دهلی نو (AP) — هند ثبت بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus موارد در روز دوشنبه تا حد زیادی نسبت به کارگران مهاجر در بازگشت به خانه پس از از دست دادن شغل خود را در هند, جمعیت مراکز.

این 5,242 موارد جدید و 157 و میر به علت COVID-19 در 24 ساعت گذشته کشور را عفونت شمارش به بیش از 96,000 ترین در آسیا است. آن را در حال حاضر 3,029 مرگ و میر.

روز یکشنبه دولت فدرال گسترده در سراسر کشور مستند به مارس 31 اما کاهش برخی از محدودیت ها برای بازگرداندن فعالیت های اقتصادی و به متحده کنترل بیشتری در تصمیم گیری ماهیت مستند.

مقامات هستند تا حد زیادی سرزنش افزایش عفونت به بازگشت صدها هزار نفر از کارگران مهاجر به هند روستاها که ضعیف تر سلامت زیرساخت ها است.

هند کاسته آن مستند قوانین در مارس 4 و اجازه کارگران مهاجر به سفر بازگشت به خانه های خود تصمیم گیری که منجر به میلیون ها نفر از مردم در حال حرکت در دو هفته گذشته. خدمات راه آهن از سر گرفته و با تعداد محدودی از قطار در حال اجرا است.

همه پروازهای مسافری مبتنی باقی می ماند و مترو خدمات مدارس و هتل ها و رستوران ها توقیف در سراسر کشور.

اکثر عفونت های گزارش شده در هند از آن شهرستانها عمده. بمبئی پایتخت مالی به صنعت فیلم بالیوود به تنهایی ثبت نام تقریبا 20 درصد از کل موارد.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— استرالیا پشت همه گیر پروب: استرالیا وزیر امور خارجه روز دوشنبه با استقبال از حمایت های بین المللی مستقل coronavirus بررسی شده است که در مساجد چین و سرزنش برای یک تجارت دو جانبه ریفت. اتحادیه اروپا پیش نویس قطعنامه ای است که به دست آوردن حمایت و انتظار می رود به تصویب در مجمع بهداشت جهانی در ژنو این هفته است. آن خواستار بررسی ریشه های همه گیر و پاسخ به آن است. استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت: استرالیا می خواهد به وضوح تصریح می کند که پرس و جو بود “بی طرف و مستقل و جامع است.” استرالیا دیده می شود به عنوان یک رهبر در تجمع حمایت از چنین تحقیق, جذب, چینی, انتقاد آن است که تکرار طوطی وار ایالات متحده و دعوت از یک چینی تحریم صادرات و خدمات است. حرکت در می آید به عنوان وزیر تجارت سیمون بیرمنگام در تلاش برای حل و فصل مناقشه با چین بیش از واردات گوشت گاو از استرالیا. بیرمنگام روز دوشنبه گفت او شکست خورده است و به مدت شش روز به ترتیب به صحبت با همتای چینی خود در مورد چین ممنوعیت گوشت از استرالیا چهار بانک کشتارگاهها بیش از برچسب زدن به مسائل.

— یازدهم به صحبت می کنند در جهان اعلام کرد: رئیس جمهور چین خواهد صحبت در مراسم افتتاح سازمان بهداشت جهانی سالانه جلسه بعد شنبه. وزارت امور خارجه گفت: او را آدرس سازمان بهداشت جهانی توسط videolink. این کنفرانس برگزار می شود عملا در این سال به دلیل coronavirus. که کشیده شده به بازی سرزنش بین ایالات متحده و چین بر گسترش ویروس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج کرده است آمریکا کمک های مالی برای U. N. سازمان گفته شده است بیش از حد پذیرش از چین را از دست داده و شیوع این بیماری در اوایل.

— درخواست دفاتر بسته: دولت مرکزی درخواست دفاتر در پکن که در آن مردم از سراسر چین به ثبت شکایات بسته باقی خواهد ماند برای زمان حال به عنوان یک ویروس کنترل و اندازه گیری, رسانه های دولتی گزارش روز دوشنبه. خود را به عنوان ویروس موارد کاهش یافته است چین منتقل شده است به راه اندازی مجدد مدارس و بازگشایی کسب و کار و صنایع. اما ادارات دولتی که تمایل به جذب تعداد زیادی از مردم در فضاهای محدود را تا حد زیادی باقی مانده بسته شده است. Xinhua News Agency اشاره کرد شکایت می شود را مشاهده کنید آنلاین. چین گزارش هفت ویروس جدید موارد در دوشنبه چهار نفر از آنها چینی بازگشت از خارج از کشور و سه به صورت محلی گسترش یافته است. این گزارش در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 82,954 موارد این ویروس پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

— فیلیپین ترافیک می گرداند: جمعیت و ترافیک وابسته به وسايط نقلیه رسید و برگشت به مراکز خرید در پایتخت فیلیپین پس از دو ماه coronavirus مستند کاسته شد. پلیس هشدار داد ممکن است بازداشت و تعطیلی بازار اگر جمعیت نیست تنظیم شده است. سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو گفت: قرنطینه در اصلی شمال Luzon در منطقه است به آرامی کاسته شود به احیای اقتصاد “و نه به خاطر ما امن هستند.” رقو هشدار داد در برابر عمومی خوشنودی است. فیلیپین دارای شمارش بیش از 12,500 عفونت و 824 مرگ و میر. آن است که تنها قادر به انجام حدود یک سوم از یک هدف روزانه 30000 coronavirus آزمون تا کنون. تنها شهر مانیل و دیگر مناطق در معرض خطر باقی می ماند تحت سخت مستند و تناسب اندام ورزشگاه باربر فروشگاه فیلم خانه ها و دیگر تفریح و سرگرمی, هاب باقی می ماند بسته تحت کاسته دستورالعمل.

— سئول پایین برای 2 نفر: کره جنوبی گزارش 15 مورد جدید از coronavirus و یکی بیشتر مرگ و آوردن آن در مجموع به 11,065 موارد و 263 مرگ و میر. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه گفت: آن معتقد 10 از موارد جدید مربوط به ورود مسافران از خارج از کشور. تنها دو مورد جدید گزارش شده در سئول شهری که در آن ده ها هزار نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در هفته های اخیر پس از مقامات بهداشتی کشف ده ها تن از عفونت های مربوط به باشگاه را برانگیخت. مقامات ابراز امیدواری کرد که نقل و انتقال های پایانی و برنامه ریزی برای حرکت به جلو با یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان در روز چهارشنبه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de