پس از نزدیک به دو هفته با هیچ coronavirus مربوط به مرگ و میر شهرستان ونتورا گزارش پنج مرگ و میر در دو روز گذشته آوردن تلفات به 24.

در جمعه شهرستان ونتورا گزارش سه مرگ و میر. این شهرستان اعلام کرده بود دو نفر دیگر روز سه شنبه. بسیاری از شهرستان قربانیان — 17 از آنها — که حداقل 65 سال است. پنج شد سنین 45 تا 64 و دو نفر دیگر بودند 25 تا 44.

همه کسانی که فوت کرده اند تا به حال مشکلات بهداشت و سلامت دیگر با توجه به این شهرستان است.

همچنین در روز چهارشنبه در این شهرستان گزارش شده 725 موارد COVID-19 عفونت — با 477 بیماران بهبود یافتند. آن تجمعی تعداد تایید عفونت است به مراتب کمتر از کسانی که از نزدیک سانتا باربارا و کرن شهرستان که هر دو باید نزدیک به دو برابر تعداد موارد است. همسایه لس آنجلس بیش از 34,000 موارد است.

تبلیغات

در میان آهسته چشم انداز مثبت در تعداد موارد و مرگ و میر بیشتر کسب و کار هستند مجاز به بازگشایی درهای خود را به عنوان مسئولان باید بیشتر آرام محلی coronavirus محدودیت.

کارواش و نظافت حیوان خانگی و چشم انداز, خدمات باغبانی اجازه داده شد به بازگشایی روز شنبه به عنوان به خوبی به عنوان موزه باز کردن گالری و دیگر فضاهای عمومی با تغییرات.

مراقبت از کودک نیز در حال حاضر در دسترس برای غیرضروری کارگران و کار مبتنی بر کسب و کار می تواند بازگشایی — هر چند مسئولان شهرستان گفت: teleworking به شدت تشویق شد در صورتی امکان پذیر است.

تبلیغات

همه کسب و کار باید بررسی و معیارهای خاص قبل از آنها می توانند رزومه عملیات. در میان الزامات هستند که صاحبان انجام ارزیابی ریسک و نوشتن در یک سایت خاص COVID-19 طرح پیشگیری از.

“ما قرار است به جلو حرکت کند چرا که کسب و کار ما و ساکنان قربانی بسیار مطابق با محلی سفارش” شهرستان اجرایی مایک قدرت در بیانیه ای گفت. “ما اعتماد ما و جامعه کسب و کار. ما می دانیم که آنها در حال کار سخت برای دیدار با دستورالعمل. ما آنها را می خواهید به قادر به بازگشایی با خیال راحت و ما می دانیم که آنها انجام یک کار بزرگ است.”

آخرین دور از reopenings در شهرستان ونتورا ادامه تدریجی باز کردن کسب و کار در سطح ایالت به کالیفرنیا شروع به خزیدن اقتصادی دهانه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اینچ و نسبت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی.

تبلیغات

شروع سهشنبه, لباس, فروشگاه لوازم ورزشی, خرده فروشی, موسیقی, فروشگاه, فروشگاه اسباب بازی و گل می تواند شروع به ارائه منظقه خدمات برای مشتریان. رستوران ها و مراکز خرید نیز خواهد بود قادر به بازگشایی در استان ها که در دیدار با برخی استانداردهای دولت در مورد تست و coronavirus مورد رشد Gov. گاوین Newsom گفت: در این هفته.

حتی به عنوان کسب و کار بیشتر باز, Ventura, مقامات بهداشت گفت: این مهم به ادامه و با احتیاط طوری که برای باز کردن از پیچ در شهرستان پیشرفت است.

“ما باید همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله و کسب و کار باید ایجاد تغییرات مورد نیاز برای کاهش خطر ابتلا به COVID-19 قرار گرفتن در معرض” Ventura County بهداشت عمومی افسر دکتر رابرت لوین در بیانیه ای گفت. “این کمک خواهد کرد که نگه داشتن تعداد ما کم, بنابراین ما می تواند همچنان به جلو حرکت کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de