آسیا امروز: چین نگه داشتن پکن درخواست پلمپ دفاتر

مانیل فیلیپین (AP) — دولت مرکزی درخواست دفاتر در پکن که در آن مردم از سراسر چین به ثبت شکایات بسته باقی خواهد ماند برای زمان حال به عنوان یک ویروس-کنترل و اندازه گیری, رسانه های دولتی گزارش روز دوشنبه.

به عنوان آن موارد کاهش یافته است برای هفته ها چین منتقل شده است به راه اندازی مجدد مدارس و بازگشایی کسب و کار و صنایع برای احیای جهان و دومین اقتصاد است.

برخی از ادارات دولتی که تمایل به جذب تعداد زیادی از مردم در فضاهای محدود را تا حد زیادی باقی مانده بسته شده است.

دولت مرکزی درخواست دفاتر یک نگرانی خاص به دلیل شاکیان اغلب سفر قابل توجهی فاصله به پکن جایی که آنها زندگی می کنند ممکن است برای هفته ها یا ماه در عام و اقامت در انتظار پاسخ. دولت های محلی اغلب ارسال افسران برای رهگیری دادخواست و با زور و اجبار آنها را به بازگشت به خانه.

رسمی شین هوا اخبار آژانس اشاره کرد شکایت هنوز هم می تواند مشاهده کنید آنلاین.

چین روز دوشنبه گزارش هفت جدید کروناویروس موارد چهار نفر از آنها چینی بازگشت از خارج از کشور و سه به صورت محلی گسترش یافته است. دو نفر از کسانی که در شمال شرق استان جیلین بخش هایی از آن را سخت تر محدودیت در پاسخ به محلی خوشه هنوز ناشناخته.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 82,954 موارد این ویروس پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر صنعتی ووهان در اواخر سال گذشته.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— فیلیپین ترافیک می گرداند: جمعیت و ترافیک وابسته به وسايط نقلیه رسید و برگشت به مراکز خرید در پایتخت فیلیپین پس از دو ماه coronavirus مستند کاسته شد. پلیس هشدار داد ممکن است بازداشت و تعطیلی بازار اگر جمعیت نیست تنظیم شده است. سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو گفت: قرنطینه در اصلی شمال Luzon در منطقه بود به آرامی کاسته شود به احیای اقتصاد “و نه به خاطر ما امن هستند.” رقو هشدار داد در برابر عمومی خوشنودی است. فیلیپین دارای شمارش بیش از 12,500 عفونت و 824 مرگ و میر. آن است که تنها قادر به انجام حدود یک سوم از یک هدف روزانه 30000 coronavirus آزمون تا کنون. تنها شهر مانیل و دیگر مناطق در معرض خطر باقی می ماند تحت سخت مستند و تناسب اندام ورزشگاه باربر فروشگاه فیلم خانه ها و دیگر تفریح و سرگرمی, هاب باقی می ماند بسته تحت کاسته دستورالعمل.

— سئول پایین برای 2 نفر: کره جنوبی گزارش 15 مورد از این کروناویروس جدید و یک مرگ آوردن آن در مجموع به 11,065 موارد و 263 مرگ و میر. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه گفت: این اعتقاد 10 از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود مسافران از خارج از کشور. تنها دو مورد جدید گزارش شده از سئول شهری که در آن ده ها هزار نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در هفته های اخیر پس از مقامات بهداشتی کشف ده ها تن از عفونت های مرتبط با clubgoers. مقامات ابراز امیدواری کرد که نقل و انتقال های پایانی و طرح حرکت به جلو با یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان در روز چهارشنبه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>