غربی نیویورک از جمله بوفالو برای شروع 1 فاز از بازگشایی

نیویورک (AP) — شهر نیویورک است ramping تا توانایی خود را به آزمون برای coronavirus با تست در دسترس در بیش از 150 سایت های سراسر شهر بود و تست کیت های ساخته شده در این شهرستان در حال حاضر در حال استفاده در شهرستان اجرا کلینیک بهداشت, شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:.

همکاری بین کالج پزشکی آلبرت اینشتین و کسب و کارهای محلی چاپ قطعات و Collab خواهد بود تولید 60,000 کیت تست بارگیری در این هفته با هفته از ژوئن 1, de Blasio گفت: “ما به شما در حفظ و رفتن تا آنجا که ما باید برای رفتن به مطمئن شوید که هر نیویورکر است که نیاز به آزمایش می شود.”

د Blasio یکشنبه اعلام کرد که فوری ارائه دهنده مراقبت های CityMD خواهد ارائه تست برای این ویروس در آن 123 مکان های بالا بردن تعداد تست سایت در این شهرستان به بیش از 150.

شهردار گفت: این شهرستان است که در ادامه به استخدام بهداشت عمومی کارگران برای ردیابی اطلاعات تماس افرادی که تست مثبت برای COVID-19.

“همه قطعات — تست بچه ها تست سایت های آزمایشگاه های ردیاب — تمام این قطعات با هم آینده را به ما گنده, تنومند, تست و ردیابی برنامه ما نیاز به عقب راندن این بیماری و حرکت رو به جلو در این شهرستان است,” او گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر