در ادامه تلاش برای مانع گسترش coronavirus لس آنجلس ساکنان باید پوشش چهره خود را هر زمان که آنها به خارج بالا سلامت ایران گفت: پنج شنبه.

“ماسک هستند و در واقع الزامی در سراسر شهرستان زمانی که شما در خارج از خانه خود را با اعضای خانواده خود و در هر نوع از تماس با افراد دیگر” بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

حتی زمانی که در انفرادی راه رفتن و یا اجرا فرر گفت: “شما در حال حاضر نیاز به یک چهره پوشش با شما, چرا که اگر شما توسط افراد دیگر شما در حال حرکت بودند توسط افراد دیگر شما سعی به رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی شما کاملا باید به صورت پوشش است.”

ساکنان باید از پوشیدن پارچه پوشش چهره “هر زمان شما و مردم در اطراف وجود دارد, آیا آن را در یک trailhead یا پارکینگ و یا یک پیاده رو,” او گفت:. مقامات همچنین گفت: بازدید کنندگان به شهرستان سواحل که باز جمعه به صورت فعال استفاده های تفریحی باید پوشش چهره خود را مگر اینکه آنها در آب است.

تبلیغات

قوانین سختگیرانه تر بر روی پاشنه از یک جهت مشابه تصویب توسط شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti.

پارچه صورت پوشش فرر گفت: یک جزء کلیدی در مبارزه با COVID-19 زیرا آنها می تواند کمک به جلوگیری از انتقال قطرات تنفسی است که انجام این بیماری است.

که به ویژه مهم در لوس آنجلس که در ادامه به یک نقطه داغ برای این ویروس در کالیفرنیا است. فرر اعلام کرد 51 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر شنبه هل دادن دولت شمار کشته شدگان به بیش از 3000.

تبلیغات

در همه 1,709 L. A. ساکنان شهرستان فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از COVID-19 با توجه به فرر.

فرر در مقایسه این تعداد با مرگ و مير آنفلوانزا در یک سال معمولی اشاره کرد که تنها حدود 250 نفر در طول فصل آنفولانزا.

“شما می توانید درک کنند که چرا میزان مرگ و میر برای COVID-19 بسیار نگران کننده به دلیل آن را به مراتب بیش از آنچه ما به طور معمول استفاده می شود برای دیدن یک ویروس و یا یک بیماری مسری” او گفت:.

فرر همچنین اعلام کرد 925 جدید COVID-19 موارد در L. A. County, بالا بردن آن تجمعی کل به 35,329 و هل دادن کالیفرنیا ایالت رقم نزدیک به 75,000.

تبلیغات

از شهرستان, مرگ و میر, 865 — حدود 51 درصد بود و افرادی که در زندگی سازمانی تنظیمات. “اکثریت” از آنها اقامت در پرستاری امکانات فرر گفت.

“من غمگین هستم که به گزارش روز اول این است که ما تا به حال به یاد داشته باشید که بیش از نیمی از تمام افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در L. A. شهرستان ساکن شد و در نهادی تنظیمات” او گفت:.

تعداد موارد تایید شده در آن تنظیمات در حال حاضر در 8,783.

تبلیغات

با وجود افزایش مداوم تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر دولت شروع به احتیاط محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

نتیجه این شده است یک بیماری همه گیر آمیخته است.

برخی از کسب و کار شده اند مجاز به باز کردن در حالی که دیگران باقی می ماند توقیف. چند مناطق نیاز به ماسک پوشیده می شود و در هر زمان ساکنان خانه های خود را ترک. بیش از یک دوجین استان ها در حال حرکت به سمت چیزی شبیه به حالت عادی در حالی که دیگران در حال بصورتی پایدار و محکم ایستاده stay-در-خانه سفارشات و دیگر coronavirus محدودیت.

به عنوان کالیفرنیا حرکت می کند به آنچه که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تلقی شده است فاز 2 از دولت بازگشایی طرح شده است ممکن است برای استان ها برای رفتن بیشتر در از نظر باز کردن کسب و کار ارائه شده آنها با معیارهای خاصی است.

تبلیغات

Newsom این هفته گفت که رستوران ها و مراکز خرید می تواند بازگشایی در استان ها که با استانداردهای دولتی برای تست و کاهش coronavirus موارد اما همه کسب و کار را به رعایت دستورالعمل دولت برای فاصله فیزیکی و تمیز کردن رژیم. استان ها نیز باید کافی تست و بیمارستان ظرفیت و توانایی برای ردیابی کسانی که در تماس با افراد بیمار.

قبل از اینکه کسب و کار می تواند بازگشایی یک شهرستان باید یک ارزیابی ریسک و توسعه طرح حفاظت که شامل آموزش کارکنان در چگونه برای محدود کردن گسترش ویروس ارائه نمایش از کارگران و ایجاد ضد عفونی پروتکل های فیزیکی و فاصله دستورالعمل.

اگر چه دولت مرحله به مرحله بازگشایی آغاز شده جمعه — با لباس و فروشگاه ها و لوازم ورزشی فروشندگان کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه, فروشگاه اسباب بازی و گل قادر به ارائه منظقه خدمات — تنها تر روستایی کمتر از جمعیت می رسد دولت باید با موفقیت درخواست برای باز کردن سریع تر.

تبلیغات

بیش از یک سوم از کالیفرنیا 58 شهرستانهای باید گواهی به دولت است که آنها را شامل گسترش COVID-19 که اجازه می دهد تا آنها را برای بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن در خدمات و همچنین مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر.

از بعد از ظهر پنجشنبه دولت گفت: 20 شهرستان ملاقات کرده بود شرایط برای بازگشایی کامل: Amador, Butte, Calaveras, Colusa, El Dorado, گلن, Humboldt, Lassen, نوادا, ماریپوزا Placer, Plumas, سن بنیتو, شستا, Sierra, Siskiyou, ساتر, Tehama, Tuolumne و یوبا سیتی.

شهرستان ها که گواهی به جلسه استانداردهای دولت برای مهار هستند و عمدتا در مناطق روستایی شمال کالیفرنیا با جمعیت های کوچک. آنها نشان دهنده حدود 4.5 درصد از جمعیت این ایالت را شامل نمی مراکز شهری مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو است که باقی می ماند تا حد زیادی در مستند.

تبلیغات

“از امروز attestations هستند و کسانی که در شهرستانهای … در حال حرکت عمیق تر به مرحله دوم بازگشایی بخش بزرگ از اقتصاد” Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری که در آن او اعلام کرد که تجدید نظر در بودجه دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

دولت است که ادامه مذاکرات با سایر استان ها که در حال تلاش برای دیدار با استانداردهای دولتی برای تست در بیمارستان در دسترس بودن و تعداد موارد است.

“ما در حال انجام آنچه که ما می تواند به جلو حرکت کند که ما متعهد است که در فضای” Newsom گفت.

معیار لازم برای بازگشایی باقی می ماند و دور از دسترس برای بسیاری از مناطق شهری است. یک بار تجزیه و تحلیل داده ها در هفته گذشته یافت می شود که 95 درصد از کالیفرنیا زندگی می کنند در شهرستان ها که اصلا با دو کلید آستانه: توقف COVID-19 مرگ و میر در سال گذشته 14 روز و بیش از یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان که در همان دوره است.

تبلیغات

در لس آنجلس که باقی می ماند این چشمه از کالیفرنیا coronavirus شیوع مقامات اجازه می دهد محدود بازگشایی بیش از هزار مغازه های خرده فروشی و شرکت های تولیدی حتی در حالی که گسترش محلی اقامت در خانه سفارش به طور نامحدود.

“اجازه دهید من روشن شود: کسب و کار باید مطابق با county دستورالعمل به منظور حفظ کارکنان و مشتریان امن” شهرستان سرپرست هیلدا سولیس میگوید. “بازگشایی نمی تواند به معنی به خطر انداختن پیشرفت ما ساخته شده تا کنون است.”

حتی به عنوان اضافی کسب و کار باز و مقامات شهرستان استراحت محدودیت در هوای آزاد, مناطق تفریحی فرر گفت: این مهم برای شهروندان هوشیار باشند و با احتیاط به خصوص اگر آنها شرایط بهداشتی اساسی.

تبلیغات

“لطفا یک لحظه به سعی کنید مطمئن شوید که شما قادر خواهد بود تا همچنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است,” او گفت:.

L. A. شهردار اریک Garcetti نیز اعلام کرد دوشنبه شب که همه Angelenos به جز برای کودکان و کسانی که با برخی از معلولیت های مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در خارج از خانه های خود. مشابه استثنا در محل countywide.

دیگر شهری Southern California counties — نارنجی کنار رودخانه سن برناردینو و سن دیگو — در حال کار برای ایجاد یک ائتلاف به طور مشترک لابی Newsom به طوری که آنها می تواند بیشتر بازگشایی خود را در اقتصاد محلی است.

مقامات در اورنج کانتی که پرده پتانسیل نقشه راه برای بلند کردن برخی از coronavirus مربوط به محدودیت پنجشنبه گفت: دولت معیار برای اطلاعات بیشتر به طور کامل بازگشایی هستند بیش از حد سنگین و غیر واقعی برای مناطق شهرنشین.

تبلیغات

“ما در حال انجام این دلیل حتی اگر فرماندار گفت: یکی از اندازه متناسب نیست همه او بسیار تحمیل one-size-fits-all پاسخ” اورنج کانتی سرپرست همین واگنر روز سه شنبه گفت.

پنج شنبه, اورنج کانتی تایید 229 اضافی coronavirus موارد بالاترین روزانه مورد تعداد از زمان شروع این بیماری همه گیر. کل شکست قبلی روز رکورد 156 موارد جدید.

این تعداد رو به رشد نه تنها به دلیل افزایش در تست دکتر کلیتون Chau, مدیر اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی آژانس در یک کنفرانس خبری گفتند. بیشتر مردم تبدیل شده اند به طور جدی بیمار از ویروس در هفته های اخیر Chau گفت: از جمله بسیاری در خانه های سالمندان و زندان. آن جمعیت نیز حساب برای بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری با COVID-19. وجود دارد 227 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری و 79 نفر از این افراد در بخش مراقبت های ویژه.

تبلیغات

منطقه خلیج سان فرانسیسکو که در آن محلی افسران بهداشت تا حد زیادی کار کرده در کنسرت در سراسر شیوع کروناویروس نیز شروع به دیدن برخی از واگرایی.

حداقل سه شهرستان — سن فرانسیسکو سان ماتئو و مارین — برنامه ریزی به منظور سهولت اجتماعی خود فاصله محدودیت شروع دوشنبه. شهرستان سانتا کلارا گفته است که هیچ برنامه فوری برای انجام این کار.

Newsom اشاره کرده است که این ایالت دستورالعمل اصلاح خواهد شد اجازه می دهد تا بزرگتر شهرستانهای سخت ترین ضربه از شیوع مجدد به طور گسترده تر.

“در طول چند هفته آینده ما خواهیم ساخت پس از آن اطلاعیه برای کل کشور و نه فقط کسانی که با آن بیشتر محدود معیارهای,” او گفت:.

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby بین نژادهای مختلف زنگ Maura Dolan Rong-گونگ Lin دوم Kailyn قهوه ای و سارا Parvini کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de