یک livestreamed روز مادر سرویس کلیسا در شمال کالیفرنیا مقصر بودن برای یک خوشه از coronavirus موارد در مندوسینو و دریاچه شهرستانهای استان است.

Mendocino County health سفارشات اجازه کلیساها به تولید اتفاقاتی که در حال livestreamed یا ثبت ارائه برخی از اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

سه نفر که آلوده شد از لحاظ جسمی با حضور در مارس 10 خدمات کلیسا در داخلی Mendocino County, که شامل آواز و دو نفر از آنها شرکت مسئولان شهرستان گفت: در انتشار اخبار. مقامات نیست نام این خانه از عبادت اما گفت: آنها اصرار رهبران کلیسا به انجام این کار خود را برای تشویق به عبادت بودند که در حال حاضر به دنبال تست.

Mendocino County ساکن که آلوده شد كه بیش از 65 سال زندگی در یوکیاه دره که گزارش شده به بخش عمومی وزارت بهداشت در شب جمعه, مقامات گفت. او 14 مورد از coronavirus ثبت شده در این شهرستان است.

تبلیغات

مرد جدا شد در خانه. شهرستان مقامات بهداشت عمومی یاد گرفتم از خدمات کلیسا در حالی که ردیابی تماس های خود به بررسی چگونگی او آلوده شد.

مقامات توصیف انسان به عنوان یک تماس نزدیک از دو دریاچه ساکنان شهرستان نیز حضور داشتند از خدمات و تشخیص داده شد بعد از ظهر شنبه. یکی در بیمارستان بستری شد روز شنبه در Adventist Health یوکیاه دره, مقامات گفت. دیگر در انزوا در خانه.

ساکنان تنها دو فعال موارد coronavirus گزارش Lake County خدمات بهداشتی و درمانی بخش. هشت ساکنان دیگر وجود داشته که از ویروس, با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام.

تبلیغات

نه لک نه Mendocino County ثبت کرده است هر گونه مرگ و میر مربوط به COVID-19.

ساکنان در Mendocino County هنوز هم توصیه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و گردهمایی های اجتماعی فراتر از اعضای بلافصل خانواده باقی می ماند و ممنوع است. اما یک به روز رسانی بهداشتی سفارش صادر مارس 8 اشاره کرد پیشرفت در کاهش ویروس’ گسترش و مجاز تعدادی از کسب و کارهای جدید تلقی پایین خطر ابتلا به از سرگیری عملیات.

سفارش مجوز کلیساها کنسرت سالن playhouses و مکانهای دیگر برای انجام عملیات لازم برای ثبت و یا livestream یک رویداد ارائه آنها محدود به حضور 12 نفر حفظ اجتماعی فاصله مورد نیاز و دیگر عفونت-کنترل احتیاطی.

برای حوادث که شامل آواز خواندن و یا فعالیت های مشابه سالن دستور را به خطر-کاهش اقدامات که ممکن است شامل قرار دادن پلکسی گلاس صفحه نمایش بین خوانندگان حصول اطمینان از تهویه مناسب و موقعیت خوانندگان به طوری که آنها بیش از شش فوت از هم جدا و چهره به چهره به منظور متحده است.

تبلیغات

Mendocino County, مقامات گفت: این مهم برای افرادی که در تولید چنین اتفاقاتی به رعایت اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از شیوع بیماری به خصوص هنگامی که آواز درگیر است.

به طور کلی اکثریت قریب به اتفاق نهادهای مذهبی باید به دنبال اقامت در خانه سفارشات و لغو فرد در خدمات. اما وجود داشته اند چند مورد استثنا.

از جمله فعالیت های مرتبط شده است شیوع بیماری در نقاط دیگر کشور است. در ماه مارس 45 نفر شد با این ویروس آلوده شده و دو نفر پس از حضور در تمرین گروه کر در یک کلیسا در مانت ورنون بشویید.

تبلیغات

مقامات بهداشت به این نتیجه رسیدند که این ویروس تقریبا قطعا انتقال از طریق هوا از یک یا بیشتر از افراد بدون علائم است. کارشناسان در آن زمان گفت که این ممکن بود که پرقدرت عمل تنفس از آواز پراکنده ذرات ویروسی در کلیسا اتاق است که به طور گسترده ای استنشاق.

فرد در خدمات کلیسا هستند که با هدف برگزار می شود livestreaming یا ضبط باقی می ماند ممنوع در Mendocino County, و در جای دیگر تحت اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط دولت است.

اما چند کالیفرنیا کلیسا را به چالش کشیده منظور و در برخی موارد برگزار شده خدمات است.

تبلیغات

مقامات بهداشت عمومی در بوت-سیلور باو شهرستان صادر شده به شدت دقت کنید اخطار جمعه پس از یک شخص که با حضور یک فرد در خدمات مذهبی در روز آزمایش مثبت برای coronavirus. که سازمان برگزار شد از خدمات شهرستان با وجود قوانین به خلاف افشای کل جماعت به ویروس, مقامات گفت.

فرد دریافت نتیجه تست مثبت روز بعد از این سرویس که تا به حال بیش از 180 شرکت کنندگان در انتخابات گفت:. مقامات مشغول به کار بودند به اطلاع همه کسانی که با حضور و به دست آوردن تست برای آنها.

کشیش مایک Jacobsen از پالرمو مقدس خانواده کلیسا صحبت کردن در رسانه های اجتماعی در مورد او تصمیم به نگه داشتن خدمات و گفت که او “هرگز با دانش قرار داده و هر کسی که در اسلام [sic] راه است.”

“برای 7 هفته ما نگه داشته شده است از کلیسای ما و به دور از کلیسا ما خانواده” Jacobsen نوشت: در این پست که از آنجا حذف شده است. “من به طور کامل آگاه است که برخی از افراد ممکن است درک نیست که برای ما در کلیسای ضروری است باید با هم در یاران.”

تبلیغات

با تلفن رسیده یکشنبه شب Jacobsen تایید کرد که او در کلیسا بود که این سایت از امکان سرایت است اما بلافاصله اظهار نظر در مورد وضعیت گفت که او نیاز به برخی از زمان به فکر می کنم در مورد آن قبل از ساخت یک بیانیه است.

در سن دیگو شهرستان حداقل دو کلیسا در چولا ویستا و Oceanside برگزار شد مراسم مذهبی در فرد یکشنبه با وجود سفارشات.

عجله وزش کلیسا در اوشن ساید و تپه خیمه در چولا ویستا به دنبال از طریق با برنامه ریزی برای برگزاری فرد با وجود خدمات بهداشت محلی دستور منع چنین گردهمایی با توجه به CBS-8.

تبلیغات

عجله وزش رسمی هفته گذشته گفت که کلیسا را دنبال فدرال دستورالعمل های بهداشتی در طول و خدمات و ترغیب افراد به همراه ماسک و پرسیدن از افرادی که بیمار هستند و یا ضعف سیستم ایمنی بدن برای تماشای آنلاین خدمات.

اوشن ساید سخنگوی پلیس تام Bussey گفت: ماموران در پاسخ به تماس ها در مورد خدمات. او گفت: جمعیت بود که با پوشیدن ماسک و اجتماعی زیر فاصله قوانین.

او آگاه از جزئیات دیگر در مورد پاسخ اما گفت: ماموران به طور کلی آموزش های عمومی در مورد سفارشات در محل قبل از توجه به استنادهای.

چولا ویستا پلیس گفت که آنها نمی بازدید از تپه خیمه در روز یکشنبه به دلیل آنها نمی دریافت هر گونه شکایت.

تبلیغات

در چهار نوبت قبلی از اواخر ماه مارس چولا ویستا پلیس در بازدید از این کلیسا در پاسخ به شکایت در مورد هر دو محیط داخلی و خارجی خدمات. بدون استناد صادر شده است.

در اوایل این ماه یک قاضی فدرال حکم داد که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تا به حال حق به ممنوعیت کلیسا مجامع به نفع سلامت عمومی در طول شیوع کروناویروس.

Newsom اقامت-در-خانه سفارش نمی نقض حقوق اساسی به مجمع و دین که صلیب فرهنگ مسیحی مرکز در لودی بود دستور به توقف برگزاری خدمات قاضی جان مندز حکومت در ساکرامنتو.

روز جمعه یک قاضی فدرال در سان دیگو رد یک درخواست از یک چولا ویستا کلیسا به صورت موقت سفارش محدود در برابر دولت است که اجازه می دهد آن را به نگه داشتن فرد در خدمات.

تبلیغات

ایالات متحده منطقه قاضی سینتیا Bashant گفت: سفارشات نه تبعیض علیه دین و قانونی استفاده از قدرت دولت در بهداشت و درمان اضطراری.

جنوب خلیج United Pentecostal church کرده بود شکایت کرد Newsom و دیگر دولت و مقامات شهرستان بیش از سفارشات و Newsom طرح به تدریج بازگشایی دولت است. تحت این طرح در فرد مذهبی تجمعات اجازه داده می شود در مرحله سوم از چهار مرحله برنامه است. دولت در حال حرکت را از طریق مرحله دوم.

بار نویسنده کارکنان لورا نیوبری و سان Diego Union-Tribune تحریریه گرگ مورن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de