covenant house
جوان مردم را به شرکت در یک کلاس آموزشی قبل از همه گیر در CHGW جامعه خدمات مرکز در سی (حسن نیت ارائه میدهد CHGW)

یک ستاره-بسته بندی coronavirus کنسرت جمعه شب این برنامه شامل موسیقی و مشاهیر را جمع آوری پول و آگاهی برای یک سازمان بین المللی کمک کرده است که سی-منطقه جوانان برای 25 سال است.

میثاق خانه کار می کند در شش کشور به مسکن و غذا و مراقبت های بهداشتی به کودکان و جوانان رو به بی خانمانی در 31 شهرستانها تاکید کرد در حال حاضر با این بیماری همه گیر.

“این ویروس خروشان به زندگی ما و تبدیل جهان وارونه” میثاق خانه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Kevin Ryan گفت: در انتشار اخبار.

تیفانی سفید کارکنان در عهد مجلس بیشتر واشنگتن نشان می دهد که چگونه به پوشیدن ماسک. (حسن نیت ارائه میدهد CHGW)

به جمع آوری پول های خیریه برگزار خواهد شد “یک شب از میثاق خانه ستاره ها” روز دوشنبه در 8 بعد از ظهر با نمایش خواهد بود جریان در آمازون نخست ویدئو برادوی بر روی تقاضا iHeartRadio برادوی, Facebook, حرکت یا کشش ناگهانی یوتیوب و ستاره ها در خانه.

“این هنرمندان در پاسخ با امید و محبت, موسیقی, خنده و عشق است. و این که چگونه جهان غلبه خواهد کرد,” رایان گفت.

در میان کسانی که در حال Morgan Freeman, Jon Bon Jovi, Meryl Streep, دالی پارتن, Audra مک دونالد, Diane Keaton, Stephen Colbert, Martin Short, راشل the nha party, Robin Thicke, رندی جکسون, Zac لوی و جان Dickerson.

برخی از میثاق خانه در خدمت کودکان و نوجوانان به عنوان جوان 16. میثاق House of Greater Washington, یا CHGW این نسخهها کار میکند با مردم 18-24 سال است.

“ما تا به حال نیاز به منابع اضافی و داوطلبان و لوازم و همه آن چیزهایی که قبل از همه گیر و در حال حاضر متفاوت است. آن درست شده افزایش یافته است” میثاق خانه بیشتر Washignton مدیر عامل آنجلا جونز Hackley گفت.

“در هفته اول که در آن ما خاموش بودیم ما لایحه مواد غذایی بروید تا 50 درصد” Hackley گفت: از آنجا که جوانان در امکانات مسکونی بودند که دیگر رفتن به محل کار یا مدرسه در طول روز نیاز به تغذیه می شود.

CHGW است که در سی اما در خدمت جوانان از سراسر منطقه که رو به بی خانمانی قطع و بهره برداری.

“ما اعتقاد داریم که ما یک خانواده و ما با قرار دادن بچه های ما در اطراف خدمات حمایتی و عمل بیشتر شبیه به یک روستا برای آنها” Hackley گفت.

پنج CHGW امکانات مسکونی در پنج محل کمک های مسکونی خدمات شغل آموزش نیروی کار آمادگی زندگی-آموزش مهارت های مورد مدیریت و سلامت روان درمانی است.

در علاوه بر این به کسانی که خدمت در مراکز اقامتی جوانان در جامعه که نیاز به خدمات روز می تواند به کاهش در مرکز به انجام لباس های شسته شده, دریافت وعده های غذایی و یا دیدار با کارکنان برای پپ صحبت کنید.

“ما در دراز مدت ماموریت و هدف شما این است برای ایجاد یک جنبش بنابراین ما کاهش نیاز حداقل برای ما خدمات مسکونی به طوری که ما را جوانان بی خانمانی در سی منطقه مختصر و نادر nonrecurrent,” Hackley گفت.

صحبت کردن در مورد نقش پیمان خانه نقش تلاش برای ساختن جهان به مکانی بهتر با کمک به کودکان و جوانان Hackley گفت: “ما با آنها هستند; ما در خدمت آنها با عشق بی قید و شرط و حمایت از, و این چیزی است که متحد همه ما در سراسر سازمان است.”


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de