نیویورک (AP) — مقامات فدرال در حال اصرار فرمانداران به استفاده از “احتیاط” در مورد تصمیم گیری برای از سرگیری بازديد در خانه های سالمندان گفت: نباید قبل از همه ساکنان و کارکنان باید آزمایش منفی برای coronavirus به مدت حداقل 28 روز است.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات’ معیارهای محدودیت های آرامش بخش در خانه های سالمندان می آیند بیش از دو ماه پس از این سازمان دستور داد خانه به ممنوعیت بازدید کنندگان است. به جای شرکت در تاریخ آن لیست انواع عوامل دولت و مقامات محلی باید در نظر بگیرید مانند کافی نیروی انسانی در سطح خانه ها و توانایی به طور منظم تست تمام ساکنان و کارگران است.

“ما اصرار فرمانداران ادامه با احتیاط شدید به دلیل این آسیب پذیرترین شهروندان است. ما می دانیم که خانه های پرستاری, تلاش,” Seema Verma, رئیس, سیستم مدیریت محتوا, آسوشیتدپرس گفت.

در حال حاضر شیوع بیماری در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات ادعا کرده اند بیش از 32,000 زندگی با توجه به تعداد AP.

توصیه های تقویت تهمت و دولت را گسترده تر دستورالعمل ها است که می گویند ارشد مراقبت امکانات باید در میان گذشته در یک جامعه به بازگشایی با توجه به آسیب پذیری خود را سالمندان ساکن. و آنها اشاره کرد که برخی از خانه ها ممکن است مجبور به صبر کنید و حتی بیش از 28 روز از آخرین تست منفی اگر آنها تا به حال مشکلات با عفونت کنترل نیروی انسانی و یا مسائل دیگر.

اگر چه ممنوعیت بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است به نگه داشتن ساکنان امن توبی Edelman مرکز مدیکر وکالت گفت: این انزوای طولانی مدت می تواند عواقب منفی از اعضای خانواده اغلب به عنوان یک مجموعه فوق العاده از چشم برای اطمینان از عزیزان خود هستند که به درستی برای مراقبت.

“آن لازم بوده است اما در آن طول می کشد عوارض خود را بر روی ساکنان و اعضای خانواده, روانی, روحی, جسمی — در هر راه ممکن و قابل تصور,” Edelman گفت.

دکتر شارون Inouye یک استاد طب سالمندان در دانشکده پزشکی هاروارد در بوستون گفت آن بوده است ناراحت کننده به تماشای مادرش مقابله با انزوا.

“او بسیار افسرده در ابتدا. او خواستار نگهداری و گاهی اوقات او می تواند گریه, ‘i’m so lonely,'” گفت: Inouye که تا به حال به لغو برنامه به پرواز کردن و دیدن مادر خود را در یک مرکز کمک زندگی در منطقه سان فرانسیسکو.

Inouye خواهر زندگی می کند که نزدیک به خانه بود که تنها قادر به دیدن مادر خود را از فاصله دو بار. این فرد در برخوردهای بین اعضای خانواده و ساکنان توسط خانه ورودی بسیار دشوار را برای کارکنان به منظور هماهنگی بیشتر Inouye گفت.

برای هفته ها و خانه های پرستاری را خواستار شده است در محلی و مقامات دولت فدرال برای کمک به دسترسی به آزمایش و تجهیزات حفاظت شخصی.

علامت پارکینسون رئيس جمهور از انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک گفت که این تست از ساکنان و کارکنان باید ممکن است در عرض چند هفته با دولت فدرال دسترسی برای خانه بیشتر از یک اولویت است.

___

AP تحقیقی محقق سفت Herschaft در نیویورک و AP خبرنگار ریکاردو آلونسو-Zaldivar در واشنگتن کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de