3 جنوب کالیفرنیا مردان ربوده شده 2 کشته در مرزی ربایی

آنها زندگی می کردند در نورواک پاسادنا و سن دیگو اما همه آنها ناپدید شده در, Tijuana.

خانواده های خود تماس رو خواستار پول است. و در یک مورد حتی اگر مرد خانواده چپ $25,000 به صورت نقدی در یک مک دونالد سرویس بهداشتی به عنوان کارگردان او کشته شد به هر حال با توجه به اسناد دادگاه implicating یک زن و شوهر لسلی Briana Matla و خوان کارلوس مونتویا سانچز در تیجوانا مبتنی بر ربایی حلقه.

Matla 20 و مونتویا سانچز 25 ساله متهم شدند در لس آنجلس دادگاه فدرال با توطئه به شستن پول. Matla که زندگی در سان برناردینو شهرستان قبل از حرکت به مکزیک دستگیر شد هفته گذشته در سن دیگو. مونتویا سانچز یکی از تیجوانا دستگیر شد در سن دیگو یکشنبه ، معلوم بود روز شنبه اگر هم تا به حال حفظ یک وکیل.

در استشهاد unsealed دوشنبه FBI Special Agent کارا A. Sammartino دقیق این زوج را به اتهام مشارکت در سه کارمند متعهد در طول یک ماه است.

تبلیغات

در مارس 27, همسر سالوادور Acosta مدینه, یک شهروند آمریکایی که زندگی در سن دیگو گزارش دادند او گم شده است. با استفاده از شوهرش حساب آیکلاد او در بر داشت خود را در تازه ترین محل: هتل Aqua در Cañón del Padre محله تیجوانا Sammartino نوشت: در استشهاد.

روز بعد از او گزارش شده بود گم شده و Medina به نام پسر او و خواسته او را به پرداخت $25,000 به امن خود را آزاد کند. در جهت پدر او را ربایان پسر جمع آوری پول و سمت چپ آن را در یک کیسه در دستشویی زنان در مک دونالد در San Ysidro, استشهاد گفت. رستوران یک پیاده روی کوتاه از بندر ورود به تیخوانا.

شش دقیقه پس از مدینه را کاهش, پول, Matla چپ دستشویی پوشیدن کوله پشتی و بازگشت به مکزیک با پای Sammartino نوشت: با استناد به تلویزیون مدار بسته فیلم.

بعد مدینه را دریافت یک پیام Whatsapp از پدرش را تایید کرد و گفت او خواهد بود منتشر شد که بعد با توجه به استشهاد. در عوض مقامات مکزیک یافت می شود بدن خود را در تیجوانا و مدینه خانواده شناسایی خود باقی می ماند و دو روز بعد Sammartino نوشت.

تبلیغات

دو هفته بعد از ادگار Esteban Guzman گزارش خود آدم ربایی به اف بی آی است.

Guzman که زندگی در نورواک شد, بازدید خانواده در تیجوانا زمانی که او یک تماس تلفنی یکی از بستگان گفت: عوامل است. هنگامی که او آویزان تا Guzman گفت که او می خواهم برای چند ساعت را به عقب در زمان برای صرف شام Sammartino نوشت: در استشهاد. او نبود.

بعد گوزمان به نام مادر: او “مشکل” او به او گفت و او نیاز به درخواست رئیس خود را به پرداخت $25,000 به او از آن Sammartino نوشت. صبح روز بعد مادر او یک Facebook پیام از Guzman حساب — یک عکس از خود را مورد ضرب و شتم چهره استشهاد گفت. او مذاکره باج به 1000 $و پسرش شورلت کامارو Sammartino نوشت.

Guzman گفت مادر خود را به دست بیش از باج در پارکینگ یک لاو در نورواک. یک زن — یک “خانم های باردار” — خواهد بود انتظار وجود دارد گفت: با توجه به استشهاد. به دلایل چپ غیر قابل توضیح در استشهاد باج هرگز تحویل داده است. مقامات مکزیکی در بر داشت Guzman بدن روز بعد.

تبلیغات

خواهر خود را با استفاده از کامپیوتر خانواده برای دسترسی به گوزمان را حساب Google. نهایی خود را, محل, در ساعات اولیه صبح روز او مرده پیدا شد هتل Aqua در تیجوانا Sammartino نوشت. در گوزمان را در حساب Gmail خود را خواهر در بر داشت رسید برای یک وسترن یونیون, حواله: $400 ارسال به یک “خوان کارلوس مونتویا سانچز” استشهاد گفت.

یک هفته بعد یکی از تاکو فروشگاه مالک سوار با یک دوست به صفحه اصلی آشنایی اسکار باتیستا والنسیا که تا به حال ارائه شده به فروش مواد غذایی کنسرو شده را در یک تخفیف استشهاد گفت. با توجه به محدودیت های اعمال شده از coronavirus شیوع رستوران خود را کم بود در وسایل و لوازم مورد azijam گفت: اف بی آی است. او شناسایی شده است در استشهاد تنها با حروف اول خود.

زمانی که او مورد حمایت به والنسیا در گاراژ یک مرد ناودان درب بسته و آمد پایین پله ها اشاره اسلحه او گفت: اف بی آی است. دو مرد ضرب و شتم محدود و چشم او و همراه او, او گفت:.

در ربایان’ جهت, azijam به نام مادر از فرزندان خود زندگی می کردند که در پاسادنا و گفت: او می خواهم به کشته شدن یک خانواده چهار در حالی که رانندگی در حال مستی و نیاز به پرداخت $20,000. او گفت: او را دوست داشت و فرزندان خود را.

تبلیغات

“او خداحافظی” او بعدا گفت: FBI چرا که او تا به حال دیده می شود او گرد آمده بودند و چهره آنها می دانستند و می “بودند و قصد کشتن او مهم نیست که اگر باج پرداخت شد یا نه.”

او محدودتر هم پایین پرداخت باج به $14,000, استشهاد گفت و ربایندگان به او گفت به تحویل پول آن شب به یک زن باردار در مواد غذایی 4 کمتر در لینوود. در پایان او نیست دست بیش از پول و یا رفتن به رها کردن سایت استشهاد گفت. او نیاز ندارد.

بیست دقیقه قبل از برنامه ریزی رها مکزیکی antikidnapping تیم ملی مطلع اف بی آی آنها تا به حال حمله به هتل Aqua در تیخوانا, بازداشت نه مشکوک ربایان و رهایی از azijam. یک هفته بعد یک دادرس قاضی در لس آنجلس مجاز حکم دستگیری Matla و مونتویا سانچز.

“همه سه مورد نیز به نظر می رسد مرتبط بر اساس یک مشترک طرز عمل شامل رایج در مکان های مورد استفاده مشترک شماره تلفن مورد استفاده قرار گیرد به جای تماس و شبیه باج خواسته” Sammartino نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de