توکیو (AP) — سهام آسیا روز سه شنبه در خوش بینی در مورد بالقوه واکسن برای coronavirus پس از امید برای بهبود اقتصادی ایالات متحده در نیمه دوم سال فرستاده وال استریت به دوباره بجای اول برگشتن.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن اضافه شده 1.5% را به پایان برساند در 20,433.45. استرالیا S&P/ASX 200 شروع به پریدن کرد 1.8% به 5,559.50. کره جنوبی Kospi شد تا 2.2% به 1,980.07. هانگ سنگ در هنگ کنگ را به دست آورد 2.1% به 24,442.42 در حالی که شانگهای کامپوزیت لبه 0.7% به 2,895.46.

هند Sensex اضافه شده 1.8% به 30,558.23 و بازار نیز افزایش یافت در تایوان و جنوب شرق آسیا است.

“خلق و خوی است پافشاریای خطر با ضریب اطمینان داشتن مخفیگاه آنان توسط امید برانگیخت برای COVID-19 واکسن” گفت: Jingyi پان بازار استراتژیست برای IG.

پن گفت: گزارش هایی که از مواد مخدر شرکت مدرن پیدا کرده بود نتایج امیدوار کننده در یک واکسن باید “بدون شک بزرگترین تقویت کننده خلق و خو برای بازارهای با توجه به این واقعیت است که طولانی coronavirus پیامدهای باقی می ماند تنها بزرگترین مسئله برگزاری بازار از بهبود و کمک کننده به سایر عوامل خطر از جمله آمریکا و چین تنش است.”

ماساچوست-بر اساس مدرن شاهد آن سهام پرش 20% در نیویورک معاملات در روز دوشنبه.

S&P 500 صعود 3.2% بهترین خود را بعد از اوایل ماه آوریل است. دستاوردهای پاک شده و همه از ضرر و زیان خود را از هفته گذشته که شاخص نوشته شده در بدترین حالت آن نشان از اواخر ماه مارس و سوم خود را هفتگی از دست دادن چهار. بازده اوراق قرضه افزایش یافت گسترده در نشانه دیگری است که سرمایه گذاران در حال تبدیل شدن بیشتر خوش بینانه است.

سرمایه گذاران نیز با تشویق اظهارات بیش از آخر هفته از فدرال رزرو صندلی جروم پاول که ابراز خوش بینی است که اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع به بهبود می یابند در نیمه دوم سال است. پس از شیوع این بیماری شده است موجود گفت: اقتصاد باید قادر به دوباره بجای اول برگشتن “قابل ملاحظه است.”

S&P 500 به 90.21 امتیاز به 2,953.91. معیار و شاخص است که هنوز هم پایین 12.8% از آن بالا تمام وقت در فوریه 19.

میانگین صنعتی داو جونز رسید 3.9% به 24,597.37. شاخص Nasdaq composite با افزایش 2.4% به 9,234.83. کوچک-شرکت, سهام, شانس بهتر از بقیه بازار. راسل 2000 شاخص برداشت 6.1 درصد به 1,333.69.

سرمایه گذاران امیدوارند که یک کار واکسن برای COVID-19 را می توان توسعه یافته و آن را کمک خواهد کرد که اطمینان مردم و کسب و کار به عنوان اقتصاد بازگشایی شده است.

“سوال در مورد چگونه به سرعت مردم می آیند و یا آنها را دوباره به راه آنها استفاده می شود به انجام کارهایی که بسیار متفاوت اگر شما یک واکسن گفت:” مگان Horneman مدیر نمونه کارها استراتژی در Verdence سرمایه مشاوران.

اقتصاد در آسیا نیز شروع به استراحت محدودیت اگر چه نگرانی باقی می ماند در مورد یکی دیگر از افزایش بیماری است. در شهرهای شلوغ دشوار است که اجتماعی را حفظ فاصله. به عنوان موارد رها کردن مردم اجازه گارد خود را در بیرون رفتن و mingling در جمعیت.

اما معامله گران تشویق شده اند با نشانه هایی که تا کنون حداقل وجود ندارد مقدار زیادی از داده ها دلالت بر تجدید حیات در تعداد COVID-19 موارد گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA.

“البته از آنجا که ما در پاسخ به برداشت های ما می تواند پایان دادن به برخی از این دستاوردها باید اطلاعات اضافی مسابقه اعتقادات ما,” او گفت:.

تکنولوژی های مالی و صنعتی سهام اختصاص یک تکه بزرگ از روز دوشنبه گسترده سود همراه با شرکت هایی که تکیه بر هزینه های مصرف کننده. سهام انرژی نیز افزایش یافت قیمت نفت خام آمریکا بسته بالای 30 دلار در هر بشکه برای اولین بار در دو ماه. تولید نفت کاهش لگد زدن به در در همان زمان که تقاضا در حال افزایش است که ایالات متحده و کشورهای دیگر کاهش برخی از محدودیت ها با هدف جلوگیری از گسترش شیوع.

معیار آمریکا نفت خام اضافه شده 43 سنت افزایش به $32.25 در هر بشکه رسید. آن را شروع به پریدن کرد 8.1% به حل و فصل در $31.82 هر بشکه دوشنبه. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 37 سنت افزایش به $35.18 در هر بشکه رسید.

اوراق قرضه بازده افزایش یک شبه نشانه دیگری است که بدبینی شد کاهش. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که شاخصی برای نرخ بهره در بسیاری از وام های مصرف کننده صعود به 0.72% از 0.64% اواخر جمعه. صبح روز سه شنبه آن را در 0.70%.

ترس از خرد کردن رکود با توجه به کروناویروس فرستاده S&P 500 به یک موازنه در هواپیمای دوباله بیش از 30 درصد از آن در ماه فوریه است. امیدوار نسبتا واکنش سریع و بی سابقه ای حرکت می کند توسط فدرال رزرو و کنگره به بنیادی اقتصادی درد سوخت تاریخی ارتجاعی برای سهام در ماه آوریل است.

ممکن است رو به یک بدبینی شروع به سرمایه گذاران تعادل خوشبینی محتاطانه از بهبود به عنوان اقتصاد در سراسر جهان به آرامی باز کنید تا دوباره در برابر نگرانی است که این حرکت می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در coronavirus عفونت و بیشتر اقتصادی عدم قطعیت است. اما روز دوشنبه شروع قوی به هفته معکوس تمام بازار زیان تا کنون در این ماه است.

وال استریت امیدوار است که بازگشایی کسب و کار و آرامش stay-در-خانه حکم همچنان بدون هیچ گونه عمده موانع و هموار کردن راه برای سود شرکت برای جستن به عقب.

دلار آمریکا رشد شاخص تا 107.38 ین ژاپن از 107.31 ین در روز دوشنبه. یورو افزایش یافت به $1.0933 از $1.0920.

___

AP کسب و کار نویسنده Alex Veiga کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de