COVID-19: لورن Boebert در کوره بسته غیر مجاز پس از باز کردن

در یک پست منتشر شده در مارس 14 کنگره نامزد لورن Boebert صحبت در مورد او تصمیم به بازگشایی بورس کوره تفنگ رستوران او co-صاحب حتی اگر یک ایالت رستوران بسته های اعمال شده توسط فرماندار Jared پلیس در محل باقی می ماند. یک روز بعد در مارس 15, Garfield County public-مقامات بهداشتی به طور موقت به حالت تعلیق در ضیافت مجوز برای خدمت به مواد غذایی پیش از یک جلسه برنامه ریزی شده در ساعت 9 صبح امروز, مارس 18.

در اواخر مارس 15 Boebert این نوشته شده در بورس کوره Facebook page: “در مدت کوتاهی بعد از 5 بعد از ظهر گارفیلد شهرستان در بخش بهداشت و درمان به حالت تعلیق من غذا مجوز. رستوران من نمی توانم در خدمت مواد غذایی تا اطلاع ثانوی. مجازی جلسه قرار است روز دوشنبه است. فرماندار پلیس خود را در سیاست به معنای واقعی کلمه bankrupting کسب و کارهای کوچک مانند معدن که در حال تلاش بسیار خود را به بهترین مسئولانه شناور باقی می ماند. این است متوقف شود.”

Boebert همچنین یک ویدئو که در آن او اشاره کرد: “من گفت: من در گرفتن این روز و در اینجا ما در روز جمعه. مدت کوتاهی پس از 5 p. m., Garfield, بهداشت عمومی متوقف و به حالت تعلیق من غذا مجوز. بنابراین ما در حال خدمت به مواد غذایی تا زمانی که من با آنها ملاقات روز دوشنبه صبح در ساعت 9 صبح من یک جلسه برنامه ریزی شده و من را حفظ خواهد کرد شما همه به روز شد. از شما بسیار سپاسگزارم برای حمایت خود را…. خدا به شما برکت دهد.”

در اینجا این کلیپ:

چند ساعت پس از انتشار May 14 Westword داستان Boebert به اشتراک گذاشته شده عکس در بالای این پست همراه با یک عنوان است که می خواند: “با تشکر از همه شما برای کمک به ایجاد بزرگ امروز! مشتریان ما شده است بیشتر بیمار نوع و حمایت! ما نقل مکان کرد در رستوران ما را به خیابان و سپس به پیاده رو و سپس به داخل به ما بسته برای شب! با تشکر از شما برای همه تشویق ما دریافت کرده اند از شما همه حق در اینجا در fb بیش از حد! آن را مانند شما بودند با ما در تمام طول روز!”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در گفتگو اولیه با Boebert (او هنوز ارائه نظرات اضافی به Westword در مورد اخیر Garfield County عمل) او اشاره کرد که قبل از تصمیم به بازگشایی بدون اجازه رسمی “من صحبت به شهر تفنگ در مورد مسدود کردن فضاهای پارکینگ در مقابل رستوران به طوری که ما می تواند در خدمت مردم, اما آنها نمی خواهد به من اجازه.”

با این حال روش های نهاد در بورس جلو پنجره ایستاده بود و در تضاد با هیچ-ماسک-و-بدون-اجتماعی-دورى رویکرد نشان داد قلعه سنگ C&C قهوه و آشپزخانه در طول روز مادر رویداد دستگیر شده در یک ویدیو که باعث شد پلیس به طور موقت به حالت تعلیق مجوز آن.

“ما تنها به 30 درصد ظرفیت و ما در حال انجام, اجتماعی, فاصله,” Boebert گفت: ما در هفته گذشته. “ما تا به ضبط کردن برخی از جداول آن را روشن آنها در دسترس نیست بنابراین وجود دارد هیچ حوادث است. و پیشخدمت با پوشیدن ماسک زمانی که آنها در تماس نزدیک با مشتریان و دستکش در حالی که خدمت به مواد غذایی است. همچنین ما ندارد و ما ویلچرهای روی میز: به جای ترک چاشنی آنها ارائه شده به مشتریان به عنوان مورد نیاز و پس از بررسی آنها استفاده میشود. و ما پاکسازی غرفه و میز و همه چیز را بعد از هر استفاده.”

وجود دارد هیچ گفتن اگر این تلاش ها تفاوت را در امروز شنوایی. اما در مارس 16 Facebook پست که در آن او تشکر حامیان خود را تشویق کلمات Boebert نوشت: “بسیاری از آنها می پرسند چگونه آنها می توانند حمایت از ما در طول این زمان. هدف من این است که برای نگه داشتن کارکنان پرداخت از طریق فروش کالا. آنها بر کسب و کار من را برای خانواده خود فراهم. خرید خود را می رود به حقوق و دستمزد; آن را به من بسیار کارکنان اختصاص داده شده! نعمت!”

کالا link همراه با یک عکس از یک تی شرت با “ما مردم” نابودسازی بیش از یک تصویر از یک مار قاب با دو سلاح های خودکار با یک پرچم آمریکا در آستین یک و یک “don’t Tread on Me” نماد در سمت دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر