الورا خیابان تجار مبارزه برای زنده ماندن در میان coronavirus همه گیر

آن چشم غمگین برای Jorge Contreras: ردیف آبی و زرد و نارنجی puestos, یا اصطبل بازار در الورا خیابان توقیف شد. در قرن نوزدهم ساختمان های آجری که خانه و رستوران ها و مغازه ها و موزه ها بسته شد ، لا پلازا به طور معمول پرتکاپو با مردم خالی بود و آرام.

“این محل است نه به معنای احساس غم ،” 55 ساله کلاه فروشنده گفت. “از آن قرار است به محل رقص و جشن است.”

برای نزدیک به یک قرن الورا خیابان تجار — بسیاری از آنها در حال حاضر نوادگان اصلی فروشندگان — فروش صنایع مواردی از قبیل سفال و شمع و مکزیکی هنر عامیانه. بقای خود در هم تنیده شده است با فرهنگی و گردشگری حوادث مانند روز مرده برکت از حیوانات و Las Posadas, یک روز جشن کریسمس.

اما مشکلات اقتصادی ناشی از COVID-19 همه گیر است که تهدید آینده الورا خیابان. گردشگری تقریبا خشک شده بود. اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر جلوگیری مردم از تجمع در میدان و خیابان باریک. حتی اگر رستوران می توانید فروش takeout سفارشات آن را دشوار است به انجام این کار از یک بازار است که احاطه شده توسط چند خیابان که نیاز مردم به پارک و پیاده روی به eateries.

تبلیغات

و در حال حاضر سه ماه در بیش از 70 تجار در حال پرسیدن این شهرستان برای کمک به. در اخیر لس آنجلس جلسه شورای شهر, عضو شورای خوزه Huizar که منطقه شامل خیابان Olvera, معرفی یک حرکت که معاف بازرگانان از نیاز به پرداخت آوریل و مه اجاره. شورای شهر نیز به دنبال گسترش زمان برای تجاری مستاجر به پرداخت اجاره.

539773_ME_0513_olvera_street_merchants_hardship_coronavirus__GEM_011.jpg

Jorge Contreras, 55 فروخته است کلاه کابوی در غرفه شرکت بسته به مدت 11 سال است.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

الورا خیابان بخشی از El Pueblo de Los Angeles, بنای تاریخی, یک گروه شهرستان که از قدیمی ترین بخش از لس آنجلس. در علاوه بر این به الورا خیابان بازار آن را شامل La Plaza de Cultura y Artes و چندین ساختمان های تاریخی.

والری Hanley صاحب Casa کالیفرنیا و عضو الورا خیابان تجار Assn., گفت: هر دو تلاش به پیشنهاد شورای شهر کمک خواهد کرد.

تبلیغات

“ما در حال رفتن به واقعا نیاز شهرستان به مرحله و می گویند ما در حال رفتن به یارانه بخش ما تجار لازم نیست که تا زمانی که ما قادر به بازگشت به حالت عادی” او گفت:.

Arturo چاوز مدیر کل برای El Pueblo de Los Angeles گفت: بخش بودجه سالانه 5.6 میلیون و بسیاری از درآمد خود را می آید, از, فیلمبرداری, پارکینگ, فرهنگی, حوادث و اجاره از تجار.

او گفت: به دلیل همه گیر تاریخی منطقه پیش بینی شده است برای دیدن از دست دادن درآمد برای سال مالی 2019-2020 در حدود 1 میلیون دلار است.

تبلیغات

بازار چاوز گفت: در یک وضعیت دشوار است چرا که اکثر فروشندگان به فروش آیتم های تخصص و می توانند به عنوان ضروری کسب و کار. بازار نیز متکی بر گردشگری و تجمعات که هر دو ممنوع و یا در حال کاهش است.

“ما هرگز در برخورد با یک وضعیت مانند این است,” او گفت:. “این به اندازه کافی بد است که شما نمی خواهید به قادر به باز و در بالا از آن شما باید دوباره اجاره.”

“همین دلیل است که آنها می خواهند اجاره امداد,” او اضافه شده است.

Hanley گفت: اجاره ماهانه برای تجار محدوده از $1,000 برای کوچک اصطبل بازار به $10,000 برای کسب و کارهای بزرگتر. او گفت که او نگران آینده الورا خیابان و مطمئن نیست که چگونه از آن خواهد شد کار خود را از این شهر بازگشایی در مرحله نهایی از اقامت در خانه سفارش دهید.

تبلیغات

“ما در حال رفتن به یکی از آخرین مکان برای بازیابی فقط به خاطر اینکه ما یکی از این مناطق است که کاملا تکیه به شدت در گردشگری” او گفت:. “این باعث می شود تا حدود 40 درصد به 70 درصد از کسب و کار ما و این که قصد ندارد برای یک زن و شوهر از سال است.”

Hanley گفت: این باعث شده است که او را به ترس که نسل از خانواده هایی که کمک به حفظ این شهر مکزیک میراث فرهنگی در آستانه ناپدید مگر اینکه آنها کمک کند.

“نود سال از میراث ما رفته چون از 90 روز از مشکلات,” او گفت:. “ما خانواده هایی داریم که باید تا شش نسل در خیابان. چگونه می توانم شما بهبود می یابند؟”

تبلیغات

Hanley روابط به منطقه کشش و برگشت به سال 1930 در اطراف زمان الورا خیابان تاسیس شد به عنوان یک بازار است. او گفت که پدرش در آنجا مشغول به کار کفش درخشان.

“تنها زمانی او را به سمت چپ خیابان به مبارزه در جنگ جهانی دوم” Hanley گفت:, و اضافه کرد که او در بخشی از تهاجم نرماندی. “او دیگر برادران جنگ در اقیانوس آرام. آنها همه زنده است.”

در دهه 1960 پدر و مادر او باز یک کسب و کار در خیابان Olvera, فروش سفال, مذهبی, مقالات, piñatas و موارد دیگر. آنها همچنان به فروش همان نوع از محصولات.

539773_ME_0513_olvera_street_merchants_hardship_coronavirus__GEM_006.jpg

بالتازار Ayala, آشپز در La Noche بونا خدمت takeout یک وعده غذایی به یک مشتری در روز چهارشنبه.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در یک گرم از بعد از ظهر چهارشنبه Guillermo Garcia نشسته زیر سایه یک درخت در خیابان Olvera, فکر آینده خود رستوران La Noche بونا و مغازه خود را یادداشت محل. او همچنین در مورد فکر بازرگانان و کارمندان او را دوست بیش از چند دهه.

61 ساله ساکن دریاچه نقره ای کرد و گفت: بازگشایی رستوران خود را برای بایگانی اطلاعات در هفته گذشته از آنجا که او می خواست کارکنان خود را به پول برای پرداخت اجاره خود را و صورتحساب. او گفت که او رفته از 10 کارگران فقط سه جمله خود را.

“من در تلاش هستم,” او گفت: به دنبال پایین. “من در تلاش برای کمک به کارگران من اما هنوز بسیاری از مردم را نشان داد.”

در تلاش برای افزایش کسب و کار, گارسیا پیوست تحویل مواد غذایی برنامه های مانند Postmates. حتی پس از آن, او گفت: آن را آهسته است.

تبلیغات

خود رستوران مکزیکی یکی از اولین باز در الورا خیابان. قبل از coronavirus کمی رستوران بود که اغلب پر از مشتریان خوردن tacos و taquitos. در حال حاضر چوبی مدفوع انباشته شوند و جداول کهنه داخل. در این رای گارسیا گفت: “او می تواند در ادامه به یکی دیگر از پنج ماه قبل از اینکه او مجبور خواهد شد به نزدیک است.

او گفت که او نیاز به حدود 40 ، 000 $در هر ماه قادر به پرداخت اجاره بها, کارکنان, صورت حساب ها و هزینه های دیگر.

به دنبال در اطراف گارسیا گفت: با دیدن خالی الورا خیابان بود و او را افسرده و دلتنگ برای روز هنگامی که جمعیت خواهد ازدحام بازار است. او گفت: دانش آموزان در تورهای خواهد اجرا در اطراف و رویدادهای فرهنگی آورده و هزاران نفر به خیابان. او همچنین از دست رفته کارگران دفتر کسب و کار خود را وابسته در طول هفته.

تبلیغات

“من به اطراف نگاه کنید و نمی توانم باور کنم که آنچه که من از دیدن” او گفت:. “آن را خالی و غم انگیز است.”

گارسیا یک نوجوان زمانی که او وارد ایالات متحده از دورانگو, مکزیک. او تا به حال به کار می آیند برای مادر بزرگ خود را افتتاح رستوران در سال 1929. او آن را بیش از در سال 1993. او گفت که او در زمان بیش از این فروشگاه از یک دوست و چهار سال بعد.

مشکلات مالی جدید است برای گارسیا. خود کسب و کار باید جان سالم به در رکود اقتصادی از جمله یکی پس از 9/11. با وجود چه دشوار از آن رو مردم به خوردن و فروشگاه در خیابان Olvera.

اما در حال حاضر برای اولین بار هیچ چیز وجود دارد.

تبلیغات

“من در تلاش هستم,” او گفت:. “من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

زمانی که خورشید شروع به تنظیم بیش از این آرام بازار ایزابل Caballero, 73, در زمان گزش taquito. او دو دوست در کنار او نشسته. این پومونا ساکن رشد کرده بود تا در اطراف این منطقه تاریخی است. دیدن چنین مکان متروک نگران او.

“این است که تاریخ ما,” او گفت:. “ما نمی توانیم از دست این محل به خاطر نوه های ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>