Coronavirus ميزان عفونت در L. A. شهرستان در حال سقوط است. اما هنوز در منطقه خطر

به عنوان لس آنجلس در بر داشت خود را در یک coronavirus بحران در ماه مارس مشخص شد که شدت بیماری عفونی بود موجی از کنترل خارج با هر یک نفر تست مثبت برای این ویروس آلوده به طور متوسط 3½ افراد دیگر است.

هفته گذشته L. A. مسئولان شهرستان منتشر شد داده نشان دادن پیشرفت های قابل توجهی را: عفونت نرخ کاهش یافته است. به جای هر بیمار آلوده به طور متوسط بیش از سه نفر دیگر هر فرد آلوده در L. A. شهرستان در حال حاضر آلوده فقط یک نفر دیگر.

در میان L. A. شهرستان کارشناسان بهداشت عمومی در این شماره به نام “R” که مخفف موثر انتقال تعدادی از این بیماری است. این شماره را می توانید تغییر دهید زمانی که مردم گام برای تغییر رفتار مانند پیوستن به اقامت در خانه سفارش دهید.

این واقعیت است که این بیماری پخش شد از یک فرد آلوده به بیش از سه نفر دیگر به نمایندگی از “نرخ بالای گسترش بسیار سریع تر از آنچه که دیده می شود برای مثال با آنفلوانزای فصلی” دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان خبر داد.

تبلیغات

موثر انتقال تعداد کاهش یافت و به حدود 1 توسط تقریبا پایان ماه مارس به طور مستقیم در ارتباط با ایالت اقامت در خانه سفارش اجرا مارس 19.

Effective Transmission Number in Los Angeles County - May 14, 2020

در اوایل ماه مارس برای هر یک coronavirus مثبت فرد در لس آنجلس به طور متوسط بیش از سه نفر پس از آن آلوده. در اواخر مارس به دلیل اقامت در خانه سفارش برای هر یک فرد آلوده تنها یک فرد دیگر به طور متوسط پس از آن آلوده.

(Los Angeles County Department of Health Services)

“این نشان دهنده پیشرفت فوق العاده ای است و ما همه باید بسیار افتخار می کنم. آن هم چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به شروع به کاهش سلامت افسر سفارشات و محدودیت های است که ما تمام شده است زندگی با گذشته چند هفته. امن تر در خانه ما خرید زمان” Ghaly گفت.

“این اجازه ما سیستم بهداشت و درمان برای تبدیل شدن به بیشتر آماده شده است. آن را اجازه زمان برای تست به توان یافت. آن را اجازه زمان برای آماده شدن برای انجام بیشتر تماس ردیابی تلاش و این نشان داد که قدرت از آنچه که همه ما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودمان و یکی دیگر” Ghaly گفت.

تبلیغات

اما واقعیت این است که موثر انتقال شماره نشده کاهش یافته است در زیر یکی نیز به شمار یک چالش است. این توضیح می دهد که چرا coronavirus است سرسختانه پافشاری در فلات در کالیفرنیا و رفتن نیست دور. اگر هر کسی که آلوده به طور متوسط آلوده یک نفر دیگر پس از آن این بیماری در سطح ثابت باقی خواهد ماند.

L. A. شهرستان رای همان است که در حال حاضر گزارش شده در دره سیلیکون به شمال کالیفرنیا پرجمعیت ترین شهرستان شهرستان سانتا کلارا اولیه نقطه داغ از ایالت شیوع. شهرستان افسر بهداشت گفت: او می خواست به نگه داشتن سخت ماندن در خانه سفارشات در محل در حال حاضر حتی اجازه می دهد بیشتر کسب و کار خرده فروشی برای باز کردن برای خدمات وانت به لس آنجلس و کالیفرنیا شهرستانهای استان در حال انجام است.

“شرایط واقعا تغییر نکرده در شهرستان ما. … ما نمی ناگهان یک واکسن. ما باید دقیقا شرایط مشابه ما تا به حال در ماه مارس” کودی گفت: شهرستان سانتا کلارا هیئت ناظران هفته گذشته است. “اگر ما سهولت ما را سریع بازگشت از موارد از بستری شدن در بیمارستان و سریع بازگشت از مرگ, به صورت کاملا بی پرده است.”

تبلیغات

Ghaly گفت: لس آنجلس نیاز به نزدیک نظارت بر میزان گسترش بیماری. اگر موثر انتقال شماره شروع به تیک رو به بالا این امکان وجود دارد که L. A. شهرستان نیاز به reimpose قوی تر stay-at-home اقدامات دوباره. که انتظار می رود اگر مردم نیست مراقب باشید در دور ماندن از دیگران و یا جلوگیری از اجتناب از گردهمایی های اجتماعی و یا با پوشیدن ماسک.

اگر موثر انتقال تعداد قابل ملاحظه ای افزایش می یابد این امکان وجود دارد که این شهرستان می تواند دوباره تهدید با داشتن بسیاری از بیماران بدحال را بیش از تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت.

مقامات در حال حاضر شروع به دیدن یک کاهش در تعداد coronavirus بیماران در ICU.

Projections of demand in L.A. County - ICU beds - May 14, 2020

اگر انتقال بيماري افزایش نرخ این امکان L. A. شهرستان می تواند اجرا از بخش مراقبت ويژه تخت.

(Los Angeles County Department of Health Services)

تبلیغات

وجود دارد همچنین اضافه شده یک مشکل بالقوه: این می تواند دو تا چهار هفته قبل از بیمارستان شروع به دیدن یک افزایش در بیماران پس از آنها آلوده شده است پس از آن می تواند برخی از زمان قبل از مقامات متوجه چه خبر است.

Ghaly گفت: L. A. ساکنان شهرستان به سادگی نمی تواند به عقب بر گردیم به زندگی آنها به عنوان یک بار آن را می دانستند در این زمان “از آنجا که بسیاری از ما در سراسر شهرستان هنوز مستعد ابتلا به COVID-19” او گفت:. اگر مردم را به بازگشت به عادات قدیمی او گفت: “پس از آن ما خواهد تجربه یک افزایش سریع در مواردی که نیاز به اقدام شدید است که هیچ یک از ما می خواهید به دوباره.”

“این سوال بهتر است آنچه که ما می توانید انجام دهید برای بازگشت به کار و بازگشت به زندگی ما در راه است که هنوز هم محافظت از خانواده ما و جامعه ما” Ghaly گفت. “هر دو مهم هستند برای سلامت کلی ما و خوب بودن و طراوت و چالاکی از جامعه ما است. و هر دو بسیار ممکن است.”

استراتژی Ghaly گفت, شامل:

تبلیغات

  • پذیرش که ماسک را باید در
  • تمرین جدایی فیزیکی زمانی که خارج از خانه
  • در ادامه به شستن دست و تمیز کردن اغلب لمس سطوح
  • محتاط بودن در اطراف افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی
  • احترام به قوانین جدید در سالن که معمولا قرار داده اند افراد نزدیک به یکی دیگر از قبیل رستوران ناهار خوری اتاق زمانی که آنها بازگشایی
  • پس جداسازی و قرنطینه قوانین هنگامی که بیمار یا در معرض یک فرد بیمار
  • افزایش آزمایش در خطر جمعیت

مقامات فدرال گفته اند که آنها انتظار آن را در 12 تا 18 ماه در اولین برای دیدن یک واکسن. و به آنها هشدار داده ایم در مورد افزایش موارد است که ممکن است در پاییز.

“ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به حالت عادی راه آن است” Ghaly گفت. “اما ما می تواند و خواهد شد را به یک محل است که اجازه می دهد تا هر کس برای به دست آوردن یک زندگی به مراقبت از خود و خانواده خود را برای پیدا کردن لذت در زندگی خود را. و پس از آن که به ما اجازه می دهد به طور سالم در همان زمان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>