پس از تعدادی از رستوران ها و محله سازمان با ارسال نامه ای به شهردار مایکل Hancock بیش از یک هفته پیش درخواست برای کاهش استاندارد صندلی در فضای باز محدودیت برای کمک به هنگامی که دولت می دهد go-ahead برای رستوران ها برای بازگشایی این شهرستان در پاسخ با ارسال یک فرم آنلاین در شهر دنور وب سایت برای کسب و کار خود را ارسال کنید توسعه طرح های پیشنهادی.

و در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز فرماندار Jared پلیس روشن ساخته است که او را تشویق دنور و دیگر شهرداری به طور جدی در نظر گرفتن چنین پیشنهادی است که ممکن است نیاز ى استثنا و تغییرات فعلی قوانین و مقررات.

این فرم به شما اجازه می دهد فردی رستوران ها و کسب و کارهای مشابه به درخواست گسترش صندلی در فضای باز بر روی پیاده رو, پارکینگ, چمن, خیابان ها و دیگر مناطق مجاور به خواص خود را می کشد و به حساب پیشنهاد استفاده از هر دو مالکیت خصوصی و حقوق عمومی-از-راه.

“صاحبان کسب و کار نیاز به زمان برای آماده شدن برای دوباره باز کردن و ما می خواهیم به آنها را برای موفقیت در اسرع وقت ناهار خوردن در می شود جایز دوباره” هنکاک گفت: در اعلام این شکل که رفت زندگی امروز, مارس 18. “ما همچنین می خواهم به اطمینان حاصل شود آن را امن برای کارکنان و مشتریان برای بازگشت به این کسب و کار هنگامی که زمان می آید.”

ایده پشت گسترش صندلی در فضای باز است که اجازه می دهد تا رستوران به افزایش ظرفیت خود را در حالی که همچنین رعایت اجتماعی-دورى قوانین داخلی فضای غذاخوری. دستورالعمل برای رستوران ها باید در عین حال به تعریف شود اما به احتمال زیاد کلاه تعدادی از مشتریان در درصد مشخصی از رستوران اصلی با ظرفیت و/یا در حداکثر تعداد مشتریان در داخل کسب و کار; پلیس به وعده انتشار پیش نویس دستورالعمل در چند روز آینده.

یکی از چیزهایی است که دنور فرم آدرس میل توسط برخی از محله ها و مراکز خرید و کسب و کار مناطق به درخواست فضای باز ناهار خوری و نوشیدن مناطق که ممکن است در طول چندین خواص و یا مربوط به بسته شدن تمام خیابان ها و یا تقاطع ها به وسیله نقلیه ترافیک.

این یک گام در مسیر درست هر چند به عنوان طولانی به عنوان شهرستان ادارات مسئول از تصویب و بازرسی بسط هستند زیرک به اندازه کافی برای پاسخ به سرعت. پلیس انتظار می رود که به تصمیم گیری در زمانی که رستوران ایالت خواهد بود قادر به بازگشایی خانه مشتریان در یا در اطراف مارس 25 بنابراین صاحبان کسب و کار نیاز به مقدار پیشبرد توجه کنید که ممکن است به سطح شیب دار بالا برای بازگشایی و درآمد جریان دوباره پس از بیش از دو خرد سال از دست داده و کسب و کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de