کالیفرنیا دیده نشده و بزرگ در مرگ و میر از این رمان coronavirus مانند نیویورک و دیگر نقاط داغ اما دولت هنوز در حال مبارزه با یک رشد تعداد مرگ و میر و موارد تایید شده.

COVID-19 مرگ و میر در کالیفرنیا باقی می ماند در یک لجبازی فلات. معکوس یک روند دیده می شود, در سراسر کشور, کالیفرنیا دیده است و نه پایدار کاهش در مرگ و میر بیش از ماه گذشته لس آنجلس تایمز تحلیل یافت. در طول هفت روز به پایان رسید که پنج شنبه, 503 نفر در کالیفرنیا درگذشت از ویروس — دوم-بالاترین هفتگی مرگ و میر در این دوره از بیماری همه گیر و 1.6 درصد افزایش از هفته گذشته تلفات.

این بار خواسته UC San Francisco اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص دکتر جورج رادرفورد سابق اپیدمی سرویس اطلاعاتی افسر با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در مورد اینکه چرا فلات همچنان ادامه دارد.

تبلیغات

“زمانی که آن را به بالا رفتن از آن به پایان رسیده است. آن را رو به پایین می آیند را برای آن به پایان,” او گفت:.

رادرفورد ارائه دو دلیل بیماری تداوم: درصد معینی از مردم هنوز هم باید کار کنم و دیگران در حال تغذیه شدن با ماندن در خانه.

ضروری کارگران

بخش قابل توجهی از جمعیت انتخاب کرده است و نه به ماندن در خانه بوده یا قادر به انجام این کار به دلیل آنها ضروری کارگران منینگ سوپر مارکت ها, گوشت, گیاهان پردازش زندان ها و خانه های سالمندان.

تبلیغات

یک CDC مطالعه تخمین زده می شود که حدود 1 آوریل حدود دو هفته به یک منطقه ای اقامت در خانه سفارش تقریبا 50 درصد از ساکنان پنج منطقه خلیج شهرستانهای هنوز ترک خانه از 80 درصد در اواخر فوریه.

“که هنوز هم 50 درصد” رادرفورد گفت که مردم هنوز هم می توانید دریافت کنید حتی اگر آنها خود را محدود سفرهای خارج از خانه برای خرید یک قرص نان در سوپر مارکت.

کارگران ضروری که باید خانه را ترک کنند — افراد مشغول به کار در صنعت مواد غذایی ساخت و تحویل نیروی انسانی تجهیزات پزشکی — در میان کسانی که پیمانکاری coronavirus.

یک UC San Francisco مطالعه هزاران نفر از ساکنان و کارگران در شهر ماموریت منطقه نشان داد که 57 درصد از کسانی که مورد آزمایش باید ترک خانه های خود را برای کار و کسانی که مجبور به ترک خانه به کار اختصاص 90 درصد از موارد مثبت. نزدیک به 89 درصد از کسانی که تست مثبت درآمد کمتر از 50000 دلار در سال بیشتر زندگی می کنند در خانواده با سه یا بیشتر مردم است.

تبلیغات

در حالی که Latinos ساخته شده 44 درصد از کسانی که آزمایش آنها اختصاص بیش از 99 درصد از مثبت COVID-19 موارد است.

بسیاری از ساکنان و کارگران در منطقه ماموریت شاغل هستند در خدمات ضروری از قبیل کشاورزی, ساخت و ساز, ساخت و تولید, رستوران ها, فروشگاه های مواد غذایی و مربوط به فراشی و خدمات داخلی دانشگاه گفت.

ماندن در منزل و محققان گفت: به وضوح به نظر می رسید برای ایجاد یک تفاوت.

بزرگ شیوع گزارش شده در محل مورد نیاز برای نگه داشتن ضروری کسب و کار در حال اجرا, با ده ها تن آلوده و حداقل یک مرگ و میر در Safeway مرکز توزیع در شرق منطقه خلیج در تریسی. دورتر جنوب در دره مرکزی حداقل 138 کارگران در یک کارخانه بسته بندی گوشت در هانفورد باید آزمایش مثبت برای ویروس.

تبلیغات

L. A. ساکنان شهرستان زندگی می کنند که در مناطق با نرخ فقر را نزدیک به چهار بار به عنوان بسیاری از COVID-19 مرگ و میر — 29 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در مقایسه با هشت نفر در هر 100000 نفر در جوامع با کم نرخ فقر در این شهرستان گفت: در هفته گذشته.

سیاه پوست و لاتین در کالیفرنیا سنین 18 تا 64 در حال مرگ هستند بیشتر از خود و همتایان نسبت به سهم خود از مردم یک بار تجزیه و تحلیل دولت در بخش بهداشت و درمان داده های انجام شده در اواخر ماه آوریل یافت.

رادرفورد گفت: ضروری کارگران باید در نظر گرفته شود و او به مقامات دولتی به طرح بازگشایی دقت کنید.

تبلیغات

“اشتباه نکنید … بیشتر اقتصاد باز می شود تا بیشتر مردم در حال رفتن برای مردن” او اضافه شده است. “شما باید واقعا مراقب باشید برای به حداقل رساندن این تعداد و مطمئن شوید که آن را در پشت تمام مردم فقیر که انجام می دهند در خط مقدم شغل که در حال رفتن به دریافت بیشتر در معرض.”

اقامت در خانه, خستگی,

همچنین یک عامل: مردم در حال گرفتن تغذیه با اقامت در خانه سفارش شده اند و مصمم به لذت بردن از آب و هوای خوب.

این یک دلیل بیماری پیش بینی به طور فزاینده ای در انتظار مرگ و میر به بدتر از آنچه تصور می شد فقط یک هفته پیش. “آنها متوجه مردم نیست واقعا پناه در جای دیگر و تمام کشورهای دیگر اجازه دهید پای خود را خاموش و ترمز” رادرفورد گفت.

تبلیغات

مقامات ابراز زنگ در جمعیت زیادی دیده می شود در سان فرانسیسکو ماموریت دولورس پارک در اورنج کانتی سواحل و در مرکز شهر L. A. گل منطقه.

شده است وجود دارد افزایش شدید در coronavirus موارد گزارش شده در اورنج کانتی زیر جمعیت زیادی در سواحل در مارس 25-26.

در این هفته از آوریل 20-26 وجود دارد 438 موارد در اورنج کانتی. هفته بعد از آن 669 مورد گزارش شد و هفته بعد از آن 759 موارد است. تحقیقات بیشتر مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا سواحل شد یک منبع از گسترش شیوع و یا اگر این افزایش را می توان به سادگی توضیح داد توسط عوامل دیگر مانند افزایش تست.

“اما شما می دانید که ما فقط به دنبال در آن وجود دارد یک پرش بزرگ در اورنج کانتی بود که زمانی سازگار با امکان انتقال از جمعیت که رویداد” رادرفورد گفت.

تبلیغات

دیگران ابراز نگرانی در مورد مناطق شلوغ. “ما در حال دیدن خوشه در عفونت در جنوب کالیفرنیا متناسب با زمانی که سواحل شلوغ شد. ما را دیده اند خوشه از عفونت هنگامی که مردم را به اجتماعات بزرگ در کلیساها و یا جشن تولد. ما باید مراقب باشند” سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی دکتر گرانت, Colfax روز دوشنبه گفت:.

نارنجی شهرستان افسر بهداشت دکتر Nichole سریع گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که در این زمان است که سواحل شلوغ شد یک عامل در افزایش موارد است.

“همانطور که در حال حاضر این چیزی است که ما در حال اشاره به عنوان علت موارد” سریع گفت.

تبلیغات

جمعیت بیش از آخر هفته از آوریل 25 و 26 وادار Newsom به طور موقت نزدیک Orang County, سواحل, یک تصمیم مقامات دولتی گفته شد به معنای دفع به طور بالقوه شرایط نا امن است که می تواند بدتر از گسترش COVID-19.

شهرستان شروع به ویژه ramping تا آن روزانه غربالگری فعالیت های اطراف شروع مارس 28.

“همانطور که ما تست بیشتر ما به احتمال زیاد به انتخاب کنید تا بیشتر موارد” سریع گفت.

پاسادنا مقامات از سوی دیگر نشان داده اند که صرف نظر کردن از اجتماعی فاصله می باید نتایج بد: یک خوشه از حداقل پنج coronavirus موارد به یک جشن تولد.

تبلیغات

این حزب برگزار شد پس از Newsom صادر ایالت اقامت در خانه سفارش مارس 19 و با حضور تعداد زیادی از اعضای خانواده و دوستان که نمی پوشند پوشش صورت و یا اقامت شش فوت از هم جدا شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

“یک فرد نشان داد تا به حزب برگزاری نمایشگاه علائم و شوخی او ممکن است ویروس” لیزا Derderian سخنگوی شهر پاسادنا گفت: در یک ایمیل. “پس تحت تاثیر چندین نفر دیگر که به طور جدی بیمار شد چرا که از یک فرد غفلت و رفتار خودخواهانه.”

از طریق تماس با ردیابی یک پاسادنا عمومی وزارت بهداشت بیماری بررسی تیم کشف بیش از پنج آزمایشگاه تایید coronavirus موارد در میان شرکت کنندگان از حزب “و بسیاری از افراد بیمار” شهر گفت. تیم شناسایی این زن به عنوان شاخص مورد و یا بیمار برای اولین بار در شیوع بیماری با شناسایی عفونت, مقامات گفت.

تبلیغات

در همان زمان ترافیک شروع به ظهور در لس آنجلس.

احتقان است که هنوز هم بسیار کمتر از قبل همه گیر سطح اما تعدادی از رانندگان که در خارج از خانه است به طور پیوسته خزنده به سمت بالا و زمان سفر در حال عقب نشینی از سفید با سرعت از اواخر ماه مارس زمانی که 405 آزادراه دیدم سرعت 70 مایل در ساعت شلوغی.

بار کارکنان نویسندگان سوزان زنگ الکس Wigglesworth و پاتریک McGreevy کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de