مقامات نگران جمعیت در سواحل مالیبو برخی از پارک های محلی و هشدار از خطرات

این نوار باریک از زوما در ساحل مالیبو بیش از آخر هفته بود و پر از صدها نفر از مردم با بسیاری از چهره های کشف شده که پارک در محله های مسکونی و partied در جمعیت های بزرگ در شب با توجه به یک خبرنگار که پرسید شهرستان سرپرستان اگر آنها آگاه از بی توجهی به این شهرستان اقامت در خانه سفارش دهید.

“تنها راه ما در حال رفتن به یک موقعیت که در آن ما را به مرحله بعدی است که توسط مردم اقدام مسئولانه بنابراین وقتی که من شنیدن داستان مثل این بسیار به من گفت:” لس آنجلس سرپرست کاترین Barger در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. “اجرای رفتن به کلید, اما من امیدوارم که مردم را به استفاده از عقل سلیم” او اضافه شده است.

وزارت بهداري مدیر باربارا فرر گفت که او آگاه بود از مردم نادیده گرفتن سفارش در مالیبو و گفت: مردم شهرستان زیر سفارشات در سواحل دیگر. اما بدون هر کس مطابق او گفت: آن را به مسیر بازگشایی دشوار است.

“ما می توانیم ادامه به بازگشایی اگر همه ما بخشی از ما” فرر گفت. “اگر مردم تو پرهیاهو و بی اعتنایی تعهد خود را به آن را امن برای دیگران آن را غیر ممکن است برای ادامه به حرکت کردن یک مسیر به سمت بهبود زیرا این چیزی است که به پایان خواهد رسید قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان.”

تبلیغات

مقامات مواجه با مشکلات در دیگر نقاط جنوب کالیفرنیا به عنوان مردم به دنبال پناهگاه از ماهها اقامت در خانه سفارشات کشیده شده به مسیرهای پیاده روی در پارک ها و سواحل گرم آب و هوا.

این اولین تعطیلات آخر هفته در لس آنجلس سواحل گشوده شد و مردم می تواند دیده می شود فرز مورد در ساحل سانتا مونیکا بعد از ظهر روز شنبه با وجود محدودیت در برابر نشسته و یا دراز کشیدن در ساحل. لس آنجلس کلانتر گفت: هیچ نفر ذکر شده بیش از آخر هفته.

این شهرستان همچنین بررسی بر روی 1600 در کسب و کار و دریافتند که حدود 1000 نفر بودند نه در انطباق با امن تر-در-صفحه اصلی بخشنامه ها فرر روز دوشنبه گفت:.

شهرستان ونتورا مجبور شد به محبوب پارک که شده بود بازگشایی شد به عابرین پیاده و دوچرخه سواران پس از جمعیت swarmed منطقه بیش از آخر هفته.

تبلیغات

در صبح روز یکشنبه شهرستان بسته فوستر پارک پس از گزارش از ازدحام و پارکینگ های غیر قانونی در روز قبل از. دیو Sasek مدیر شهرستان خدمات عمومی آژانس در بیانیه ای گفت که مردم نمی شد دستورالعمل زیر را برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“مردم بودند پارکینگ غیر قانونی در خارج از ورودی و تراکم منطقه بنابراین ما تا به حال به نزدیک پارک” Sasek گفت. “ما امیدواریم که ما می تواند باز کردن این منطقه به زودی.”

در اورنج کانتی بخش کلانتر هر گونه استناد به افراد نقض coronavirus مربوط به اقدامات. کری براون مدیر امور عمومی برای اداره گفت: آموزش و پرورش-اولین سیاست با افراد و “اکثریت قریب به اتفاق پیروی داوطلبانه است.”

در ضمن Joshua Tree National Park روز دوشنبه اعلام کرد که پارک ورودی پارکینگ و مسیرهای پیاده روی به باز دوباره. جاشوا درخت بسته شده بود مراکز بازدید کننده در ماه مارس و تعطیل دسترسی به طور کامل پس از گزارش از بازدید کنندگان جاری شدن سیل در پارک.

تبلیغات

“با کاهش تابستان ملاقات اعداد در ذهن ما کار کرده اند و از نزدیک با سلامت ادارات در هر دو سن برناردینو و ریورساید شهرستان به اطمینان حاصل شود که این نوع از تفریح و سرگرمی در جاشوا درخت در خط فعلی سلامت, مشاوره,” Joshua Tree National Park سرپرست دیوید اسمیت در بیانیه ای گفت. “با افتتاح این پارک در فاز ما با برنامه ریزی که قادر به اندازه گیری مراحل است که اطمینان از ایمنی کارکنان ما و بازدید کنندگان در حالی که ارائه افزایش دسترسی به پارک ملی. “

شهرستان ونتورا تا حد زیادی اجتناب تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 دیده می شود در بخش دیگر از کالیفرنیا به دلیل اقدامات محدود کننده به منظور محدود کردن گسترش ویروس. شهرستان گزارش شده 764 مثبت COVID-19 موارد و 25 مرگ و میر. در حالی که 237 مورد هنوز تحت فعال قرنطینه 502 نفر بهبود یافته اند. به طور کلی 15,550 افراد آزمایش شده اند.

ترزا لوبین این شهرستان پارک مدیر گفت: فوستر پارک شده بود باز برای چند هفته و تنها پارک به مسائل از ازدحام. شهرستان ونتورا استار گزارش داد که یک شهرستان کلانتر سروان تایید کرد که کسی تا به حال شکسته قفل در پارک پارکینگ.

“وجود دارد کاملا چند نفر که در آمد. آنها ممکن است به دنبال انجام برخی از بعد کمپینگ و که در حال حاضر مجاز نیست” لوبین گفت. “ما در حال تشویق مردم به ورزش و هوای تازه اما به نگه داشتن در حال حرکت است.”

تبلیغات

این شهرستان به تازگی شروع به شل شدن اقدامات اجازه می دهد دسترسی به ساحل برای شهروندان به پیاده روی و گشت و گذار و یا اجرا, اما آنها مجاز به نشستن و یا دراز کشیدن.

شهرستان ونتورا کلانتر, توییتی در مورد “بزرگ مردم در انتخابات” در Punch Bowl مسیرهای پیاده روی همراه با یک عکس از اتومبیل های پارک شده در کنار جاده منتهی به مسیرهای پیاده روی. “پارکینگ بسیار محدود” توییت خوانده و نمایندگان و گشت بزرگراه کالیفرنیا troopers شد اجرای محدودیت های پارکینگ.

“وجود دارد جمعیت زیادی نشان می گفت:” استیو Lutzke اطلاعات عمومی و افسر گشت بزرگراه کالیفرنیا در شهرستان ونتورا و منطقه به نظر می رسد بیشتر و متراکم تر در نمونه آخر هفته. آژانس کمک آدرس ترافیک در SR-150 که در آن پارکینگ برای پانچ کاسه مسیرهای پیاده روی است که به طور موقت محدود شده است. آژانس هشدارهای صادر شده اما هیچ استناد Lutzke گفت: اگر چه یکی از ساکنان هفت خودرو یدک کشیده بودند که مسدود کردن ورود به خانه خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>