آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— چین گزارش 7 مورد جدید کره جنوبی 15.

— Los Angeles Police Department ویروس می خواهد آزمون برای همه دستگیر شد.

— کانادا آکروباتیک جت سقوط به بریتیش کلمبیا محله.

— مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به مسابقات گلف وعده بازگشت سریع به حالت عادی.

برزیل Bolsonaro استقبال حامیان کند فشار یو پی اس.

___

پکن — چین گزارش هفت جدید کروناویروس موارد دوشنبه و گفت: مقامات دولت مرکزی درخواست دفاتر در پکن که در آن مردم از سراسر کشور به ثبت شکایات بسته باقی خواهد ماند برای زمان حال به عنوان یک ویروس-کنترل و اندازه گیری.

جدید COVID-19 مرگ و میر گزارش شده در چین در بیش از یک ماه اگر چه برخی از آنها اعلام شده است عطف به ماسبق پس از آزمایشات بیشتر انجام شد و 82 نفر باقی می ماند, در درمان, در حالی که یکی دیگر از 450 تحت انزوا و نظارت به عنوان موارد مشکوک و یا پس از آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 82,954 موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر صنعتی ووهان.

با کاهش در موارد چین منتقل شده است به راه اندازی مجدد مدارس و بازگشایی کسب و کار و صنایع. برخی از ادارات دولتی که تمایل به جذب تعداد زیادی از مردم در فضاهای محدود را تا حد زیادی باقی مانده است به روی عموم بسته شده.

دولت مرکزی درخواست دفاتر یک نگرانی خاص به دلیل شاکیان اغلب سفر قابل توجهی فاصله به پکن جایی که آنها زندگی می کنند ممکن است برای هفته ها یا ماه در عام و اقامت در انتظار پاسخ.

در آن گزارش رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: شکایت هنوز هم می تواند مشاهده کنید آنلاین.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی در گزارش جدید 15 coronavirus موارد و بیشتر مرگ و آوردن آن در مجموع به 11,065 موارد و 263 مرگ و میر.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه گفت: این اعتقاد 10 از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود مسافران از خارج از کشور.

تنها دو مورد جدید گزارش شده از سئول شهری که در آن ده ها هزار نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در هفته های اخیر پس از مقامات بهداشتی کشف ده ها تن از عفونت های مربوط به باشگاه را برانگیخت.

مقامات ابراز امیدواری کرد که نقل و انتقال های پایانی و برنامه ریزی برای حرکت به جلو با یک مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان در روز چهارشنبه.

___

لس آنجلس — اداره پلیس لس آنجلس می خواهد برای تست همه آن افسران بازداشت برای تعیین اینکه آیا آنها با آلوده coronavirus.

رئیس پلیس میشل مور گفت: در بخش غیر نظامی نظارت بدن در هفته گذشته که در زندان در حال تست همه تازه واردان اما نتایج را روز به عقب می آیند. او گفت: اطلاعات در زمان واقعی از یک سریع-نتیجه آزمون کمک خواهد کرد که مقامات جداسازی بیمار بازداشت شدگان نگه داشتن دیگران بازداشت شده در زندان های محلی امن و به سرعت هشدار افسران به هر بالقوه قرار گرفتن در معرض.

مور است که به درخواست مسئولان شهرستان برای خرید سریع-نتیجه تست سیستم اما معلوم نیست که آیا چنین سیستم تولید خواهد شد دقیق نتایج آزمون.

___

KAMLOOPS, بریتیش کلمبیا — کانادا آکروباتیک جت سقوط یک, British Columbia محله پنج شنبه در طول یک روگذر در نظر گرفته شده برای تقویت روحیه در طول همه گیر کشتن یکی از اعضای خدمه به طور جدی مجروح شدن دیگری و تنظیم یک خانه در آتش است. تصویری به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل یک نفر بیرون آوردن.

تصادف در سمت چپ باقی مانده و پراکنده در سراسر محله در نزدیکی فرودگاه در شهرستان کملوپس, 260 مایل (418 کیلومتر) شمال شرق ونکوور. کانادا وزارت دفاع گفت: خدمه اورژانس پاسخ بودند. این Snowbirds کانادا هستند معادل U. s. Air Force Thunderbirds یا ایالات متحده آمریکا, نیروی دریایی آبی ،

“این است که با قلب سنگین است که ما اعلام کند که یکی از اعضای CF Snowbirds تیم مرده است و یک اتحاد پایدار صدمات جدی” نیروی هوایی سلطنتی کانادا گفت: در یک صدای جیر جیر.

Royal Canadian Mounted Police گفت: علت این تصادف در دست بررسی است.

عملیات الهام بخش آغاز شده در نوا اسکوشیا در اوایل این ماه و امکانات این تیم امضا نه جت سازند. آن را با هدف تقویت روحیه در میان همه گیر.

این Snowbirds انجام شده در airshows در سراسر کانادا و ایالات متحده برای چندین دهه به عنوان یک ابزار کلیدی برای بالا بردن آگاهی در مورد — و استخدام برای نیروی هوایی. یازده هواپیما استفاده می شود در طول نشان می دهد با نه پرواز و دو نگه داشته و به عنوان قطعات یدکی.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام به موسسه خیریه مسابقات گلف پخش یکشنبه و وعده آمریکایی ها از یک بازگشت سریع به حالت عادی که صدا به مراتب بیشتر از خوش بینانه ترین کارشناسان می گویند واقع بینانه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد این رویداد — پخش در ان بی سی — و گفت که او می خواهم برای دیدن جمعیت بسته بندی به سالن های ورزشی توسط این سقوط یا نه یک درمان برای coronavirus توسعه یافته است.

او گفت: “ما به دنبال در واکسن ما به دنبال در درمان هستند و ما بسیار دور پایین خط” افزود: “من فکر می کنم که نمی شود در آینده بسیار دور. اما حتی قبل از آن, من فکر می کنم ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت.”

کارشناسان اما می گویند پیدا کردن درمان که سریع است که به دور از خاص و هشدار داده اند که کاهش محدودیت سرعت بیش از حد می تواند این ویروس را به دوباره بجای اول برگشتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث گفت: به احتمال زیاد رزومه با جمعیت — اگر هر — اما امیدوار است که در زمان کارشناسی ارشد برگزار شده در ماه نوامبر جمعیت می تواند بازگشت.

“ما می خواهیم به آن را به جایی که بود. ما می خواهیم بزرگ استادیوم مملو از مردم,” او گفت:. “ما می خواهیم به ورزش بازگشت. ما از دست های ورزشی. ما نیاز به ورزش از نظر روح و روان, روان از کشور ما است.”

TaylorMade رانندگی امداد است که در سمینول باشگاه گلف در فلوریدا به جمع آوری پول برای COVID-19 امداد. وجود دارد هیچ جمعیت هیچ ویلچرهای و محدود خدمه تلویزیون, همه اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.

___

مانیل فیلیپین — جمعیت و ترافیک وابسته به وسايط نقلیه بازگشت به مراکز خرید در پایتخت فیلیپین پس از دو ماه coronavirus مستند بود تا حدی آرام بیش از آخر هفته باعث پلیس برای هشدار دادن به بازداشت و تعطیلی فروشگاه.

سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو گفت: عظیم قرنطینه در اصلی شمال Luzon منطقه به بیش از 50 میلیون نفر بود به آرامی کاسته شود به احیای اقتصاد “و نه به خاطر ما امن هستند.” اقتصاد این کشور در سه ماهه اول و بیش از 2 میلیون نفر شغل خود را از دست یا رو کاهش دستمزد با توجه به مستندات.

فیلیپین گزارش شده بیش از 12,500 عفونت و 824 مرگ و میر به علت COVID-19. آن است که تنها قادر به انجام حدود یک سوم از یک هدف روزانه 30000 coronavirus آزمون.

رقو هشدار داد در برابر عمومی خوشنودی “پس از ما دریافت گزارش از افرادی که trooped به مراکز با بی توجهی کامل از اجتماعی یا فیزیکی فاصله.”

پلیس سرهنگ ژنرال Guillermo لورنزو Eleazar هشدار داد مراکز خرید نه تنها از تعطیلی اما از اتهامات جنایی علیه صاحبان اگر آنها موفق به تنظیم جمعیت.

تنها شهر مانیل و دیگر مناطق در معرض خطر باقی می ماند تحت سخت lockdown اما تولید گیاهان اجازه داده شد برای بازگشایی با نیمی از نیروی کار خود را از روز شنبه از طریق پایان ماه مه. ضروری کسب و کار بازگشایی, بیش از حد, اما ورزشگاه, آرایشگر فروشگاه فیلم خانه ها و دیگر فعالیت های تفریحی باقی می ماند بسته است.

___

پرتلند سنگ. — اورگان مقامات بهداشتی می گویند بیمارستان ارائه خواهد شد با یک داروی آزمایشی نشان داده است که برخی از وعده درمان coronavirus.

اورگان اقتدار بهداشت گفت: دولت دریافت کرده است به مقادیر کافی از remdesivir برای درمان تمام بیماران که واجد معیار های پزشکی برای استفاده از این دارو به عنوان روز.

های اخیر نتایج اولیه برای مواد مخدر پیشنهاد آن می تواند کمک به بیماران بهبود می یابند از coronavirus سریعتر اگر چه دراز مدت داده است که هنوز هم مورد نیاز برای تایید هر گونه بهره مند شوند.

سازمان بهداشت است نه موضع گیری در مورد اینکه آیا آن را باید مورد استفاده قرار گیرد یا نه, ترک است که تصمیم گیری به پزشکان و بیماران خود را.

___

لس آنجلس — در میان 7,000 بی خانمان نقل مکان کرد و به اتاق های هتل به سوار شدن از همه گیر افرادی هستند که با به خطر بیافتد ریه ها و قلب.

California counties اجاره بیش از 15000 اتاق های هتل ها به عنوان بخشی از پروژه Roomkey که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom راه اندازی شد در ماه مارس برای محافظت از آسیب پذیر افراد بی خانمان.

دولت تخمین زده شده 150,000 بی خانمان است که بیشتر در کشور است.

شهرستان مقامات می گویند آن بوده است و سخت تر از انتظار می رود برای پیدا کردن مناسب هتل ها, مذاکره اجاره و راه اندازی عملیات. مردم در این برنامه باید به دنبال قوانین از جمله حکومت و متوسط چک هر زمان که آنها بازگشت از خارج. برخی از مردم شده اند coaxed داخل پس از سال خوابیده در خیابان.

___

CHEYENNE Wyo. — مقامات بهداشتی می گویند اولین شیوع کروناویروس در یک خانه سالمندان در ایالت وایومینگ آلوده حداقل نه نفر.

وایومینگ وزارت بهداشت گفت: پنج نفر از کارکنان و چهار نفر در Worland بهداشت و درمان و توانبخشی یافت شده COVID-19 تا کنون.

یک سخنگوی وزارت گفت: بیشتر نتایج آزمون شد انتظار اما مقامات بر این باورند همه ساکنان و کارکنان در مرکز آزمایش شده اند.

تست شد و پس از کارکنان بیمار شد و به دنبال مراقبت های پزشکی اما روشن نیست چگونه این ویروس معرفی به مرکز. وجود دارد شیوع در تسهیلات زندگی کمک در کاوشگر در ماه مارس اما هیچ کدام در خانه سالمندان تا به حال.

___

بویزی آیداهو در حال برگزاری است کاملا پست الکترونیکی-در اولیه برای اولین بار به عنوان دولت کار می کند به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برگه های رای باید توسط درخواست جمعه و بازگشت 8 p. m. 2 ژوئن با اعلام نتايج آن شب.

دموکراتیک رای دهندگان را ببینید یکی بالا مشخصات نام در انتخابات: سابق 2018 دموکرات فرمانداری نامزد Paulette اردن از Plummer در حال اجرا است در برابر سابق کنگره و نامزد جیم Vandermaas برای یک شانس برای به چالش کشیدن ایران از سوی دیگر ، جیم Risch در ماه نوامبر.

اردن خوست و در طول سال 2018 مبارزات انتخاباتی میان امید از هواداران که او می تواند تبدیل به اولین فرماندار بومی آمریکا در ایالات متحده است.

___

کسب و کار که مخالف فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش می تواند در صورت تخطی از قانون تحت قوانین اضطراری دولت او ثبت شده است.

تغییر زمان و اثر جمعه زمانی که قوانین ثبت شد اما قانونگذاران در هر دو حزب کمیته باید فرصتی برای نقد و بررسی آن در روز چهارشنبه.

اگر آنها نمی, آن را رد آن را در اثر باقی می ماند برای 150 روز. کلاس جنحه شوند مجازات های جریمه بین 75 $و $2,500.

این پریتزکر را مدیریت مشاور عمومی ان اسپیلین تشبیه آن به یک بلیط ترافیک. برخی از جمهوری خواهان آن را به نام یک نفس بیش از حد از پریتزکر قدرت.

___

ریو دو ژانیرو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro استقبال صدها نفر از حامیان و پیوست در یک سری از فشار یو پی اس — چه کسی جمع آوری شده قبل از ریاست جمهوری دفاتر یکشنبه به عقب باز-the-اقتصاد درایو حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد سراسر کشور است.

تظاهرکنندگان در برازیلیا و سائوپائولو به مبارزه طلبیده محلی stay-at-home سفارشات به عضویت نرم افزار-Bolsonaro تظاهرات در زمانی که رئیس جمهور رو به افزایش فشار بیش از دست زدن به او از این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 15000 برزیل.

“ما امیدواریم که به رایگان از این سوال به زودی برای همه ما” Bolsonaro گفت: این جمعیت در برازیلیا. “برزیل خواهد شد قوی تر است.”

Bolsonaro بعد از دعوت یک گروه از حدود 20 چتربازان بودند که در اعتراض به پیوستن به او در خم دفتر ریاست جمهوری. مردان, پوشیدن شلوار استتار سیاه Bolsonaro T-پیراهن قرمز و برتس سوگند وفاداری به رئیس جمهور و خانواده اش کشش اسلحه حق خود را قبل از برخی از پیوست او در یک سری از فشار یو پی اس.

هواداران باید جمع آوری روزانه در محل اقامت ریاست جمهوری با جمعیت بزرگتر تبدیل کردن در تعطیلات آخر هفته.

برخی از نمایش آگهی محکوم کنگره و دیوان عالی کشور این است که آنها باور دارند که بخشی از یک توطئه برای از خط خارج Bolsonaro ریاست جمهوری.

___

نیویورک — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو رو تست coronavirus در برنامه زنده تلویزیونی جمعه به عنوان او اعلام کرد: همه مردم در دولت دچار علائم شبه آنفولانزا در حال حاضر واجد شرایط برای آزمون.

هر نیویورکی دچار علائم شبه آنفولانزا و یا کسانی خواهد شد که بازگشت به کار به عنوان بخشی از فاز reopenings در سراسر کشور در حال حاضر می توانید آزمایش کومو گفت.

دولت در حال گسترش است واجد شرایط به عنوان آن را با معاملات مازاد تست ظرفیت. کومو گفت: از طریق درایو و راه رفتن در تست های سایت های در حال انجام در حدود یک سوم از 15,000 آزمون آنها قادر هستید هر روز.

در همه حالت تست حدود 40 ، 000 نفر در هر روز است.

توافق با CVS اجازه خواهد داد که نمونه جمع آوری می شود در بیش از 60 داروخانه های سراسر کشور کومو گفت. تست در شهر نیویورک است که در حال گسترش به 123 CityMD پیاده روی در درمانگاه.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio نیز درخواست فوری یکشنبه برای اهدای خون گفت: coronavirus مربوط به خون درایو لغو منجر لوازم رسید به حدود دو روز ارزش است که می تواند به معنای به تعویق انداختن برخی از اعمال جراحی.

___

واشنگتن — یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا است انتقاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اولیه و پاسخ به شیوع کروناویروس گفت: “اجازه دهید این کشور پایین” پس از تاخیر اولیه با تست.

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو کاهش یافته است می گویند زمانی که خواسته یکشنبه در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” آیا نسبت ناروا به حال اعتماد به نفس در CDC به رهبری آمریکا همه گیر در پاسخ گفته بود که یک سوال از رئيس جمهور.

اما ناوارو می گوید CDC “مجموعه ما” در اوایل هفته از وقوع.

CDC تلاش برای توسعه خود را تست تشخیصی برای coronavirus در ماه ژانویه بعد از کشف مشکلات در آن کیت ارسال به دولت و county public health labs در اوایل فوریه.

آن زمان سی دی بیش از دو هفته به آمده تا با رفع منجر به تاخیر در تشخیص به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر روز یکشنبه گفت که او مخالف CDC تا به حال اجازه دهید ملت پایین. او گفت: CBS’ “چهره ملت”: “من باور دارم CDC در خدمت مهم بهداشت عمومی نقش است.”

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de