در مدت زمانی coronavirus همه گیر آورده در یک گسترده و تاریخی تخلیه کالیفرنیا به سر می برند زندان ها و زندان به عنوان مقامات به طور چشمگیری کاهش تعداد زیادی از مردم در استرالیا برای جلوگیری از شیوع بیماری مرگبار.

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد کالیفرنیا زندان منتشر کرده اند حدود 3500 زندانیان در حالی که روزانه زندان جمعیت در سراسر 58 شهرستان به پایین است که توسط 20,000 از اواخر فوریه.

مهاجرت است که با داشتن عمیق و هنوز هم در حال تکامل اثر: کسانی که خروج از زندان را وارد کنید بسیار متفاوت جهان است که در آن یک سقوط اقتصاد اندک فرصت های شغلی و بسته شدن بسیاری از ادارات دولتی باید مرکب چالش گرفتن زندگی در مسیر بازگشت.

539597_la-me-terminal-island-covid_1_AJS.jpg

تشکر. Nanette دیاز Barragan صحبت می کند پس از سفر ترمینال زندان جزیره سایت برای پرس و جو در مورد “بسیار بالا” تعداد COVID-19 موارد در میان زندانیان و کارکنان زندان است.

(Allen J. Schaben/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

هنگام ورود دوباره برنامه در حال تلاش برای دیدار با سیل از ورودی زندانیان به عنوان بیماری مجبور است آنها را به پناهگاه و خدمت به مردم کمتر.

“مردم به طور مداوم گرفتن. … کجا هستند مردمی که رفتن ؟ ” گفت: Jay, اردن, مدیر اجرایی کالیفرنیا برای ایمنی و عدالت غیر انتفاعی عدالت کیفری اصلاحات ، “هفتاد و پنج درصد از مردم در خارج از زندان در حال حاضر هیچ برنامه. هیچ جایی برای رفتن.”

برخی از کسانی که آزاد شده از زندان ندانسته حمل رمان coronavirus به طور بالقوه آلوده کردن خانواده و دوستان و جامعه. طرفداران می گویند بسیاری از خطر پایان دادن به بی خانمان هنگامی که زندانبانان نمی اتصال آنها به خدمات.

دیگران را بهره گرفته از این بیماری همه گیر به ارتکاب بیشتر جرم در برخی موارد در عرض چند ساعت از خروج از زندان است. اجرای قانون رهبران و بسیاری از وکلای منطقه دیدن تشدید امنیت عمومی تهدید ناشی از جرم آزادی به عنوان به خوبی به عنوان یک پایمال کردن حقوق قربانیان جرم و جنایت.

تبلیغات

“وجود دارد یک one-size-fits-all رویکرد بود که واقعا دشوار است به درک” گفت کلانتر ایان پارکینسون سان لوئیس Obispo County, که در آن هیچ کارکنان زندان یا زندانی باید قرارداد ویروس. “در حال حاضر من قرار دادن مردم در خیابان است که یک قاضی ممکن است قرار داده نشده است.”

L.A. County Jail

زندانیان پیاده روی به همراه خود بلوک ها در L. A. زندان شهرستان است.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

آن خواهد بود بسیار دشوار است اگر ما هیچ چیز’

در یک روز معمولی هنوز هم وجود دارد بیش از 50 ، 000 نفر در کالیفرنیا صورت فلکی زندان و 116,000 در زندانها.

تبلیغات

منتشر شده است از طریق انجام یک درهم آمیخته از اقدامات است که تقریبا همه آنها جنجال تولید شده از جمله کاهش وثیقه برای برخی و آزادی های اولیه برای کسانی که با توجه به ظرف 60 روز. دیگران انتظار محاکمه به دست آورده آزادی از طریق مصوبات از دادستان عمومی و مدافعان قضات یک فرایند است که منجر به حدود 700 نفر در L. A. County گرفتن. این اقدامات باید تحت فشار قرار دادند L. A. شهرستان زندان — بزرگترین سیستم در کشور— از قبل از همه گیر جمعیت 17,000 را به کمتر از 12,000.

“این بسیار دشوار خواهد بود اگر ما هیچ چیز و چپ همه 17,000 زندانیان در, برای جلوگیری از گسترش این بیماری گفت:” Dist. Atty. جکی Lacey.

شاید بحث برانگیز ترین دولت شورای قضایی دستور صفر وثیقه ماه گذشته برای بزه و سطح پایین جنایات.

خطر عفونت در تنظیمات نهادی مانند خانه های پرستاری تصمیم گیری آگاهانه برای کاهش زندان و زندان جمعیت.

تبلیغات

ترس از شیوع گسترده شده اند از عهده: در زندان فدرال در پایانه جزیره حدود 700 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و هشت فوت کرده اند. بیش از 900 زندانی در یک زندان فدرال در لامپوک قرارداد این ویروس بدترین شیوع بیماری در زندان فدرال سیستم. پنج کشته در مردان زندان در چین که در آن 443 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

دکتر مارک ملک, مدیر سابق کنترل عفونت در گذشته برای L. A. شهرستان کلانتر گفت: زندان ها و زندان ها به طور مداوم به چالش کشیده, بیماری های عفونی, اما COVID-19 خاص به شمار تهدیدات.

“اجتماعی فاصله می توان به یک رشته خاص اما شما نمی توانید به 100 نفر در یک خوابگاه و قرنطینه آنها را به طور جداگانه. شما باید به قرنطینه آنها در خوابگاه” ملک گفت. “و ما در حال برخورد با یک 100% کامل سالم جمعیت در اینجا.”

533826_ME_0501_cdcr_inmate_released_coronavirus_1_GMF.jpg

ادوارد هریس لس آنجلس یکی از هزاران نفر از زندانیان داده شده در اوایل انتشار. یک عدالت کیفری گروه حمایت کردم او را به یک اتاق هتل.

(Gina Ferazzi/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

“چه کسی پاسخ دادن به تلفن?

ادوارد هریس که رکورد شامل محکومیت خشونت و جنایت کار در اختیار داشتن اسلحه گرم برنامه ریزی شده بود به راه رفتن از Centinela زندان ایالتی در شهرستان امپریال کویر در اواخر ماه مه هنگامی که یک افسر آزادی مشروط او گفت: “تو می خواهی ترک سریع” و بسته.

او در میان 3,500 زندانیان زندان که به حال خود رها شتاب توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. اما به جای رفتن به خانه یک حکم باعث شد او را برای انتقال به شهرستان ریورساید زندان سیستم که همچنین تجربه شیوع.

تبلیغات

او در نهایت منتشر شب آوریل 9, اما تا به حال هیچ جایی برای رفتن. خانواده اش بود hunkering در تگزاس و او نمی دانست که اگر او می تواند به هر یک از دوستان در این نزدیکی هست.

“آنها یک تلفن به سمت راست وجود دارد که شما را وادار به استفاده از, اما یک بار دوباره آن را جمع آوری تماس از یک تلفن,” هریس, 35, در مصاحبه ای گفت:. “در اینجا آن است که مانند 10 ساعت در شب که پاسخ دادن به تلفن? یک جمع آوری تماس در آن است؟”

تاسیسات آمد و در قالب یک شماره تلفن ناخوانا در یک پست به آن توجه داشته باشید خود را از همبندان اتصال او با اردن را که پرداخت کرده است به اتاق هتل خود را.

طرفداران و ارائه دهندگان خدمات در سطح ایالت را گزارش کرده اند مشابه عدم برنامه ریزی بیش از سیل در اوایل منتشر شده است. سوزان برتون بنیانگذار هنگام ورود دوباره برنامه یک راه جدید برای زندگی گفت: L. A. شهرستان کلانتر حاضر به هماهنگی منتشر شده از آن زنان زندان است.

تبلیغات

در ماه گذشته حدود یک ساعت قبل از برتون مجموعه ای را انتخاب کنید تا یک زن واجد شرایط برای انتشار به دلیل موجود وضعیت پزشکی بخش کلانتر به نام گفت و او را به می آیند. برتون گفت: او نمی داند که در آن زن به پایان رسید.

“من آن را احساس بود واقعا دردناک است که آنها نه فقط آزادی فرد به جای داشتن یک محل تعیین شده برای این زن به پناهگاه در محل گفت:” برتون که باز نه تخت خانه به آماده شدن برای افزایش اولیه منتشر شده است.

چالش ها باقی بماند حتی زمانی که در زندان انجام هماهنگی با هنگام ورود دوباره گروه. هنگامی که سانتا کلارا کانتی شد اوایل منبع شیوع بخش کلانتر خواسته یکی از بزرگترین پناهگاه های محلی, صفحه اصلی, اولین, به انتظار هجوم 200 تا 300 زندانی. صفحه اصلی برای اولین بار تا به حال به نوبه خود آنها را دور.

Andrea Urton مدیر اجرایی میلپیتاس پناه گفت که او تا به حال به را انتخاب دشوار حفاظت از کسانی که در حال حاضر تحت مراقبت او از عفونت بالقوه.

تبلیغات

“ما احساس می کنیم که ما نیاز به تصمیم گیری است چرا که اگر ما لود کردن امکانات ما به حداکثر ظرفیت … ما که شیوع ما در پناهگاه های بی خانمان” Urton گفت.

Men’s Central Jail

یک زندانی قرار می دهد دست خود را از طریق سلول میله در 3000 طبقه L. A. شهرستان مردانه مرکزی زندان به عنوان معاونین کلانتر گشت.

(Jay L. Clendenin / لس آنجلس تایمز)

در شهرستان لس آنجلس Homeboy صنایع به حال به طور موقت به بستن درهای خود را در اواسط ماه مارس به دلیل مالی سردرد و محدودیت فاصله فقط به عنوان نزدیک مردانه مرکزی از زندان آزاد شد نمرات از زندانیان.

“ما دیدن بچه ها که می آیند از زندان شهرستان در کاغذ سیاه و سفید, jumpsuits” گفت: دانشیار مدیر اجرایی هکتور Verdugo. “و ما گفت:” من متاسفم اما ما درهای بسته در حال حاضر با توجه به COVID-19 اما در اینجا یک بسته مراقبت.'”

تبلیغات

هنگام ورود دوباره ارائه دهندگان ایالت گفت: شکست برخی از زندانبانان برای هدایت کسانی که در حال منتشر شد نسبت به انتقالی مسکن می تواند تشویق به تکرار جرم سال. بسیاری از سابق مجرم تا به حال هیچ خانه برای رفتن به قبل از همه گیر و سرپناه و اشتغال گزینه های محدود تر در حال حاضر برخی ممکن است باد تا سرقت برای زنده ماندن.

“آنها در حال آزاد کردن مردم …. که هیچ جایی برای رفتن. سپس کلانتر بخش در حال چرخش به اطراف کرد و گفت این افراد به ارتکاب جنایات” اردن گفت. “چگونه غیر انسانی است؟”

در L. A. شهرستان از انحراف و هنگام ورود دوباره به طور معمول کمک می کند تا زندانیان با بیماری های روانی یا سوء مصرف مواد مشکلات پیدا کردن مسکن اما coronavirus مجبور است یک استراتژی جدید.

“ما کند کار ما را در دادگاه منتقل و منابع ما به آدرس تعدادی از افراد آزاد شده از زندان” گفت: پیتر Espinoza بازنشسته برتر قاضی دادگاه که در حال حاضر ریاست دفتر. Espinoza گفت: آنها اضافه شده 211 تخت جدید در سایت مسکن و مسکن برای بیش از 170 زندانی در یک دوره دو هفته ای.

تبلیغات

او گفت: زندانیان در L. A. شهرستان به طور کلی در حال آزمایش برای COVID-19 قبل از اینکه آزادی خود را مگر اینکه آنها را نشان می دهد علائم و بسیاری از ارائه دهندگان خدمات در حال حاضر در حال بررسی برای علائم زمانی که آنها می رسند.

مورد فرانک کوپر تأکید خطرات ناشی از زندانیان به عنوان یک بردار برای گسترش این ویروس. کوپر قرار بود منتشر شده از شهرستان ریورساید زندان در ماه نوامبر بود اما اجازه دهید در تاریخ 24 آوریل به خدمت بقیه مدت خود را در بازداشت خانگی است. در راه خود را به بیرون زندان کارکنان عینک دستکش و ماسک و قرار دادن وسایل شخصی خود را در یک کیسه با علامت “COVID.”

L.A. County to study demolishing part of Men’s Central Jail

نمایندگان در امن بخش مردان زندان مرکزی.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

کوپر اشتباه بود — او بیمار نیست و حتی آزمایش شده است. اما معاون سوار که کوپر به زندان شهرستان در بانینگ منتشر خواهد شد گفت: اقدامات لازم بودند چون خوابگاه خود را قرنطینه شد. قبل از ترک یک پرستار در زمان علائم حیاتی خود و swabbed او را برای ویروس.

تبلیغات

Riverside County مقامات هنوز به طور رسمی به او نتایج خود را. کوپر به دنبال خود آزمون و آموخته شده در مارس 2 که او مثبت برای coronavirus.

“این تنها به این دلیل که من یک پرستار هستم و من به برخی از اقدامات احتیاطی” گفت: همسرش جکی کوپر. “اگر من تا به حال فقط یک شخص غیر روحانی رفتن به او را انتخاب کنید تا بدون ماسک, بوسیدن او را بغل کردن او و … می تواند یک سناریو های مختلف در حال حاضر.”

“من تا به حال پیش بینی برخورد به زمین در حال اجرا’

هنگامی که خارج از بسته شدن کسب و کار و خدمات دولت به شمار روزانه از موانع. آنجلا هرناندز, 38, از زندان آزاد شد مارس 19, روز Newsom اعلام کرد ایالت پناه-در-محل سفارش. او امن یک نقطه در یکی از برتون هنگام ورود دوباره خانه ها در L. A. اما نیاز به بازگشت به بیکرزفیلد برای آزادی مشروط چک کنید و می ترسید سوار اتوبوس را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

تبلیغات

“من نمی خواهم برای قرار دادن خودم در بد مخمصه اما من نمی خواهم به آن صبر کنید یا” هرناندز گفت.

برتون گفت: او به پایان رسید تا رانندگی هرناندز به بیکرزفیلد. هنگامی که آنها وارد برتون گفت: افسر آزادی مشروط وجود ندارد. او بررسی می شود و پر کردن برخی از مدارک پایان سفر آنها هر دو به عنوان غیر ضروری.

پس از نزدیک به 11 سال در زندان ایالتی Sureka واینبرگ, 42 منتشر شد مارس 17 و وارد جنوب L. A. مسکونی برنامه.

Men’s Central Jail

لس آنجلس کلانتر مردان زندان مرکزی تسهیلات.

(دامیان Dovarganes / آسوشیتد پرس)

تبلیغات

راهنمایی و رانندگی بسته شده است بنابراین واینبرگ نمی توانید یک کارت شناسایی جدید. او نمی داند که در آن او کارت امنیت اجتماعی است نمی تواند باز کردن یک حساب بانکی و آیا سابقه اعتباری.

“من تا به حال پیش بینی برخورد به زمین در حال اجرا گفت:” واینبرگ که با توجه به سوابق بود که وکیل قبل از کشنده DUI سقوط فرود آمد که او را پشت میله های زندان. “نه فقط من نه فقط قادر به انجام این کار, اما من ناشناس تا آنجا که به جامعه مربوط می شود.”

واینبرگ گفت که او خرج می کند و آزادی مطالعه آنلاین, مصرف مشروبات الکلی ناشناس جلسات از طریق زوم و انجام کارهای خانگی.

‘هیستری جمعی” برای خالی کردن زندان ها و زندان

تبلیغات

پلیس و سازمان های سریع بوده به تنها re مجرم. آالمدا کانتی منتشر کرده است نزدیک به 1000 زندانیان پس از مارس 15 و در حدود 30 شده اند rearrested گفت: گروهبان. ری کلی.

در میان آنها بود موسیقی راکی که antics شد مفصل در بخش کلانتر Facebook صفحه. موسیقی برای اولین بار بازداشت شده در آوریل 19 توسط پلیس اوکلند به ظن رانندگی یک خودرو به سرقت رفته. دوازده ساعت بعد منتشر شد به دلیل صفر وثیقه سفارش.

کلی گفت که 37 دقیقه بعد او گفته carjacked کسی در نزدیکی یک ایستگاه حمل و نقل در دوبلین و سوار ماشین به یک سان رامون ایستگاه گاز که در آن او تلاش برای carjack یک دوم خودرو. پلیس در پاسخ تعقیب موسیقی و در نهایت بازداشت او با استفاده از یک سگ پلیس, کلی گفت.

تبلیغات

“وجود دارد هیستری جمعی به د-زندانی کردن بیش از COVID-19 و در شهرستان ما آن را ثابت نمی شود بر اساس واقعیت است یا شواهد علمی اما بر اساس ترس کند.”

این گردشگاه عمومی زندان شهرستان جمعیت رفت و از قبل از همه گیر متوسط 2,600 به حدود 1,775 دفاع کرد گرفته شد مردم است. بیش از 50 زندانیان و کارکنان دو آزمایش مثبت برای coronavirus و تمام اما 14 کنونی زندانیان را بازیافت.

هنوز کلی کرد و آن را “کمک فوق العاده” است که مردم کمتر بودند در بازداشت و اجتماعی فاصله می تواند اجرا شود به خصوص در خوابگاه که خانه ها حداقل امنیت زندانیان است.

در San Luis Obispo County Sheriff پارکینسون گفت: آژانس در زمان “بسیار تهاجمی موضع” در coronavirus: زندانیان جدید اقامت در یک منطقه قرنطینه به مدت 14 روز قبل از رفتن به جمعیت عمومی است. کارکنان پوشیدن ماسک و معاونین کلانتر و زندانیان داده می شود به طور منظم متوسط چک. تمام 10 از زندانیان که مورد آزمایش قرار گرفتند تا به حال نتایج منفی.

تبلیغات

پارکینسون گفت: معاونان او عرضه تمام کسانی که منتشر شد با Narcan, مواد مخدر, برای درمان مواد مخدر استعمال بیش از حد. زندان کارکنان سعی در ارائه چندین روز ارزش داروها اما صفر وثیقه محدود کرده است توانایی خود را برای گرفتن یک تاریخچه دقیق پزشکی که کسانی که دستگیر شوند به سرعت منتشر شد, او گفت:.

San Luis Obispo County Dist. Atty. دن داو گفت: مجرمان صورت چند عواقب کیفری محاکمه معلق و قرار وثیقه برای بسیاری از جرائم غیر خشونت آمیز حذف شده است.

“وثیقه وجود دارد مطمئن شوید یک فرد دارای انگیزه ای برای آمدن به دادگاه و جرم و جنایت باقی می ماند رایگان” داو گفت. “فقط انتشار آنها را بر روی صفر قرار وثیقه — آنها چیزی برای از دست دادن.”

در یکی اورنج کانتی مورد یک مرد به اتهام فضایی قتل نفس در ارتباط با مسابقات خیابانی تصادف که دو نفر کشته دیدم او به قید وثیقه سقوط از 100.000 $$20,000. مردی بود که ماه گذشته منتشر شد گفت: Dist. Atty. تاد اسپیتزر.

تبلیغات

“وجود دارد می آید یک نقطه که در آن شما باید به وزن است که زندانی ممکن است یک بیماری خاص — که آنها ممکن است در خارج از زندان است که همه ما ممکن است آن را در خارج از زندان — علیه امنیت عمومی و گرایش است که این افراد ممکن است مرتکب جنایت علیه دیگری فرد” اسپیتزر گفت.

دیگران استدلال می کنند که در کالیفرنیا سیستم عدالت کیفری به مدت طولانی زندانی بیش از حد بسیاری از برای جرایم جزئی و خوش آمدید منتشر شده است.

سان فرانسیسکو Dist. Atty. Chesa بودین سابق مدافع و قهرمان بیشتر مترقی قانون اجرای سیاستهای گفت: نسخه های اولیه وجود دارد شامل یک زن با یک بارداری پرخطر و هیچ سابقه کیفری بود که در زمان خدمت برای تخطی از قانون و همچنین به عنوان یک فرد بیش از حد بیمار روانی به محاکمه.

افزایش در نسخه های برجسته نیاز به تامین مالی برنامه های توانبخشی است.

تبلیغات

“یکی از نقایص این سیستم آمریکایی از جرم حبس است امتناع خود را به سرمایه گذاری در هنگام ورود دوباره. … این کمک می کند ایجاد و تداوم چرخه جرم و جنایت و خشونت و فقر و قربانی,” بودین گفت. “ممکن است به کاهش تعداد افراد ما در زندان ها و در زندانهای ما در راه است که تاثیر امنیت عمومی می کند و منجر به افزایش جرم و جنایت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de