Arlington National Cemetery در ویرجینیا تنها به خانواده دارندگان پاس در طول آخر هفته روز یادبود و بازدید کنندگان را ملزم به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل و سایش پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

چارلز “ری” الکساندر جونیور, گورستان را سرپرست در بیانیه ای گفت: گورستان است “انتظار چندین هزار خانواده دارندگان پاس به دیدار عزیزان خود گور این آخر هفته روز یادبود.”

“حفاظت از سلامت کارکنان خدمات اعضای پیمانکاران و بازدید کنندگان ما میباشد” او گفت:.

در حالی که برخی از کشورها شروع به بازگشایی ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم صدور یک فرمان اجرایی به تاخیر انداختن بخش هایی از شمال ویرجینیا بازگشایی تا مارس 29. آرلینگتون کانتی بود که به ترتیب شامل.

برای اطمینان از مهمانان می توانند با مراجعه گور با خیال راحت و امنیت خواهد خواست برای اثبات پوشش صورت در تمام ورودی. پوشش صورت نیز نیاز خواهد بود در حمام و در همه زمان های دیگر هنگامی که بازدید کننده قادر به حداقل 6 فوت از دیگران است.

مجازی ملاقات برنامه در دسترس خواهد بود آنلاین در طول تعطیلات آخر هفته گورستان گفت: در انتشار اخبار.

یادبود خیابان دروازه در گورستان اصلی ورودی خواهد بود که تنها نقطه ورودی برای بازدید کنندگان. آن را باز و در ساعت 8 صبح و تمام اعضای خانواده را ملزم به ترک 5 بعد از ظهر با توجه به انتشار اخبار.

اطلاعات اضافی را می توان در گورستان وب سایت.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de