قرنطینه.

او می گوید مقامات در مورد نیاز یک هفته برای ارزیابی چشم انداز برای شیوع است.

یونگ می گوید: 168 بیماران جدید که تا کنون یافت شده است مربوط به Itaewon باشگاه است. از کسانی که با 89 بازدید از موسسات و 79 آمد در تماس با آنها.

او می گوید: پنج نفر از 13 مورد جدید گزارش روز شنبه همراه بود Itaewon باشگاه است.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است هشدار از افزایش آسیب پذیری, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی مردم در طول COVID-19 همه گیر در روز جهانی مبارزه با همجنسگرا ستیزی Biphobia و تراجنسی.

U. N. ارشد گفت: در یک پیام مارک یکشنبه بزرگداشت روز که می آید در یک زمان از چالش بزرگ که جهان نیاز به حفاظت از LGBTI جامعه است.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: بسیاری از LGBTI افرادی که در حال حاضر در صورت تمایل حملات و قتل “به سادگی برای آنها چه کسانی هستند یا چه کسی آنها را دوست دارم … در حال تجربه افزایش ننگ به عنوان یک نتیجه از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان جدید موانع هنگامی که به دنبال مراقبت های بهداشتی است.”

او گفت: “وجود دارد همچنین گزارش COVID-19 دستورات سوء استفاده توسط پلیس به هدف LGBTI افراد و سازمان ها.”

“به عنوان همه گیر آشکار سازمان ملل متحد ادامه خواهد داد به برجسته کردن این و دیگر بی عدالتی و همچنین نیاز به هر کس به محافظت و از جمله در پاسخ به بحران” دبیر کل گفت. “اجازه دهید ما ایستادگی ایران در برابر تبعیض و حق زندگی آزاد و برابر در کرامت و حقوق.”

روز جهانی علیه همجنسگرا ستیزی Biphobia و تراجنسی است مشاهده شده در مارس 17 به مناسبت U. N. سازمان بهداشت جهانی تصمیم به حذف همجنسگرایی از لیست بین المللی از بیماری ها در آن تاریخ در سال 1990. بنیانگذاران مصرانه از کشورها در سراسر جهان به اقدامات به منظور بالا بردن آگاهی از حقوق بشر و موارد نقض.

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی گزارش 13 مورد جدید از coronavirus بیش از یک دوره 24 ساعته بالا بردن امیدوار است که شیوع جدید مربوط به کاباره ها در سئول ممکن است پایانی.

اضافی آمار و ارقام منتشر شد سهشنبه با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد ملی شمارش به 11,050 با 262 مرگ و میر.

آژانس می گوید 9,888 از آنها را بازیافت و 17,660 تحت آزمایشات برای تعیین اینکه آیا آنها به قرارداد ویروس.

پس از دو هفته کاهش موارد جدید کره جنوبی را روزانه پرش مشخص شده به طور متوسط حدود 30 برای چند روز بیشتر در ارتباط با کاباره ها در سئول Itaewon سرگرمی منطقه. اما افزایش روزانه مشخص شده در شنبه 19.

این بیماری کنترل آژانس نمی بلافاصله می گویند که چگونه بسیاری از از 13 مورد جدید در ارتباط بودند به لکه های شبانه در Itaewon.

___

اوروویل کالیفرنیا. — کسی که با حضور در خدمات مذهبی در روز مادر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus احتمالا افشای آن به بیش از 180 نفر از اعضای یک جماعت.

این کلیسا در Butte County, شمال ساکرامنتو تصمیم به باز کردن درهای خود را با وجود قوانین ممنوعیت تجمعات هر اندازه county مقامات بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت جمعه.

“حرکت بیش از حد به سرعت از طریق بازگشایی روند cancause عمده شکست و می تواند ما نیاز به برگرداندن به اقدامات محدود کننده” در بیانیه ای گفت:.

بسیاری از افراد با تجربه ویروس تب و سرفه به مدت سه هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود می تواند در صورت بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

___

سیدنی — خواننده اپرا جین Ede انجام خواهد شد دوشنبه برای اولین بار از این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به لغو زنده نشان می دهد اما در یک محل غیر معمول.

Ede, Opera, استرالیا, اصلی سوپرانو را به پیوستن به دیگر نوازندگان برای حدود 450 مهمانان که صرف دو هفته در دولت-دستور هتل قرنطینه پس از بازگشت از خارج از کشور مکان.

مخاطبان خود را شب گذشته در قرنطینه خواهد بود قادر به تماشای حیاط عملکرد خود را از بالکن و یا خود را در اتاق تلویزیون یا دستگاه.

“این واقعا فقط به نوعی همه را با هم و از آن خواهد شد کاملا نشاط بخشی کنسرت به نوعی یک لحظه اتصال و جشن قبل از آنها به پایان رسید خود را قرنطینه” Ede گفت.

برای سوپرانو که ستاره دار در تولیدات ازدواج فیگارو, La Boheme, Don Giovanni و Falstaff در میان بسیاری دیگر از آن خواهد شد اولین اجرای زنده پس از ماه مارس است.

“آن را دوست داشتنی خواهد بود فقط به یک واقعا خوب بخوان دوباره” Ede گفت.

___

کاراکاس, ونزوئلا — ونزوئلا گزارش بزرگترین آن یک روز افزایش در تایید coronavirus موارد پس از همه گیر آمار آمریکای جنوبی.

معاون رئیس جمهور Delcy رودریگز گفت: 45 نفر را در ونزوئلا در مجموع به 504 بیماری با 10 و در نتیجه مرگ شود. مقامات گزارش نسبتا کم تعداد موارد پس از اولین کشف شد در اواسط ماه مارس.

در حالی که ونزوئلا گزارش شده تعداد نسبتا کمی از موارد تا کنون کارشناسان بهداشت می گویند آن بیمارستان ها به ویژه آسیب پذیر به غرق. ونزوئلا است که در عمیق سیاسی و بحران اقتصادی که در سمت چپ آن سیستم مراقبت های بهداشتی در یک shamble.

رئیس جمهور ونزوئلا دستور داد در سراسر کشور مستند در مدت کوتاهی پس از اولین موارد و او به تازگی تمدید آن تا اواسط ماه ژوئن به امید حاوی ویروس’ گسترش یافته است.

مقامات می گویند که 35 روز از موارد درگیر مردم از بازگشت به ونزوئلا از جمله چندین پرواز از پرو.

___

پکن — چین روز یکشنبه گزارش پنج مورد جدید از coronavirus به عنوان مرکز تجاری شانگهای اعلام کرد راه اندازی مجدد از کلاس ها برای kindergarteners اول-دوم و سوم-کلاس از تاریخ 2 ژوئن.

همچنین شرکت های هواپیمایی می گویند آنها دیده می شود احیای پرواز.

از موارد جدید دو وارد شد و سه نفر داخلی عفونت در شمال شرق استان جیلین است که دیده می شود کوچک سنبله در موارد منشا ناشناخته.

در شانگهای دانش آموزان حفظ گزینه ادامه به دنبال کلاس های آنلاین به جای مواجهه با ویروس تست و اجتماعی فاصله اقدامات برای تحمیل شود و در مدارس. همانطور که در پکن و دیگر شهرهای شانگهای در حال حاضر دوباره شروع کلاس ها برای دانش آموزان متوسط و بالا آماده شدن برای امتحانات.

جدید مرگ و میر گزارش شده برای ماه گذشته اما تلويزيون اضافه شده یکی مرگ و میر عطف به ماسبق آوردن چین در مجموع به 4,634 از 82,947 موارد گزارش شده از زمان وقوع اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته. فقط 86 نفر باقی می ماند بستری برای درمان COVID-19 در حالی که یکی دیگر از 519 مردم در نظارت انزوا برای نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا داشتن آزمایش مثبت بدون نمایش علائم.

چین در حال حاضر ظرفیت برای انجام 1.5 میلیون نوکلئیک اسید تست در هر روز ملی کمیسیون بهداشت Guo Yanhong به خبرنگاران گفت: روز شنبه. این کمیسیون قرار دادن تاکید بر ایمنی زیستی مدیریت آزمایشگاه و آموزش پرسنل Guo گفت.

تعدادی از پروازهای داخلی و بازگشت به 60 درصد از پیش شیوع سطح بیش از 10 ، 000 در هر روز برای اولین بار پس از فوریه. 1 کشور هواپیمایی تنظیم کننده گزارش شده است. تعداد پرواز ضربه 10,262 روز جمعه از یک کم از 3,931 پرواز در فوریه. 13 مدنی اداره حمل و نقل هوایی چین گفت. هیچ مسافری اعداد داده شد.

با تعطیلات تابستان نزدیک متعدد توریستی را دوباره باز از جمله پکن طبقه شهر ممنوعه مجموعه کاخ و شانگهای دیزنی لند توچال اگر چه با سخت اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم در جای خود.

___

آتلانتا — در فضای باز نمایشگاه در امتداد یک جریان یک طرفه برای بازدید کنندگان در باغ وحش آتلانتا افتتاح شد شنبه برای اولین بار از اواسط ماه مارس اما داخل زیستگاه سواری و زمین های بازی و دیگر جاذبه های بسته باقی می ماند به دلیل COVID-19.

The Atlanta Journal-Constitution گزارش باغ وحش است که محدود کردن تعداد بازدید کنندگان نیاز آنها برای رزرو با زمان های خاص برای ورود به پارک.

کارکنان باغ وحش تا به حال برای پاسخ به یک بررسی وضعيت سلامت و درجه حرارت گرفته شده و قبل از بازگشت به کار.

باغ وحش آتلانتا معاون هیلی مورفی می گوید: مواد ضد عفونی کننده استفاده می شود بر این اساس هر 60 تا 90 دقیقه و هر ساعت در دستشویی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر