به نظر می رسد به عنوان اگر Angelenos نیاز خود را سرخ شده, همجنس باز, شکلات تحت پوشش بیکن و عظیم الجثه ترکیه, پاها, در خانه.

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم لس آنجلس نمایشگاه لغو شده است. آن را یکی دیگر فرهنگی touchstone از دست رفته به دلیل شیوع کروناویروس که باعث stay-در-خانه سفارشات و محدودیت های زیادی کرد.

“بعید است که یک واکسن کشف خواهد شد در چند ماه آینده گفت:” میگوئل سانتانا مدیر اجرایی Fairplex خصوصی غیر انتفاعی است که در عمل این نمایشگاه است. “ما اولین و مهمترین نگرانی این است که ایمنی از مهمانان ما و کارکنان ما است.”

بسیاری دیگر از نمایشگاه منطقه ای, برنامه ریزی برای تابستان امسال در جنوب کالیفرنیا در حال حاضر لغو شده است, از جمله, Ventura, اورنج کانتی, سان برناردینو و سن دیگو شهرستان نمایشگاه. سانتا باربارا شهرستان نمایشگاه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 15-19 است و در عین حال به لغو شده است.

تبلیغات

L. A. شهرستان نمایشگاه شده است در میان آخرین نمایشگاه فصل برنامه ریزی شده در این سال برای سپتامبر. 4-27.

ایالت کالیفرنیا نمایشگاه و جشنواره غذا در اصل مجموعه ای برای ماه ژوئیه 17 Aug. 2 لغو شده است اما طرفداران هنوز هم می توانید سفارش نمایشگاه مواد غذایی از جمله کبابی گوشت سینه ماکارونی و پنیر و قیف کیک که آنها می توانید انتخاب کنید تا در یک درایو-از طریق در ساکرامنتو fairgrounds در مارس 22.

هالیوود باول روز چهارشنبه به نام خود تمام سال 2020 فصل اول در کاسه را نزدیک به 100 سال سابقه. آن را پیوست فهرستی طولانی از غیر اتفاقات از جمله جنوب شرق در Austin, تگزاس, در مارس Indio را Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره مارس در سان Diego Comic Con در ماه جولای و البته همه ورزش حرفه ای در همه جا.

تبلیغات

سالانه جشن سرخ شده و تنقلات کارناوال و حیوانات مزرعه در Fairplex در پومونا در اصل راه اندازی شد و در سال 1922 گذشته بود لغو شد و از سال 1942 تا سال 1947 به دلیل جنگ جهانی دوم است. این نمایشگاه همچنین بسته در سپتامبر. 11 سال 2001 به عنوان تروریست با حمله به ایالات متحده اما دوباره روز بعد.

سالانه حضور تعداد دودل بین 1 میلیون و بالا از 1.3 میلیون نفر در سال های اخیر با کاهش مقصر غیر منتظره آب و هوای گرم.

اخیرا در هفته گذشته مدیر عامل شرکت سانتانا گفت: او برگزار شد از امید برای افتتاح این نمایشگاه با نیاز جدید اقدامات ایمنی از جمله اجتماعی فاصله. اما او گفت که او تغییر ذهن خود را در اوایل این هفته پس از دیدار با باربارا فرر سر از لس آنجلس وزارت بهداشت که به او گفتم آن دشوار خواهد بود برای راه اندازی یک نمایشگاه در چنین شرایطی است.

“کار با هم به سرعت گسترش COVID-19 جدید ما عادی برای آینده قابل پیش بینی” فرر در بیانیه ای گفت. “اما من ایمان که اگر ما همچنان به این دشوار است اما تصمیمات لازم در حال حاضر ما قادر خواهد بود برای لذت بردن از همه که L. A. شهرستان نمایشگاه ارائه کرده است در سال آینده.”

تبلیغات

سانتانا گفت: لغو خواهد بود شدید مالی ضربه به Fairplex که به تساوی نزدیک به نیمی از درآمد سالانه خود را از این نمایشگاه است. او با اشاره به این که Fairplex در حال حاضر لغو و یا به تعویق افتاد 30 رویدادهای دیگر در تاسیسات از جمله خودرو را نشان می دهد آبجو و غذا, جشنواره, چهارم ژوئیه, جشن یک جشن اکتبر و یک روز مرده رویداد.

حدود 80 از Fairplex 140 تمام وقت در طول سال اعضای هیات شده اند furloughed.

غیر انتفاعی Fairplex تولید نزدیک به 70 میلیون دلار درآمد در سال 2018 با حدود 45 میلیون نفر از این شهرستان نمایشگاه ها و رویدادهای دیگر با توجه به آخرین گزارش مالی از Fairplex.

شهرستان نمایشگاه با پشتیبانی از بیش از 500 شغل تمام وقت در طول این نمایشگاه رویداد ایجاد اقتصادی تاثیر $324 میلیون دلار در لس آنجلس هر سال با توجه به Fairplex.

تبلیغات

“ما باید این کوتاه مدت فداکاری برای حفظ سلامت مردم ما را دوست دارم” لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس گفت: از لغو. “ما این کار را برای محافظت از جوامع ما است.”

تنها وقایع در حال وقوع در حدود 500 هکتار تسهیلات هستند coronavirus تست درایو-از طریق مواد غذایی pantries و مهد کودک رایگان برای فرزندان کارکنان بهداشتی درمانی اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری در Fairplex کودک مرکز توسعه. وسبک Fairplex هتل در Fairplex اموال است که استفاده می شود به خانه های ده ها تن از متخصصان پزشکی و اولین پاسخ که در معرض ویروس و یا آزمایش مثبت و هیچ جای دیگری به خود منزوی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de