شناور دور در دیلان مک کارتی شادی بخش, ابزاری, بلوگراس,

تخته سنگ متولد و مطرح 2019 RockyGrass قهرمان mandolinist دیلان مک کارتی ساخته شده راه خود را از طریق بسیاری از سبک های قبل از اقامت در تبدیل شدن به یک استاد بلوگرس جمع.

او شروع به نواختن پیانو کلاسیک در هفت گیتار در ده و باس با یک گروه راک در اطراف سیزده. توسط چهارده او می خواهم شروع به ضبط. پس از فارغ التحصیلی دبیرستان او در ادامه به تکمیل دو ترم در کالج موسیقی برکلی که در آن او شروع به بازی قدیمی و بلوگرس در ماندولین.

هنگامی که او به خانه بازگشت و در نهایت حرکت به لیون, او عضو جبهه محدوده بلوگرس صحنه حضور مربا و یادگیری از بازیکنان محلی. اما تنها به تازگی او شروع به ساخت موسیقی که به طور کامل خود را.

در این ماه او کاهش یافته است یک آلبوم جدید Lost & Foundبا هفت روح آهنگ اصلی و بی کلام, بلوگراس, آهنگ هایی که نشان می دهد همچنین قابلیت های خود را به عنوان یک mandolinist. رکورد شامل جلف, جاز مانند, شماره; ساده جنوب سرخ شده بلوگرس; سودا تراکم و مقدار زیادی از کوه های راکی تریک.

در حالی که او نمی باید یک گروه مک کارتی را در تماس با برخی از دوستان برای ضبط این آلبوم در Vermillion جاده استودیو در برکلی. تمام آهنگ های باس راست قامت, کمانچه گیتار و ماندولین و برخی نیز یک بانجو یا dobro.

موسیقی خود را در حالی که مستقیما ریشه در بلوگراس, نرخهای پایین به انواع سبک ها و نشان می دهد مک کارتی تعهد به گوش دادن به طیف گسترده ای از موسیقی است.

“من می خواستم به یک سریع, پر انرژی, لحن در ابتدا, اما من هم مطمئن ساخته شده وجود دارد و لحظاتی بعد در آن گنجانده شده آهسته تر مودی عناصر” او توضیح می دهد. “موسیقی بلوگرس زمینه الهام بخش برای همه چیز در این آلبوم اما من هم می خواستم به لمس مرتبط با سبک است که به من صحبت می کنند.”

شنیدن این آلبوم در دیلان مک کارتی در وب سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>