جسی Frazier, نام Faim در سراسر جهان باعث می شود هنر خیابانی, نقش rootsy موسیقی راک و co-صاحب بحث گالری در انگلوود و همچنین انگلوود میخانه خانواده اجرای کسب و کار. او اجرا می شود در دنور خلاق زیرزمینی و به عنوان یک تاجر او را استاد خود و جهان.

اطلاعات بیشتر در مورد فریزر را خود ساخته شیوه زندگی و هنر به عنوان او پاسخ کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه.

Jesse Frazier at work on a painting at Talk Gallery.گسترش

جسی فریزر در محل کار بر روی یک نقاشی در بحث گالری.

حسن نیت ارائه میدهد از جسی Frazier

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

جسی Frazier: من الهه شعر و موسیقی است زندگی روزمره: شنید مکالمات تبلیغات همه ما روزمره و کتاب و آهنگ و فیلم است که ما که هستیم.

که سه نفر زنده یا مرده می خواهم شما را دعوت به حزب بعدی شما و چرا ؟

اندی وارهول: عجیب و غریب بودن
کیت ریچاردز: Rock ‘n’ Roll
Otis Redding: حساسیت

Jesse Frazier, “Self Portrait,” 2020, acrylic on wood. "I used each rip layer to symbolize the temptations one feels when they’re lost in life, falling through space, and how those temptations 'tear' at us during those times."گسترش

جسی Frazier “پرتره از خود” 2020, اکریلیک روی چوب. “من استفاده می شود هر rip لایه به نماد وسوسه کند زمانی که آنها از دست رفته در زندگی در حال سقوط را از طریق فضا و چگونه آن وسوسه ‘اشک’ در آمریکا در آن زمان است.”

حسن نیت ارائه میدهد از جسی Frazier

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در این زمینه خود را — و بدترین ؟

من دوست دارم که چگونه هنرمندان دیگر در جامعه ما هستند بنابراین حمایت و یکدیگر را یاری میکند. من یک فن بزرگ از چه کسانی که در کسب و کار سمت هنر در دنور به عنوان حمایت و لازم نیست دنور هنرمندان پشت.

چه شما انتخاب کنید تا یک قلم مو در وهله اول ؟

من تو را دیدم نقاشی در سر من که من دیدن در زندگی من فقط به حال برای دریافت این تصاویر از سر من.

Jesse Frazier, “Memento Mori #1,” 2020, acrylic on wood. "Building off of classic Memento-Mori-style paintings from the sixteenth century. I updated the traditional symbols to vintage pop-culture references to convey the ‘remember you must die’ of Memento Mori."گسترش

جسی Frazier “Memento Mori #1,” 2020, اکریلیک روی چوب. “ساختمان کلاسیک یادگاری-Mori-سبک نقاشی از قرن شانزدهم. من به روز شده در نمادهای سنتی به پاپ-منابع فرهنگ برای انتقال ‘به یاد داشته باشید شما باید بمیرد” از Memento Mori.”

حسن نیت ارائه میدهد از جسی Frazier

چه پروژه رویایی خود را?

من همیشه می خواستم برای انجام یک شب رویداد که در آن موسیقی فیلم, مد و نقاشی همه در هم بافتن و در پایان شب, همه چیز پاک است. اگر شما وجود دارد شما رو به دیدن و بخشی از یک تجربه شگفت انگیز است. اگر نه, شما آن را از دست رفته!

دنور (یا کلرادو) عشق آن را و یا ترک آن ؟ چه نگه می دارد شما در اینجا — و یا باعث می شود شما می خواهید به ترک ؟

هاهاها آن را دوست دارم وقتی مرگ! من متولد و بزرگ شده اینجا! من به نیویورک نقل مکان قبل از 9/11 و آن را دوست داشتم اما کلرادو به نام من برگشت. تا آنجا که این محل تغییر کرده است از آن باقی ماند همان و من دوست دارم که.

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

وای این یکی از دشوار! جک جنسن همواره یک منبع الهام است. باریک سسنا به عنوان به خوبی. برایان Fausett رکس موزر جیم نوریس, سارا فیشر, Deb هنریکسن, Vincent ارزان, Zac دان استه فاستر, Yiannis Bellis, گیل رومرو, Scot LeFavor, Chris J’tot و کارل مسیحی Krumpholz — بیش از حد بسیاری به لیست!

Jesse Frazier, “Memento Mori #2,” 2020, acrylic on wood. "This piece is the next step in Memento Mori series but incorporates images and symbols related to this COVID-19 pandemic we are currently going through."گسترش

جسی Frazier “Memento Mori #2,” 2020, اکریلیک روی چوب. “این قطعه در گام بعدی در Memento Mori سری اما شامل تصاویر و نمادهای مربوط به این COVID-19 pandemic ما در حال حاضر در حال رفتن را از طریق.”

حسن نیت ارائه میدهد از جسی Frazier

آنچه را در دستور کار خود در سال آینده ؟

من به دنبال به جلو به نمایش انفرادی در بحث گالری. من یک پروژه مجسمه سازی است که رسانه های جدید برای من و من ضبط با باند مار درایو.

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

من یک فن از خولیو Alejandro برای چند سال, و من خوشحالم که او را ببیند ساخت حرکت می کند. انگار یک نقاش از انگلوود نام Moper که واقعا کار بزرگ در حال حاضر.

دنبال جسی فریزر در Instagram. اطلاعات بیشتر در مورد بحث گالری آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de