ایتالیا باز می شود کلیساها به عنوان ویروس قوانین دیکته چگونه به غذا خوردن, دعا

شهر واتیکان (AP) — ایتالیا و واتیکان اجازه عمومی توده ها به جشن گرفته می شود از مارس روز دوشنبه به عنوان coronavirus محدودیت کاسته بیشتر شدیدی تقابل بین کلیسا و دولت بیش از محدودیت در پرستش در دوران COVID-19.

سپاه پاسداران در hazmat مناسب در زمان درجه حرارت وفادار ورود به کلیسای سنت پیتر که در آن فرانسیس جشن صبح زود جمعی برای یک تعداد انگشت شماری از مردم به مناسبت صدمین سالگرد تولد سنت جان پل دوم.

در سراسر شهر Rev. خوزه ماریا Galvan جامعی در, لاتکس, دستکش و ماسک صورت قبل از توزیع و همدلی به ده محله های کشیش نشین حضور در 7:20 صبح جمعی در سانت’Eugenio محله.

“قبل از من شد یک کشیش من یک جراح بنابراین برای من دستکش عادی” او به شوخی پس از آن. “من چیره دست (با دستکش) تا میزبان نمی دور از من.”

این همه بخشی از ایتالیا به مرحله بعدی در حال ظهور از غرب اولین coronavirus مستند با تجاری مغازه ها و رستوران ها بازگشایی و آرایشگران دادن طولانی سر رسیده trims برای اولین بار پس از آوریل 10.

اما با چند صد عفونت های جدید هنوز در حال ضبط هر روز بازگشایی به سختی رایگان برای همه با سخت ویروس حاوی اقدامات تنظیم همه چیز را از اینکه چگونه شما می توانید قهوه خود را به راه شما دعا می کنم.

دولت منتشر کرده است 120 صفحه از مستندات هنجارهای برای از سرگیری کار و بازی و عبادت و تجارت با برخی از پیچیده ترین پروتکل های مادی و معنوی برای از سرگیری عمومی مذهبی رعایت.

ترس است که افراد مسن در میان مؤمن و مذهبی نیز بیشتر در خطر ابتلا به عفونت می تواند در معرض این ویروس با از سر گرفته و مذهبی خدمات در زمانی اروپایی کانون این بیماری همه گیر.

کاتولیک ها و یهودیان و مسلمانان و مسیحیان ارتدوکس و Siks خود را از پروتکل های با حداقل ماسک های مورد نیاز برای وفادار و یک متر فاصله نگه داشته و در تمام زمانها.

اولین پروتکل امضا شد با این کشور کاتولیک اسقف پس از آنها صادر تاول عمومی نقد برتر جوزپه کونته دولت که آن را حاضر اجازه می دهد تا عموم توده ها دو هفته پیش در اولین کاستن از محدودیت.

اسقف گریه آزادی خود را به عبادت بود که زیر پا گذاشته و در, نشان می دهد آنها معتقد بودند دولت به نقض شرایط پیمان Lateran از سال 1929 توافق است که به تنظیم رابطه بین دولت ایتالیا و واتیکان.

در نهایت یک توافق رسیده بود اما این تحمیل یک سری از محدودیت در دسترسی و حتی دولت از آیینهای کلیسا: در سانت’Eugenio یکشنبه ها از ساعت 11 صبح توده معمولا بیش از 500 نفر است. در حال حاضر تنها 150 می توانند شرکت کنند. هر کس باید پوشیدن یک ماسک صورت و نشستن 1 متر از هم جدا.

هیچ آب مقدس یا گروه کر و بلا استفاده pews برای توده صبح شد طناب با نوار به نگه داشتن آنها را در مقادیر برای وقتی که بزرگتر جمعیت آمده بعد از آن در روز.

کشیش باید پوشیدن دستکش در طول ربانی و “مراقبت به پیشنهاد میزبان بدون آینده در تماس با دست مؤمنان” با توجه به پروتکل. این می رود بدون گفت که کشیش نیست جای Eucharistic میزبان در زبان وفادار به واتیکان است ترجیح داده راه است.

اما پاپ فرانسیس ساخته شده است که حذف او از این اقدامات حتی اگر او bristled در اوایل در مستند و گفت: livestreamed توده ها هرگز نمی تواند یک جایگزین برای چیزی که واقعی است.

در یکشنبه ظهر, نماز, استقبال از او سر گیری جمعی کلیسا جشن و پذیرایی از آیینهای کلیسا اما دادگاه تجدید نظر برای احتیاط: “لطفا اجازه دهید به جلو (زیر) قوانین و نسخه به ما داده شده است برای مراقبت از سلامت از هر چیز و هر کس.”

واتیکان خود را ارسال-مستند بازگشایی هنجارها و به عنوان یک دولت مستقل است و نه مرهون به اقدامات دولت. اما در برخی از موارد از آن است که فراتر رفتن از آنها با نگهبانان تحمل حرارتی-اسکنر در میدان سنت پیتر در نظر گرفتن درجه حرارت هر کسی که می خواهد برای ورود به کلیسای.

در طول یک توده بعد دوشنبه در مقابل ژان پل دوم آرامگاه در کلیسای Lucina Wodzisz شوهر او و دو پسر عینک ماسک صورت اما کشیش نیست. و او نمی استفاده از یک, لاتکس, دستکش در هنگام توزیع و همدلی ،

اما Wodzisz هیجان زده شد به هر حال قادر به جشن سده از ژان پل تولد با بازدید از آرامگاه او. لهستانی خانواده است به خصوص اختصاص داده شده به سابق Karol Wojtyla (فرزند ارشد Wodzisz پسر به نام کارول) و تا به حال تنها امید به دعا قبل از خود آرامگاه در روز اول سنت پیتر بازگشایی شد ،

“ما به دست می آمد نزدیک به آرامگاه اما ما یک جرم!” او شگفت زده. “آن احساس می شود.”

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر