Joshua Tree National Park بازگشایی برای عموم یکشنبه پس از بسته شدن به مدت دو ماه در میان coronavirus بحران است.

پارکینگ مسیرهای پیاده روی خانواده campsites و برخی از امکانات حمام بودند بازگشایی بعد از ظهر یکشنبه به گفته سخنگوی هانا Schwalbe.

جاشوا درخت سرپرست دیوید اسمیت گفت: این پارک مشغول به کار از نزدیک با مقامات بهداشتی در سن برناردینو و ریورساید شهرستان به اطمینان حاصل شود آن را “در خط فعلی بهداشت مشاوره.”

“با افتتاح این پارک در فاز ما با برنامه ریزی که قادر به اندازه گیری مراحل است که اطمینان از ایمنی کارکنان ما و بازدید کنندگان در حالی که ارائه افزایش دسترسی به پارک ملی” اسمیت گفت: در یک بیانیه دوشنبه.

تبلیغات

بازدید کنندگان به طور مداوم آمد و رفت جمعه اما این منطقه نبود تاخت و تاز کردن Schwalbe گفت. حلقه مسیرهای پیاده روی در داخل پارک از جمله بارکر سد و دره ها یک طرفه تنها.

“مردم هیجان زده برای دیدن این پارک دوباره” Schwalbe گفت: این بار از طریق ایمیل. “ما خوشحال شدند به آنجا ازدحام به عنوان ما از زمانی که این پارک برای اولین بار شروع به کاهش دسترسی در ماه مارس است.”

جاشوا درخت شروع به محدود کردن دسترسی مارس 16 قبل از اینکه به طور کامل بسته شدن دسترسی در مارس 1 در میان ایالت stay-at-home سفارشات Schwalbe گفت.

بازدید کنندگان به مراکز و کمپ بسته باقی خواهد ماند, مقامات گفت. و در حالی که خانواده campsites باز هستند توصیه می شود که فقط اعضای همان خانواده اردوگاه با هم, مقامات گفت. تمام 520 سایت در دسترس هستند در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

تبلیغات

تمام برنامه ها و ویژه-استفاده از فعالیت های در حال بسته از طریق مه 31, با توجه به این پارک سایت.

ورودی ایستگاه خواهد بود کارکنان به طور منظم اما کارکنان نخواهد بود جمع آوری هزینه. Schwalbe با اشاره به پارک کردن وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

پارک مقامات توصیه می شود مراحل زیر را برای جلوگیری از گسترش COVID-19:

  • لذت بردن از هوای آزاد, مناطق تفریحی اطراف جامعه محلی خود را.
  • دیدار با اعضای خانواده خود را تنها.
  • تمرین های اجتماعی با حفظ فاصله شش پا از فاصله بین شما و هر کسی خارج از خانواده خود است.
  • اجتناب از مناطق شلوغ.
  • را ضد عفونی کننده دست ماسک و موارد دیگر به ماندن تمیز و امن است. وجود دارد هیچ دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در پارک و بسیاری از امکانات سرویس بهداشتی ندارند و آب در حال اجرا.
  • حفظ فضا در حالی که عبور از دیگران در یک دنباله است.
  • Backcountry کمپینگ باز است اما مقامات پارک بپرسید که شما اردوگاه در گروه های کوچک با تنها عضو از خانواده خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de