اورنج کانتی گزارش بالاترین روزانه coronavirus مورد تعداد

اورنج کانتی تایید 229 اضافی coronavirus موارد پنجشنبه بالاترین روزانه مورد تعداد از زمان شروع این بیماری همه گیر. کل شکست قبلی روز رکورد 156 موارد جدید.

به عنوان تست ظرفیت گسترش تعداد موارد گزارش شده است در ادامه به افزایش در سراسر کالیفرنیا. تا کنون بیش از 61,600 اورنج کانتی ساکنان تست شده برای این ویروس با 1,510 نتایج گزارش شده پنج شنبه.

اما تعداد رو به رشد نه تنها به دلیل افزایش در تست اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس کلیتون Chau گفت: در یک کنفرانس رسانه های پنج شنبه.

بیشتر مردم تبدیل شده اند به طور جدی بیمار از ویروس در هفته های اخیر Chau گفت: از جمله بسیاری در خانه های سالمندان و زندان. آن جمعیت نیز حساب برای بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری با COVID-19. وجود دارد 227 نفر در بیمارستان بستری و 79 نفر از این افراد در بخش مراقبت های ویژه.

تبلیغات

“بیشتر است به دلیل حجم از موارد شناسایی شده در خانه های سالمندان و زندان در دو هفته گذشته” Chau گفت: در مورد افزایش اخیر. “این جمع مراقبت از جمعیت حساب به صورت عادلانه نسبت.”

مقامات قادر به می گویند که چگونه بسیاری از این افراد اختصاص پنج عدد است. از بیش از 3,900 مردم شهرستان 3.1 میلیون نفر است که تا به حال شناخته شده عفونت ویروس 407 افراد شده اند ساکنان پرستاری ماهر امکانات و 331 شده اند اورنج کانتی زندان زندانیان.

“عفونت رای دادن در آن جمع محیط زندگی ضربه اورنج کانتی در یک تاخیر شیوه در مقایسه با برخی از ما بزرگ شهری همسالان اما از آن است که در اینجا در حال حاضر در اورنج کانتی و ما باید به مرحله تا میزان تست و پروتکل برای تمیز کردن” شهرستان اجرایی فرانک کیم گفت که آزمایش در چنین موسسات گسترش یافته است.

مقامات بر این باور نیست که این شهرستان را به تازگی بازگشایی سواحل باعث شد تا روز پنجشنبه سنبله اما نمی تواند می گویند قطعی.

تبلیغات

“ما هنوز نمی دانند” Chau گفت.

یک چارچوب برای بازگشایی این شهرستان است که انتظار می رود برای ارائه به هیئت ناظران اما مقامات ارائه گسترده اطلاعات برای آنچه که چارچوب ممکن است فراتر از آنچه قبلا نازل شده و مورد تست و تماس با ردیابی ظرفیت ضروری حفاظت از کارگر و بیمارستان آمادگی.

“The O. C. بازگشایی دستورالعمل در نظر گرفته شده است به عنوان یک سند زنده است که همچنان پویا و با تکامل این بیماری همه گیر و ظهور داده های جدید,” Chau گفت.

کیم گفت که انتظار برای دیدن بیش از یک مرگ بیش از یک دوره 14 روزه — یک راهنما ارائه شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای شهرستان برای بازگشایی — خواهد بود “محدود دشوار است برای اندازه گیری ما برای غلبه بر.” مقامات به جای تمرکز بر ثبات یا کاهش مداوم برای هدایت سیاست.

تبلیغات

سانتا آنا و آناهایم شهرستان پرجمعیت ترین مناطق شده اند سخت ترین ضربه با هر گزارش بیش از 600 عفونت.

موارد تایید شده در اورنج کانتی شهر

شهر مجموع
آلیسو ویجو 21
آناهایم 615
تیخوانا 27
بونا پارک 115
کوستا مسا 60
کتو ده عزاا 6
سرو 51
دانا پوینت 23
فاونتن ولی 45
فولرتون 135
باغ بیشه 198
هانتینگتون بیچ 280
ارواین 147
لا هبرا 70
لا پالما 15
لدرا رنچ 13
لاگونا بیچ 44
لاگونا هیلز ، 25
Laguna Niguel 35
لاگونا وودز 8
دریاچه جنگل 35
لوس آلامیتوس 53
میدوی 9
میشن ویجو 58
نیوپورت بیچ 131
نارنجی 190
پلکنتیا 74
رانچو میشن ویجو 6
رانچو سانتا مارگاریتا 18
سن کلمنت 53
سان جوان کاپیسترانو 42
سانتا آنا 665
مهر و موم ساحل 14
استانتون 39
Trabuco کانیون 11
توستین 60
ویلا پارک 5
وستمینستر 71
یوربا لیندا 61
دیگر* * * * 314
ناشناخته** 126
همه اورنج کانتی 3,968

*“دیگر” شامل unincorporated areas. **”ناشناخته” به مواردی اشاره در انتظار بررسی است.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>