کسب توافق بین جنوب کلرادو داروخانه های زنجیره ای زمینه های توت فرنگی و Schwazze a publicly traded ماری جوانا کنگلومرا که قبلا شناخته شده به عنوان مرد پزشکی فن آوری های دیگر بوده است.

قبل از انتقال به Schwazze (یک اصطلاح است که به توصیف برگ در کشت ماری جوانا) پزشکی و فن آوری های مرد موافقت کرده به خرید مزارع توت فرنگی, یک داروخانه های زنجیره ای با چهار درمانگاه در Downieville Pueblo و ترینیداد, برای از 31 میلیون دلار به صورت نقدی و MMT سهام. معامله اعلام شد در سپتامبر گذشته و زمینه های توت فرنگی صاحبان شرکت و برادران مایک و غنی Kwesell بودند که رفتن را به ماندن در پس از ادغام مجموعه را به جای مه 31.

“کلرادو است که رقابتی ترین شاهدانه بازار در جهان و به می دانم که ما باید حمایت از دیگر کسب و کار موفق تیم و کارآمد اپراتورهای همه کشیدن در همان جهت بسیار قابل ملاحظه است” مایک Kwesell گفت: پس از این توافق اعلام شد.

اما ماه گذشته زمینه های توت فرنگی واصل مدارک به فسخ قرارداد با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. با توجه به غنی Kwesell تصمیم به پیاده روی به دور نیست مربوط به رکود اقتصادی در آورده با COVID-19 که اضافه می کند که زمینه های توت فرنگی طرح به ماندن مستقل “برای آینده” اما طرح های دیگر در آثار.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“ما احترام زیادی برای همه شرکت ها [Schwazze است] نورد و ما به دنبال به جلو به انجام کسب و کار خوب با سازمان خود را به عنوان کلاس اول اپراتور مشابه به عنوان هر کس در مجوز صنعت” غنی Kwesell توضیح می دهد: “تیم ما عمده تحولات آینده به ثمر و محصولات جدید که منتشر شد. آن را در زمان مناسب برای ما است.”

زمینه های توت فرنگی یکی از بسیاری از برنامه ریزی ادغام اعلام کرد در طول Schwazze مشغول 2019 دیدم که این شرکت موافقت با خرید بیش از سی و درمانگاه ها از جمله کلرادو برداشت شرکت طب مرد مسا آلی ریشه Rx و Starbuds فروشگاه و همچنین چندین رشد ماری جوانا و تزریق محصول و کسب و کار.

Schwazze مدیر عامل جاستین رنگ گفت Westword که همه برنامه ریزی شده خریداری شد و هنوز هم در جای خود در آوریل 20 روز است که اولین معامله تصاحب مسا آلی درمانگاه ها و Purplbees عصاره نهایی شد.

اما Schwazze تایید می کند که آن را آموخته مزارع توت فرنگی را در برنامه به فسخ قرارداد خود را با این شرکت که در همان روز. “در آوریل 24, شرکت فرستاده شده یک ثانیه تشکیل پرونده که شامل اطلاعاتی است که اتصال اصطلاح ورق با شاهدانه اپراتور زمینه های توت فرنگی به پایان رسید موثر مارس 20. ما ادامه خواهد داد به منظور بررسی همه فرصت هایی که ما حرکت رو به جلو با ما استراتژی کسب و ما همچنان با اعتماد به نفس در آلی و معدنی فرصت که پیش از ما” بیانیه ای از شرکت می خواند.

با توجه به رنگ دیگر ادغام باقی می ماند در مسیر.

“با ما مراسم تحلیف معامله با مسا آلی کامل در جهانی همه گیر با این وجود ما در حال خوش ما همچنان به پیشرفت های قابل توجهی,” رنگ می گوید. “در انتظار بسته شدن باقی مانده ما برنامه ریزی شده خریداری کنیم باید سی درمانگاه دوازده سایت های کشت و چهار امکانات تولید. گام بعدی ما خواهد بود برای ادامه و نهایی این ادغام و ساختمان در ما قوی عامل مدل که فعال است Schwazze و شرکای آن برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در سراسر کشور به خصوص که تقاضا برای شاهدانه افزایش یافته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de