برای Lupe مارتینز می کند که لباس های شسته شده در رودخانه پرستاری هر روز ارائه عذاب آور انتخاب: رفتن به محل کار و در معرض خطر گرفتن رمان coronavirus و یا از دست دادن $13.58-یک ساعت چک و خانواده اش متکی بر.

مارتینز به کار می رفت.

حتی پس از ماسک های آغاز شده در حال اجرا پایین است. حتی او گفت: پس از یک بیمار که اتاق او وارد شده بود بدون تجهیزات حفاظتی بیمار و رو قرار داده و به انزوا.

مارتینز, 62, آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته و پس از او 60 ساله که تا به حال به متوقف کردن کار پس از یک حمله قلبی در سال گذشته است. او بالغ پسر و دختر که با آنها زندگی می کنند نیز آزمایش مثبت است.

تبلیغات

تبلیغات

“وجود دارد بسیاری از بار من نمی خواهم برای رفتن به محل کار” گفت: مارتینز سرفه به شدت به عنوان او صحبت کرد. “من نمی خواهم به مریض. شوهرم گفت: “نمی باشد.’ به من گفت: ما می توانیم زندگی می کنند. ما باید این صورتحساب است. … من تا به حال به فشار خودم را برای رفتن. من تا به حال یک تعهد به خانواده من است.”

برای کم کارکنان پرداخت می شود که کار به ندرت اگر هرگز جلال — افرادی که تمیز کردن کف انجام لباس های شسته شده, خدمت, فست فود, انتخاب محصولات زراعی در گیاهان گوشت — داشتن شغل است که نگه داشتن امریکا در حال اجرا در آمده است با قیمت سنگین. توسط فرد حساب دیفرانسیل و انتگرال ساخته شده توسط ویروسی شیوع آنها تلقی شده است “ضروری است.” و این بدان معناست که یک هدف است.

Rafael Saavedra

رافائل ساودرا در خانه اش در آلهامبرا. راننده کامیون که پرداخت شده است به نصف کاهش دهد ترس آلوده کردن دختران خود را در خانه.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

همراه با سیاه پوستان, Latinos را متحمل فشار از COVID-19 همه گیر در کالیفرنیا و دیگر نقاط ایالات متحده آلوده شدن و مرگ در نامتناسب نرخ بالا نسبت به سهم خود از مردم. کارشناسان بهداشت می گویند که یکی از دلایل اصلی لاتینی ها به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 دلیل است که بسیاری از کار در کم-شغل پرداخت که نیاز به آنها را به ترک خانه و ارتباط برقرار کردن با مردم است.

Latinos شامل حدود 40 درصد از جمعیت کالیفرنیا اما 53 درصد از موارد مثبت با توجه به دولت داده است. در سان فرانسیسکو, Latinos شامل 15% از جمعیت را تشکیل می دهند اما 25 درصد از تایید COVID-19 موارد است.

محققان UC سان فرانسیسکو آزمایش کردند هزاران نفر از مردم در شهر ماموریت منطقه برای COVID-19. در حالی که Latinos ساخته شده 44 درصد از مردم آزمایش آنها اختصاص بیش از 95% از موارد مثبت. حدود 90 درصد از کسانی که تست مثبت گفت که آنها قادر به کار از خانه.

تبلیغات

لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل داده ها در ماه گذشته نیز یافت می شود که جوانتر لاتین تبارها و سیاه پوستان در حال مرگ بودند در صورت نامتناسبی بالا نرخ belying عقل متعارف که سن اولیه عامل خطر برای مرگ.

Latinos در کالیفرنیا به طور قابل توجهی کمتر از سفید پوستان مار و می گویند که کار از خانه در میان همه گیر است که یک گزینه با توجه به یک نظرسنجی جدید از کالیفرنیا رای دهندگان از دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات.

برخی از 42 درصد از Latinos نظرسنجی گفت: آنها می توانید از خانه کار می کنند در مقایسه با 53 درصد از سیاه پوستان 59 درصد از آسیایی ها و 61 درصد از سفید پوستان است. این نظرسنجی همچنین نشان داد که Latinos بودند نزدیک به سه برابر بیشتر از سفید پوستان به نگران در مورد شغل خود و قرار دادن آنها در نزدیکی به دیگران است. این یک مشکل خاص در اولین هفته از این بیماری همه گیر هنگامی که ماسک و دیگر دنده محافظ بودند در کوتاه عرضه و بسیاری از کسب و کار هنوز در تلاش برای پیاده سازی اجتماعی فاصله سیاست.

“آنها احساس ضروری آنها در حال تلاش برای انجام بخشی خود را به ما برای خروج از این بحران گفت:” خوزه لوپز در لس آنجلس بر اساس سخنگوی زنجیره غذایی کارگران داد. “در عین حال ما نمی توانیم با ارائه ماسک صورت ما نمی توانیم به آنها این فضا را به آنها شش فوت از جدایی بین همکاران خود.”
یک بار تجزیه و تحلیل از اداره آمار ایالات متحده نشان می دهد که لاتینی ها را تشکیل می دهند کمتر از 40 درصد از نیروی کار در سراسر همه بخش های صنعت ضروری ایالت کالیفرنیا دولت سازگار با سهم خود را از این ایالت جمعیت. اما در برخی از بخش های آنها تا حد زیادی در مقایسه با نسبت جمعیتی.

در ضروری کشاورزی شغل نیروی کار است که بیش از 80% لاتین. آنها همچنین از برگزاری بیش از نیمی از مواد غذایی ضروری شغل و نزدیک به 60 درصد از ساخت و ساز شغل تلقی ضروری است. در همان زمان لاتینی ها در ایالات متحده بیشتر از جمعیت کلی به آنها می گویند و یا کسی در خانواده خود تجربه کرده است و قطع پرداخت و یا از دست یک شغل در میان همه گیر با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو در ماه آوریل است.

برای هفته دکتر مارلین مارتین, دستیار استاد بالینی در دانشگاه سان فرانسیسکو و یک پزشک در زوکربرگ آمریکا به تماشا به عنوان Latino بیماران با COVID-19 باید جریان را به اتاق اورژانس. بیش از 80 درصد از بستری coronavirus بیماران در این مرکز بودند لاتینی, همانطور که از ماه گذشته.

آنها شده اند roofers آشپز سرایداران ماشین ظرفشویی و تحویل رانندگان است. بسیاری از آنها زیر 50. آنها زندگی در خانواده و اجتماعی که در آن فاصله دشوار است و گاهی با دو یا سه خانواده دیگر. برای مارتین یک زن 36 ساله, لاتین, پله به بخش مراقبت ويژه گاهی اوقات احساس می کند مانند مواجه شدن با یک حقیقت آینه.

تبلیغات

“آن را در حال حاضر پر از مردم که مانند من,” او گفت: “کسانی که به اشتراک گذاشتن یک زبان مشترک و مشابه در زمینه های فرهنگی.”

“شما ببینید افراط چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی می تواند پناهگاه در محل و یا کسی که نمی تواند. آن را که مردم نمی خواهید به ماندن در خانه. این است که آنها در حال گوش دادن نیست. این است که آنها در حال تحصیل. این است که آنها لازم نیست که یک گزینه است.”

Coronavirus’ تلفات سنگین در Latinos پرسش در مورد اینکه آیا کارفرمایان در سراسر ایالات متحده و دولت در حال انجام به اندازه کافی برای محافظت از این کارگران است.

در آیووا, Latinos را تا حدود 6 درصد از جمعیت اما اختصاص یک چهارم از تمام موارد مثبت با توجه به دولت را شمارش. در ایالت واشنگتن Latinos نمایندگی 35 درصد از تمام موارد مثبت حتی اگر آنها تنها 13% از جمعیت.

تعادل بین حفظ لاتین کارگران ضروری امن و بسته به نوع کار خود را در حال آزمایش است و در شهرستان تفت که در آن شیوع کروناویروس در گوشت های بسته بندی کارخانه در حال حاضر حساب برای نیمی از موارد تایید شده در کینگز کانتی.

حدود 180 کارکنان در دره مرکزی گوشت Co. تا به حال آزمایش مثبت از شنبه با توجه به شهرستان سرپرست داگ Verboon. بسیاری از کارکنان در این مرکز — که در مجاورت نزدیک میان “مرطوب و مرطوب شرایط کار” — در حال Latino, او گفت:. مرکزی دره گوشت نمی, پاسخ به تماس و یا ایمیل از بار.

522478_la-me-essential-worker-portrait-series_420.JPG

Karla Barrera یک دلی مدیر در یک فروشگاه مواد غذایی در یکشنبه دره و مادر دو. “من خیلی می ترسم برای بچه هام. من دعا که من لازم نیست که آن را” Barrera گفت.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

Verboon گفت: این شهرستان بسته است و حتی بیشتر Latino کارگران در طول زمان گیلاس چیدن فصل است که طول می کشد تا اواسط ماه ژوئن. او گفت: یکی هانفورد میوه-بسته بندی شرکت که شاغل 800 کارگران به انتخاب گیلاس به او گفت که شیوع شبیه به یک در دره مرکزی گوشت Co. خواهد بود “فاجعه بار است.”

“ما نمی توانیم این افراد بد از آنجا که ما یک پنجره کوتاه از کار” Verboon گفت.

Lupe مارتینز آغاز شده و در Alta Vista بهداشت و درمان و مرکز سلامتی در کنار رودخانه ماه ژوئیه گذشته پس از او یک ورق فلزی کارگر و نان آور خانواده بود, یک حمله قلبی و تا به حال به متوقف کردن کار.

تبلیغات

در اتاق رختشویی مارتینز — یک عضو از کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه های محلی 2015 که نشان دهنده برخی از 400,000 مراقبت در منزل و خانه سالمندان کارگران در کالیفرنیا — احاطه شده بود بیشتر Latinos و فیلیپینی. بسیاری از همکاران او کار دو شغل یا کشیدن دو شیفت لباسشویی سنگین comforters و پتو تمیز کردن پرده های حمام دست زدن به بيماران منسوجات.

مارتینز خانواده او خواست برای رفتن نیست به عنوان ویروس شروع به گسترش در کالیفرنیا است.

“من به آنها گفتم:” من قصد دارم به اعتماد به خدا. من قصد ندارم به آن را دریافت کنید’,” او گفت:. “من می خواهم به کار. من می خواهم نگران باشید.”

چند هفته پیش مارتینز گفت: او راه می رفت به اتاق از یک زن مسن را به او در تمیز کردن لباس ها. معمولا وجود دارد یک اخطار در درب اگر بیمار به یک بیماری است که نیاز به کارکنان برای قرار دادن بر روی دستکش و ماسک و یا چرخ دنده های دیگر, او گفت:. وجود دارد هیچ چیز نوشته شده مارتینز گفت: بنابراین او وارد unmasked.

مارتینز گفت: این زن به او گفت که او احساس بیمار. چند روز بعد یک علامت بر روی درب گفت که او در انزوا.

آلتا ویستا بهداشت و درمان و مرکز سلامتی بازگشت نیست تماس و یا ایمیل به دنبال نظر.

در مارس 13, مارتینز به خانه آمد با یک گلو درد سرفه خشک و درد بدن است. او نمی تواند طعم چای پسر او به ارمغان آورد. او تلاش برای نفس کشیدن. او رفت و به بیمارستان قبل و بعد از مثبت COVID-19 آزمون و خانه فرستاده شد و گفت: سعی کنید و خود را منزوی.

هنگامی که شوهرش پسر و دختر که در خانه زندگی می کنند آزمایش مثبت او در رختخواب دراز, گریه کردن به خدا.

یکی دیگر از پسر و همسر خود زندگی می کنند در بازگشت به خانه در اموال. او یک آرایشگر. او یک دندان. آنها در حال حاضر خروج از خانه به محل کار. آنها را بدست COVID-19.

تبلیغات

چرا که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مشغول به کار در خانه سالمندان در سال مارتینز گفت: او واجد شرایط برای بیمار پرداخت. او برای اعمال دولت ناتوانی اما هنوز شنیده می شود برگشت. مارتینز گفت که او احساس می کند او را به بازگشت به کار.

“بچه ها من نمی خواهید برای رفتن به عقب” مارتینز گفت. “اما من باید صورتحساب. من می دانم که این زندگی من, اما من نمی دانم.”

رزا عرصه های دیگر عضو اتحادیه و معاون پرستاری خبره در نارنجی خانه سالمندان گفت: او آزمایش پس از یادگیری یک بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته. در مه 2, عرصه, تست مثبت است.

در حال حاضر او جدا شده است در یک اتاق خواب به او آپارتمان دور از شوهر او و دو فرزند در سنین 12 و 6 که آزمایش منفی است. او صرف روز مادر خواندن کتاب مقدس به تنهایی و تصویری-چت با فرزندان او و از طرف دیگر از درب.

“بچه های من به من گفت که آنها غم آنها نمی خواهید به من یک روز مادر آغوش” عرصه 32 گفت. “آن شکست قلب من است.”

او گفت: به اندازه کافی وجود ندارد تجهیزات حفاظت شخصی در محل کار و همکاران تبدیل شده اند آلوده. شوهرش یک landscaper به تازگی به خانه فرستاده شد توسط کارفرمای خود به قرنطینه و آزمایش می شود و او سوخته است از طریق تمام تعطیلات پرداخت و بیمار زمان در حالی که quarantining در خانه. و او نتواند کار کند.

540545_ME_coronavirus_essential_workers_GXC_0072.JPG

رافائل ساودرا, 40, خارج از خانه خود در هفته گذشته در آلهامبرا.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

زمانی که رافائل ساودرا 40 ساله راننده کامیون از الحمرا بازگشت از محل کار به خانه او undresses خود را در گاراژ خود را می اندازد و لباس در ماشین لباسشویی و سراسیمه به دوش مراقب باشید به لمس هر چیزی در داخل. بزرگترین ترس آلوده کردن دختران خود را در سنین 16 و 6.

در سن پدرو مرکز اعزام جایی که او و صدها نفر از رانندگان دیگر رها کردن کاغذ بازی و استراحت او به ندرت می یابد صابون و یا ضد عفونی کننده دست.

کارکنان که به طور معمول کار در این مرکز در حال حاضر کار از راه دور و کمی وجود دارد و ارتباطی با رانندگان در مورد چگونه آنها می توانند اقامت امن ساودرا گفت. رانندگان داده شد تک نازک ماسک حدود یک ماه پیش و هیچ چیز دیگری گفت.

تبلیغات

ساودرا گفت: اکثریت قریب به اتفاق رانندگان او با این نسخهها کار میکند در حال مهاجران آمریکای لاتین را که در حال تلاش برای حرکت همه گیر به دلیل موانع زبان و کمبود منابع.

“آنها نمی دانند که حقوق خود را. آنها ترس از صحبت کردن است. آنها ماندن در پیله,” او گفت:.

ساودرا حک شده از یک زندگی راحت برای خانواده اش است. او اغلب با همسر و دختر خود که حضور در مدرسه خصوصی مسیحی. اما او چک شده است به نصف کاهش دهد با توجه به کاهش ساعت. او ترس از دست دادن خانه خود را.

همسر او یک پرستار در پاسادنا پناهگاه بی خانمان کاهش خود ساعت از ترس از ابتلا به این ویروس و آلوده کردن دختران خود.

سونیا هرناندز که مطرح شده چهار فرزند به عنوان یک مادر تنها به عنوان یک آشپز در یک مک دونالد در مونتری پارک برای 18 سال و بیش از 14 دلار در ساعت گفت: او پدر کیتی Barrera هرناندز.

در اوایل ماه آوریل هرناندز در بیمارستان بستری شد با COVID-19 و رفت و به یک ناشی از کما برای هفته ها.

“آنها به ما گفت که او که قرار بود به آن را از طریق روز و ما تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا او می خواست برای رفتن در صلح و یا انجام ماساژ قفسه سینه را امتحان کنید و دریافت یک پالس” Barrera هرناندز گفت. “این واقعا سخت بود به این تصمیم.”

به طور معجزه آسایی Barrera هرناندز گفت: مادرش از خواب بیدار شد.

پس از تشخیص او هرناندز و همکاران پیاده کردن کار برای تقاضا وسایل ایمنی از جمله ماسک و دستکش و صابون و ضد عفونی کننده دست. Barrera هرناندز گفت: پس از او به نام مک دونالد به هشدار شرکت مادر او تا به حال آزمایش مثبت او یک تماس.

“این واقعا غم انگیز چرا که مادر من واقعا دوست داشتم که کار. ارائه شده توسط شما برای یک شرکت برای مدت طولانی و در پایان شما فقط یک عدد است.”

تبلیغات

هرناندز است و دوره نقاهت را در جنوب L. A. صفحه اصلی. او بسیار خسته و قادر به راه رفتن و یا حتی برگزاری یک تلفن بسیار طولانی دخترش گفت. او احساس گناه او نمی تواند بازگشت به کار نشده است.

دیوید تور دونالد معاون رئیس جمهور آمریکا از ارتباطات گفت: بسیاری از Barrera هرناندز و برخی از کارکنان اظهارات نادرست است.

او گفت: مک دونالد رستوران از جمله یکی که در آن هرناندز کار کرده اند تا به حال یک منبع فراوان از صابون ضد عفونی کننده دست و لوازم تمیز کردن و بستن یک شبه یک بار در هر هفته برای شستشو و تمیز کردن. تور گفت: رستوران شده اند باز برای بایگانی اطلاعات تنها با اجتماعی فاصله مورد نیاز اجرا و حمام بسته شده است.

زمانی که مک دونالد آموخته هرناندز تشخیص در مارس 8, شرکت بلافاصله مطلع چهار خدمه که او تا به حال شده است در تماس با او گفت.

“ما باید نهایت احترام برای خانم هرناندز و همه کارکنان مک دونالد, اما آن را ناعادلانه به آنها اجازه دهید سعی کنید به گفتن یک داستان به شما است که به سادگی درست نیست” تور گفت. “ما بسیار زیادی کارفرما متنوع کارکنان به خصوص Latinos. ما می خواهیم هر کسی که می آید به کار مک دونالد به یک تجربه خوب.”

زمانی که ماریانا لیو را کردم یک نامه از کارفرمای خود در ماه مارس که برچسب او ضروری کارگر, او اعلام کرد که آن را با یک حس غرور و افتخار است.

لیو را یک مهاجر مستند نشده از مکزیک که با این نسخهها کار در یک سن فرناندو تولید مواد غذایی انبار است که باعث می شود وعده های غذایی برای مدارس گفت: دختر او را که او تا به حال هرگز قبل از تلقی شده است “ضروری است.” در حال حاضر, او گفت:, مردم, مورد نیاز او.

اما پس از آن او و همکاران و بسیاری از آنها مستند نشده دهنی آغاز شده بیمار شدن. آنها متوقف شد تا در خط مونتاژ که در آن او گفت: آنها پشته مواد تشکیل دهنده بر روی ساندویچ در حالی که ایستاده شانه به شانه.

لیو را به صحبت کرد بار در خواست نامش فاش نشود چرا که او نگران از دست دادن شغل خود. لیو که همچنین به صحبت کرد بار است که 31 سال سن قانونی معاون اداری در وایتیر با نام خانوادگی از مادرش.

لیو 50 ساله مادر گفت: همکاران بودند مصرف آسپرین و ادامه کار با وجود داشتن تب و سردرد. سپس او شروع به نشان دادن علائم.

تبلیغات

“من خسته و من تا به حال کمی از سرفه,” او گفت:. “من فکر نمی کنم این امر می تواند چیزی بسیار جدی است, بنابراین من نگه داشته و رفتن به محل کار برای سه یا چهار روز.”

چند روز بعد او آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de