با توجه به ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 7 کارمند برای پادشاه Soopers شعبه در 1155 شرق خیابان نهم که اعلام شد COVID-19 شیوع هفته گذشته درگذشت. در عین حال اتحادیه تماس برای گسترش قوانین مربوط به استفاده از ماسک در فروشگاه های مواد غذایی است و نه پاسخ داده شده است. طول بسیار شلوغ دوره در مبارزه با رمان coronavirus کلرادو فرماندار Jared پلیس تمدید چند مقررات دولت بدون اضافه کردن ماسک جدید مورد نیاز به آنها.

در مارس 17, پلیس تا به حال موظف است که خواروبار کارگران در تعامل با مشتریان می پوشند و صورت پوشانده اند در حالی که در کار و دستکش در هر زمان ممکن است اگر آنها ارائه شده توسط کارفرمایان. حکم برنامه ریزی شده بود به پایان می رسد و پس از سی روز و در یک نامه به پلیس ساخته شده در هفته گذشته UFCW محلی 7 رئیس جمهور کیم Cordova خواسته است که پلیس نه تنها تجدید اصلی سیاست اما گسترش دامنه آن به نیاز است که “مشتریان و کارکنان و دیگر کسانی که از جمله تامین کنندگان و یا فروشندگان در تمام خرده فروشی مواد غذایی امکانات پوشیدن ماسک در سراسر کشور.”

از جمله دلایل این درخواست توسط اتحادیه به تعداد حداقل 64 UFCW اعضای مشغول به کار در کلرادو فروشگاه های مواد غذایی را آزمایش مثبت برای COVID-19 و هفت فوت کرده اند. از این تعداد 54 مورد و یک مورد مرگ در ارتباط با Kroger صاحب شاه Soopers.

این آمار و ارقام مرگ و میر در حال حاضر رشد کرده است. در اواخر مارس 17 UCFW محلی 7 نشان داد مرگ شیدا Navaez کارمند در کاپیتول هیل پادشاه Soopers های نمادین ترین فروشگاه مواد غذایی در مسیر بالا شهر. در اطلاعیه این اتحادیه گفت که وجود داشته است “در حدود دوازده مورد از COVID در میان کارکنان” در محل چهار تا بیشتر از شمارش کلرادو توسط مقامات بهداشت عمومی و خواستار بسته شدن موقت “به درستی تمیز کردن و ضد عفونی کردن کل فروشگاه برای اطمینان از کارگر و مشتری ایمنی و تست هر کارگر برای COVID-19 قبل از بازگشایی.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این درخواست آمد روز بعد از پلیس یک فرمان اجرایی را امضا on May 16, نگه می دارد که قبلی زبان در مورد پوشش صورت در جای دیگری سی روز بدون نیاز به استفاده از ماسک توسط کاربران و یا افراد دیگر ورود به فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور. (دنور و دیگر حوزه های قضایی محلی نیاز به ماسک برای هر کس در چنین مکان است.)

دیگر دستور اجرایی اعلام شده توسط فرمانداری بیش از آخر هفته شامل یک “اجازه کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست (CDPHE) به reallocate موجود بودجه از عقد قرارداد با محلی بهداشت عمومی سازمان به COVID-19 پاسخ فعالیت های” دیگری “تعلیق برخی از اساسنامه است که اجازه خواهد داد که Coloradans باقی می ماند واجد شرایط برای برنامه های انتقادی مانند پزشکی و سلامت اساسی فرزندان طرح” و سوم “گسترش برخی از درآمد دولت مالیات پرداخت مهلت تا 15 ژوئیه سال 2020 برای همه کلرادو مالیات دهندگان به سرعت ارائه امداد از پرداخت و مجازات است.”

در همین حال پلیس عناوین ساخته شده با مارس 17 ظاهر در فاکس نیوز یکشنبه. در اینجا یک کلیپ:

محلی پلیس را که پیش بینی کلرادو مدارس ارائه خواهد شد یک مدل ترکیبی از این سقوط که در آن آموزش از راه دور خواهد بود با زوج در سایت آموزش و پرورش به دست آورده بیشترین توجه. اما فاکس نیوز برچسب خود قطعه “کلرادو رژیم صهیونیستی است. پلیس هل در مقابل CDC coronavirus مرگ می شمارد.”

چرا ؟ از اواخر منظم محافظه کار صحبت کردن نقطه درگیر کرده ادعا می کند که COVID-19 مرگ و میر محاسبه شده توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها متورم — و این ادعا هایش در کلرادو پس از پزشکی قانونی در شهرستان Montezuma گفت که یک مرد با ویروس گنجانده شده بود در دولت داده حتی اگر او در واقع می خواهم از درگذشت مربوط به الکل باعث می شود. در طول مارس 15 کنفرانس خبری پلیس گفت: آماری تمایز باید بین مردم با COVID-19 و کسانی که جان از آن را — اگر چه او پیش بینی کرد که مرگ و میر-تعداد تفاوت خواهد بود جزئی.

نه آنقدر. بعد از آن در مارس 15 CDPHE تجدید نظر کلرادو مرگ کل رو به پایین نزدیک به 300. خود توضیح:

به تاریخ آن داده داشبورد شامل مرگ و میر در میان تمام افرادی که تا به حال COVID-19 در زمان مرگ است. این شامل مرگ و میر ناشی از COVID-19 و مرگ و میر در میان افرادی که تا به حال COVID-19 در زمان مرگ اما علت یا علل نشده اند ممکن است نسبت به COVID-19 در گواهی فوت است. این روش استاندارد متحده گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

رفتن به جلو دولت را در حال حاضر هر دو شماره: مرگ و میر در میان COVID-19 موارد و مرگ و میر به علت COVID-19. اطلاعات موجود بر روی داشبورد در دسترس covid19.colorado.gov/data/case-data. به عنوان از آوریل 15, دولت گزارش 1,150 مرگ و میر در میان افرادی که COVID-19. تعداد مرگ و میر تایید شده ناشی از COVID-19 است 878 به عنوان از آوریل 9, گزارش CDC. این مهم است که توجه داشته باشید که داده های گزارش شده بر روی داشبورد تا به این نقطه و به CDC به اشتراک گذاشته شده است برای بیماری نظارت و پیگیری اهداف. این جدا از دولت رسمی مرگ و سوابق آن نگهداری می شوند از طریق گواهی مرگ.

این مهم است که توجه داشته باشید که کلرادو تلفات رشد 130 چند هفته قبل به دلیل آنچه که پلیس توضیح داده شده در مارس 24 رویداد مطبوعاتی به عنوان عطف به ماسبق تنظیم مربوط به مرگ و میر است که تا به حال ذکر شده COVID-19 به عنوان یک علت در گواهی مرگ بیش از قبل چهار یا پنج هفته و همچنین موارد از پیش از آن در ماه گزارش شده توسط آزمایشگاه خصوصی — اطلاعات است که تا به حال نه قبلا نورد به CDPHE را بالغ. علاوه بر این بسیاری از کارشناسان معتقدند تعداد قابل توجهی از قبل از مارس مرگ و میر ممکن است ناشی از COVID-19 اما نمی شد ،

علاوه بر این زمان CDPHE اطلاعات به روز شده در 4 p. m. on May 17, نشان می دهد 878 COVID-19 مرگ و میر — به همان تعداد به 9 مه در بیانیه فوق. آن را نشان می دهد که هیچ کس در کلرادو درگذشت از این ویروس در کل یک هفته — یک بازی فوق العاده سناریو بعید است.

با این نکته در ذهن این گروه در آخرین شماره:

21,938 موارد
3,872 بستری
60 شهرستانهای
126,330 مردم تست شده
1,215 مرگ و میر در میان موارد
878 مرگ و میر به علت COVID-19
223 شیوع

یکی دیگر از مهم متریک شامل زمان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در کلرادو که در 486. دیدن این تعداد سینک زیر 500 نشان دهنده بهبود نیست که بر اساس یک ایدئولوژی.

یکی دیگر از مرگ غم انگیز از توجه داشته باشید: قلع Aye که مشغول به کار در یکی دیگر از کلرادو شیوع سایت, JBS گیاه در گریلی و برجسته بود در یک ویرانگر گزارش MSNBC را Rachel Maddow. او شصت و نشان دهنده هشتم گزارش مرگ به گیاه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de