سواحل کاباره ها? اروپا متعهد چگونه برای به دست آوردن گردشگران به عقب

ایا ناپا قبرس (AP) — دریای مدیترانه رفت و آمد مکرر از Ayia نپا آن شناخته شده است خشن و بی ادب ، هر تابستان هزاران نفر از جوانان گردشگران خارجی بسته به طبقه رقص از آن شب زنده داری منطقه پس از یک روز در ساحل.

اما همه گیر سکوت فراوان نپا نوار منطقه به عنوان کشور جزیره ای قبرس رفت و به یک مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus. در حال حاضر کلوپ شبانه صاحبان تعجب می کنم وقتی که اجتماعی فاصله قوانین کاسته خواهد شد به اندازه کافی برای حزب به رزومه — و چه کسانی که احزاب جدید خواهد بود.

“ما می دانیم که در کاباره ها جوان مردم را به رقص و یک زمان خوب است. اما پس از آن شما باید به آنها بگویید که آنها را به نگه داشتن 2 متر (6 فوت) جدا از یکدیگر پرسید:” Charalambos Alexandrou سخنگوی یک گروه به نمایندگی از باشگاه محلی کافه ها و رستوران ها.

در سراسر جنوب اروپا و در مکان های که در آن گردشگری درایوهای زیادی از اقتصاد مقامات وزن چگونه برای جلب مسافران برای بازگشت حتی در حالی که همه گیر باقی مانده است را انتخاب کنید. دستکاری گاهی اوقات رقابت نیازهای بهداشتی و کسب و کار, مقامات معرفی اقدامات برای اطمینان بازدید کنندگان که گرفتن تعطیلات امن دوباره.

اجتماعی, فاصله, قوانین, ممکن است کار در رستوران, اما به احتمال زیاد برای حل این سردرگمی مواجه ایا ناپا را در کاباره ها. Alexandrou گفت: این خواهد بود که “یک فصل از تلاش برای زنده ماندن” نیست و به دنبال سود است.

یک ایده در نظر گرفته شده است درخواست گردشگران داخلی را به یک COVID-19 آزمون قبل از ورود خود را. قبرس رسما گزارش 916 موارد COVID-19 و 17 و میر.

کشور معاون وزیر گردشگری Savvas Perdios گفت: قبرس را در ابتدا نگاه به گردشگران را از کشورهای نزدیک که موفق به مهار ویروس — یونان و اسرائیل و امارات متحده عربی و برخی از اروپای مرکزی و اسکاندیناوی سازمان ملل.

مقامات به زمان بیشتری برای ارزیابی این دوره از بیماری همه گیر در بریتانیا و روسیه جزیره اصلی گردشگری بازارهای قبل از نورد کردن فرش قرمز برای آن کشور است.

گردشگران در آینده نزدیک خواهد شد که به حرکت های مختلف مجموعه ای از انتظارات روال و قوانین برای مقابله با ویروس است.

کریستوس Angelides رئیس جمهور قبرس هتل مديران انجمن گفت: قوانین جدید که به زودی اعلام خواهد شد به این معنی است که از لحظه ای که گردشگران مرحله از اتوبوس یا تاکسی از فرودگاه توشه خود را خواهد بود ضد عفونی گرفته و مستقیم به اتاق خود. مراحل پذیرش انجام خواهد شد به صورت الکترونیکی با کارمندان پشت یک صفحه پلکسی گلاس و تمیز کردن کارکنان در تمام دنده محافظ.

مهمانان eyeing تعطیلات در پرتغال یکی دیگر از عمده جنوب اروپا مقصد تعطیلات احتمالا فراتر از یک هتل را بررسی آنلاین برای دیدن اگر آن را “پاک و ایمن” مهر و موم در حال حاضر در حال اهدا گردشگری محلی مقامات. مهر نشان می دهد که ایجاد می شود آن را یک هتل رستوران و یا دیگر محل تصویب شده است توصیه می شود بهداشت و روش های ایمنی برای محافظت در برابر ویروس.

این ایده شده است یک موفقیت بزرگ در جان بخش که حساب برای 15 درصد از پرتغال محصول ناخالص داخلی و 9 درصد از این کشور شغل. کلاس های آنلاین مورد نیاز برای به دست آوردن مهر و موم هستند که با حضور حدود 4000 نفر در هفته.

“این یک سوال از مردم احساس امن برای سفر و داشتن اعتماد به نفس در جایی که آنها در حال رفتن گفت:” لوئیس Araújo, رئيس جمهور از سازمان دولتی Turismo de Portugal

پرتغال نهفته است در پایان مقابل از دریای مدیترانه از قبرس اما چالش آن همان است: چگونه به آشتی اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین با لذت و آرامش است.

“محدودیت ترساندن و دور هر توریست” Araújo اذعان کرد.

دولت پرتغال می گوید نظافتی خواهد بود که آخرین مکان برای باز کردن اما بسیاری از هتل ها قصد شروع بازگشایی ژوئن 1.

در میان این تغییرات که به تصویب رسید: مهمانان نمی خواهد بررسی به اتاق خود را تا 24 ساعت پس از آخرین مستاجر است بررسی و به زمان اجازه می دهد برای تمیز کردن کامل و پخش از فضا. انتظار برای sunbeds مارس به پایان رسیده است که برخی از مهمانان هتل را دریافت کنید یکی برای خود منحصر به فرد استفاده کنید. بوفه بعید است که ارائه می شود اما خدمات اتاق است که انتظار می رود به رشد است.

چالش دیگر این است که چگونه برای بازگشایی جنوب اروپا سواحل معروف.

پرتغال به آمده تا با یک طرح برای مردم به عقب بر روی شن و ماسه شروع در 6 ژوئن. Sunbathers باید بماند تا 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا با چتر حداقل 3 متر (10 فوت) از هم جدا. نشانه های جدید و یک برنامه را با استفاده از یک ترافیک-سیستم نور قرمز و زرد و سبز نشان می دهد که سواحل کامل هستند تا حدودی کامل و یا چند نفر. دست و پا زدن قایق و آب اسلاید ممنوع خواهد شد.

در تلاش برای تقویت اعتماد به نفس عمومی, پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا رفت و به کافه محلی برای نوشیدن قهوه و ناهار بود در لیسبون رستوران با رئیس مجلس روز دوشنبه اولین روز کسانی که کسب و کار بازگشایی پس از یک مستند.

حتی با تمام تلاش به گردشگران احساس امنیت و نگرانی در مورد کوروناویروس هستند و نه دور.

انگلیس مربی شخصی کنی دایر لغو عید پاک تعطیلات در قبرس و امیدوار است از جسارت در ماه اکتبر. اما دیر متصل یک بیماری است که دولت ها ممکن است سخت برای تضمین کند.

“من نمی خواهم به پرواز در جایی که در آن وجود دارد ناگهانی سنبله در coronavirus موارد و من را به قرنطینه خارج از کشور” دایر گفت.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>