توکیو (AP) — ژاپن رشد اقتصادی سقوط به رکود اقتصادی در سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس squelched, تولید, صادرات و صرف و ترس در حال رشد هستند بدتر از بار پیش رو ممکن است.

دفتر کابینه گزارش روز دوشنبه یک قطره از 3.4% سالیانه در این کشور بطور تطبیقی فصلی تولید ناخالص داخلی واقعی یا تولید ناخالص داخلی ارزش کل یک ملت کالا و خدمات برای ژانویه-مارس دوره نسبت به سه ماهه قبلی است.

ولی در مقیاس سالانه به چه میزان خواهد بود ادامه داد: زمانی که برای یک سال. فقط برای سه ماهه کاهش 0.9 درصد بوده است.

صادرات شیرجه 21.8 درصد. مسکونی خصوصی سرمایه گذاری تضعیف نزدیک به 17 درصد و مصرف خانوار لبه پایین 3.1%.

تحلیلگران می گویند همه چیز در حال انتظار برای دریافت بدتر به عنوان جهان سوم بزرگترین اقتصاد دستخوش بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم است.

ژاپن در رکود فنی تعریف شده به عنوان دو محله های مستقیم از انقباض به عنوان اقتصاد آن قرارداد 1.9% در ماه اکتبر-دسامبر. آن باقی مانده است تخت جولای-سپتامبر و eked از 0.5 درصد رشد از ماه آوریل تا ژوئن با توجه به آخرین شماره.

ژاپن است بسیار ارزشمند به آسیب های اقتصادی از ادامه شیوع. آن است که وابسته به تجارت با چین و ایالات متحده در این کشور که در آن همه گیر آغاز شد و این کشور از آن جایی که سخت ترین ضربه.

گردشگری و تجارت با این کشورها و دیگران کمرنگ شده اند.

تولید کنندگان هستند که ارکان اقتصاد ژاپن است مانند Toyota Motor Corp گزارش کرده اند دلتنگ نتایج مالی نتایج. برخی از شرکت ها قادر به ارائه پیش بینی برای این سال مالی. سود دهی بینی-غواصی به عنوان افراد عقب نگه خرید. تولید در برخی از گیاهان متوقف شد.

دولت آمده تا با یک بسته نجات نزدیک به 108 تریلیون ین ($1 تریلیون دلار) است, اعلام, بیشتر, از جمله کمک به کسب و کارهای کوچک و یارانه نقدی.

ژاپن دیده می شود بیش از 16000 نفر آلوده به ویروس و بیش از 700, مرگ و میر, اما تعداد کسانی که نسبتا کم با توجه به این اتحاد جهان قدیمی ترین جمعیت.

ژاپن کاسته آن وضعیت اضطراری در هفته گذشته برای بسیاری از کشور فکر نقاط داغ مانند توکیو در حال حفظ محدودیت. هر چند بسیاری از مکان ها شروع به بازگشایی عادی عملیات و بهبود در مصرف نیست و انتظار می رود در هر زمان به زودی.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de